Interactive Brokers klausimai pradedantiesiems

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32
Re: Interactive Brokers klausimai pradedantiesiems

Standartinė Artur » Šeš Kov 28, 2020 4:13 am

Vilius rašė:
Pen Kov 27, 2020 10:40 pm
$20 per month if you have less than $2,000 account balance and if you don't generate minimum $20 in commissions. $10 for accounts having at least $2,000 account balance.
Jeigu aš pervedu 2000 į IB sąskaitą ir juos pilnai investuoju į ETF (sąskaitoje pvz. lieka 0, viskas apyvartoje), tai kokiam aš komisinių statuse - $10 ar $20 ?
Kurį planą geriau pasirinkti - fixed ar ar tiered, investuojant į 2-3 ETF fondus 600 eur. į mėn.?
Kurią web platformą geriau pasirinkti - Client Portal ar Webtrader, jeigu prerogatyva paprastume?
Pervesi 2k. Nukris bent kažkiek tavo turimi VP ir būsi jau <2k. Vesk daugiau tada.
Tierred imk, komisinis ~2eur Xetroj, Euronexte.
Būdamas klientu gali naudot ir app ir per browser jungtis ir ką nori jei neklystu. Dėl darbo lėtas intikas kur esu, tai tiesiog client portal naudoju per browser, per appsa prie serverio neprisijungia.
Positions bereikalo nežiūrėk nespaudinėk kai turėsi, nes tada gali rodyt live kainas (snapshot) ir tada ten po kelis centus už kiekvieną VP pažiūrėjimą priskaičiuoja. Per watchlist geriau ar šiaip pozicija pasirinkęs, kad delayed būtų.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Vilius
Naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 9:31 pm
Išsiųsta patiktukų: 1

Standartinė Vilius » Šeš Kov 28, 2020 8:44 am

Ačiū už info Artur. Dar keletas klausimėlių:
Ar darant depozitą per SEPA yra kokių niuansų, kad pavedimas nueitų, pvz. reikia informuoti banką ir IB kaip jie čia rašo, ar tiesiog užpildai formą, nurodant sąskaitą, mano atveju SEB (Contact your bank to send a wire. Notify us of your wire to ensure the proper routing of your wire to your account upon arrival)?
Ar naudoji dvigubą autentifikaciją per appsa ?
Ar reikalingi tie live market data, kur jie siūlo, čia gal už papildomą kainą?

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Šeš Kov 28, 2020 9:23 am

Vilius rašė:
Šeš Kov 28, 2020 8:44 am
Ačiū už info Artur. Dar keletas klausimėlių:
Ar darant depozitą per SEPA yra kokių niuansų, kad pavedimas nueitų, pvz. reikia informuoti banką ir IB kaip jie čia rašo, ar tiesiog užpildai formą, nurodant sąskaitą, mano atveju SEB (Contact your bank to send a wire. Notify us of your wire to ensure the proper routing of your wire to your account upon arrival)?
Ar naudoji dvigubą autentifikaciją per appsa ?
Ar reikalingi tie live market data, kur jie siūlo, čia gal už papildomą kainą?
Prieš darant pavedimą, pačiame IB sukursi iš pradžių tranfer, kad iš sąskaitos 123 ateis 321 eurų. Tada tau išmes info kaip ir atliekant bet kurį SEPA pavedimą: Bank Name, IBAN, mokėjimo paskirtis ir suma.
Tada kitam kartui išsisaugo kaip pvz tai nebereika kaskart sąskaitos nr nurodinėti, tik sumą. Banko informuot nereik nieko, darai pavedimą.
Taip per appsa naudoju, suvedi PIN ir tiek. Jei be appso tai SMS patoviai ten tą kodą suvedinėt reiktų, tai rekomenduoju appsa, patogiau.
Live market data reikalinga tik day-traderiam, tai manau tau neaktulau. Beto už live data reik mokėti, net jei nesubscribini, vistiek duoda galimybę pažiūrėt live paspaudus snapshot arba užėjus į portfolio positions parodyt live gali ir už tai kelis centus paima. Pirmas $ nemokamas live data žiurint. Gerai perskaityk apie tuos snapshot ir kaip veikia, kad poto neprispaudinėtum ir nunustebtum, kad kelis eurus papidomai nuskaičiavo.
Buy and hold man tos live niekam nereik, 15min delay tiesiog eina tada.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Arjani111
Naujokas
Pranešimai:15
Užsiregistravo:Sek Kov 15, 2020 6:55 pm

Standartinė Arjani111 » Sek Kov 29, 2020 10:00 am

Mr. BM. rašė:
Sek Kov 22, 2020 10:54 am
Dovydas rašė:
Sek Kov 22, 2020 10:10 am
Trade station global - čia šitas? https://www.tradestation-international. ... mmissions/
Viršuje rašo Interactive Brokers- kažkas domėjosi, kaip čia viskas veikia? TradeStation yra tik tarpininkas, o pati platforma ir investicijos yra IB?
Jei taip ir jei tikrai TradeStation nėra neaktyvumo mokesčio (vienintelis dalykas, dėl ko IB nėra patrauklus naujiems investuotojams su mažu portfeliu) - tai štas TradeStation atrodo geriausias variantas (?) nes pirkimo mokestis matau tik 1,75eur kai Luminore po 10eur.
Jau kalbėta čia.
Tradestation nėra 10€ mėnesinio mokesčio, komisiniai biškiuka didesni nei IB, bet neženkliai. Reikia pradėti su 1000€ depozitu.
https://www.tradestation-international. ... ange-fees/

Interest on Margin Loans: IB rate + 2.5%
Tradestation 2.5% brangiau naktinis swap fee. Jei kas prekiauja su svertu. Cia europinis tradestation

O usa tradestation ima apie 8-10%.
EU UK Nauja rinka tai gal dar negrobia nuo pradziu kaip pas saves namuose

Be to jav tradestation.com turi inactivity menesini ir metini mokescius nuo 50 iki 250/ men. Inactivity reikalavimai dideli, virsija 100k / men, tiksliai nepamenu, bet nesunku patikrinti
Uzklausiau ar tuos mokescius taiko europoje, laukiu atsakymo

Arjani111
Naujokas
Pranešimai:15
Užsiregistravo:Sek Kov 15, 2020 6:55 pm

Standartinė Arjani111 » Sek Kov 29, 2020 10:11 am

https://www.tradestation.com/pricing/service-fees/


$50 per year
(FREE if account meets minimum activity)

Account Service Fee $149.95 per month* for per-share, per-trade (funded prior to 3/3/2017) or unbundled accounts
(FREE for TS GO and TS SELECT Pricing Plans) (FREE if account meets minimum acitivoty

Menesinio activity reikalavimai
Account Service Fee Minimum Activity
Per-share, per-trade (funded prior to 3/3/17) or unbundled equity accounts and multi-tier futures accounts qualify for a monthly Account Service Fee waiver when prior month’s activity includes:
10 round-turn futures and/or futures options contracts
OR
50 options contracts traded
OR
5,000 shares traded
OR
$100,000 account balance

Dar yra metinis activity, atskiri reikalavimai

Arjani111
Naujokas
Pranešimai:15
Užsiregistravo:Sek Kov 15, 2020 6:55 pm

Standartinė Arjani111 » Sek Kov 29, 2020 10:32 am

Dar cia tradestation seka pasakas:

Turbut su laiku sita pritaikys ir eu, ne tik pas saves jav,
Nes savininko gobsumas niekur nedingo :)
IMG_20200329_133155.png
IMG_20200329_133155.png (135.11KiB)Peržiūrėta 5286 karus(ų)
Screenshot_2020-03-29-13-26-56.png
Screenshot_2020-03-29-13-26-56.png (201.15KiB)Peržiūrėta 5286 karus(ų)

Vilius
Naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 9:31 pm
Išsiųsta patiktukų: 1

Standartinė Vilius » Sek Kov 29, 2020 3:58 pm

Artur rašė:
Šeš Kov 28, 2020 4:13 am
Vilius rašė:
Pen Kov 27, 2020 10:40 pm
$20 per month if you have less than $2,000 account balance and if you don't generate minimum $20 in commissions. $10 for accounts having at least $2,000 account balance.
Jeigu aš pervedu 2000 į IB sąskaitą ir juos pilnai investuoju į ETF (sąskaitoje pvz. lieka 0, viskas apyvartoje), tai kokiam aš komisinių statuse - $10 ar $20 ?
Kurį planą geriau pasirinkti - fixed ar ar tiered, investuojant į 2-3 ETF fondus 600 eur. į mėn.?
Kurią web platformą geriau pasirinkti - Client Portal ar Webtrader, jeigu prerogatyva paprastume?
Pervesi 2k. Nukris bent kažkiek tavo turimi VP ir būsi jau <2k. Vesk daugiau tada.
Tierred imk, komisinis ~2eur Xetroj, Euronexte.
Būdamas klientu gali naudot ir app ir per browser jungtis ir ką nori jei neklystu. Dėl darbo lėtas intikas kur esu, tai tiesiog client portal naudoju per browser, per appsa prie serverio neprisijungia.
Positions bereikalo nežiūrėk nespaudinėk kai turėsi, nes tada gali rodyt live kainas (snapshot) ir tada ten po kelis centus už kiekvieną VP pažiūrėjimą priskaičiuoja. Per watchlist geriau ar šiaip pozicija pasirinkęs, kad delayed būtų.
Kaip tu išfiltruoji norimus ETF pagal pageidaujamą biržą, pvz Xetrą ar Euronextą - per Top listą, Wachlistą ar Market scanner. Kažkaip nerandu ETF sąrašo per biržas.

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Sek Kov 29, 2020 4:08 pm

Ieškoti siūlau per justetf.com
Pvz. https://www.justetf.com/uk/etf-profile. ... ab=listing
Paspaudi listing ir susirandi.
Mano blogas http://giem.lt

Vilius
Naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 9:31 pm
Išsiųsta patiktukų: 1

Standartinė Vilius » Sek Kov 29, 2020 11:05 pm

Giem rašė:
Sek Kov 29, 2020 4:08 pm
Ieškoti siūlau per justetf.com
Pvz. https://www.justetf.com/uk/etf-profile. ... ab=listing
Paspaudi listing ir susirandi.
Dėl justetf.com tai viskas aišku, bet IB nerandu norimų, pvz. tipinio Xetroj • (IWDA) iShares Core MSCI World UCITS ETF (Acc). Ten kaip ir yra IWDA kaip Ireland domicile, bet nerandu info ar tai Acc ir pan.

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pir Kov 30, 2020 12:22 am

Aš tiesiog žinau ką noriu pirkt, ir man nėra skirtumo ar Xetroj ar euronexte parduoda.
Per search, į watchlist tada įmetu ir viskas.
Jei domina pilna info pvz Ishares tai tada į tinklapį ju eik ir žiūrėk. https://www.ishares.com/uk/individual/e ... &view=list
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Skelbti atsakymą