Interactive Brokers klausimai pradedantiesiems

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
weepee
Naujokas
Pranešimai:9
Užsiregistravo:Ket Bal 02, 2020 6:52 pm
Re: Interactive Brokers klausimai pradedantiesiems

Standartinė weepee » Šeš Bal 04, 2020 9:32 am

Laba,
tai perskaitęs viską čia, ar gerai supratau, kad investuojant į vieną/porą ETF pigiausias variantas turbūt būtų užsiregistruoti tiesiogiai per IB ir naudotis 3 mėnesiais kol yra nuolaida, t.y. nereikia mokėti 10$/20$, tuo labiau jeigu pirminė investavimo suma nėra maža. Vėliau pereiti į Tradestation Global, jeigu per mėnesį bus tik 1-2 papildymai (nes išeis mažiau nei 10$) ?

Kažkas minėjo, kad vėliau norint grįžt tiesiogiai į IB gali kilti problemų.
Bet kaip pvz dėl įkainių pakeitimo arba jeigu tą inactivity fee pats Tradestation pradės skaičiuoti?

xFx
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:59
Užsiregistravo:Ant Kov 12, 2019 8:05 pm
Išsiųsta patiktukų: 18
Gavo patiktukų: 9

Standartinė xFx » Pir Bal 06, 2020 11:58 am

Vilius rašė:
Pen Kov 27, 2020 10:40 pm
$20 per month if you have less than $2,000 account balance and if you don't generate minimum $20 in commissions. $10 for accounts having at least $2,000 account balance.
Jeigu aš pervedu 2000 į IB sąskaitą ir juos pilnai investuoju į ETF (sąskaitoje pvz. lieka 0, viskas apyvartoje), tai kokiam aš komisinių statuse - $10 ar $20 ?
Kurį planą geriau pasirinkti - fixed ar ar tiered, investuojant į 2-3 ETF fondus 600 eur. į mėn.?
Kurią web platformą geriau pasirinkti - Client Portal ar Webtrader, jeigu prerogatyva paprastume?
As pasirinkes Tiered kainodara. Uz 10 pinigu per menesi galima atlikti ~5 pirkimus (vieno ETF pirkimo kaina 1,88 - 2,1€ jei perkama iki 1500€). Fixed uz 10eu galetum atlikti du pirkimus per menesi (1 pirkimas 4eu).
Investavus 2000€ mokesi 10 pinigu komisiniu (pirmus tris menesius lyg netaiko neaktyvumo mokescio, tai mokesi tik uz pirkimus).
Man pilnai pakanka WEBines platformos bei Android apps'o.
Desktop TWS - buvau suinstaliaves tai labai viskas advanced, treideriam labiau skirta, o ne ETF buy & hold

smth111
Naujokas
Pranešimai:24
Užsiregistravo:Tre Bal 01, 2020 8:50 pm
Gavo patiktukų: 2

Standartinė smth111 » Pir Bal 06, 2020 8:29 pm

Sveiki, užsiregistravau TradeStation Global. Approve'ino account'ą per kelias dienas. Jokio mail'o nesu iš jų gavęs. Nei ką toliau daryti, nei kaip pradėti prekiauti - nieko. Prisijungus prie jų web sistemos rašo "You are currently logged in without Trading/Market Data permissions. We could not connect to the trading/market data system. You can still manage your account but can't trade." - paspaudus šalia ant "Log in with Trading/Market Data" niekas taip ir neužsikrauna niekada. Pabandžiau atsisiųsti TWS - per jį jungiantis rašo, kad neteisingas slaptažodis. Ar čia kažkas jų sistemose turi susisinchronizuoti? Ar neturėtų taip būti ir iškart kontaktuoti su customer service? Ačiū.

smth111
Naujokas
Pranešimai:24
Užsiregistravo:Tre Bal 01, 2020 8:50 pm
Gavo patiktukų: 2

Standartinė smth111 » Ant Bal 07, 2020 6:46 am

smth111 rašė:
Pir Bal 06, 2020 8:29 pm
Sveiki, užsiregistravau TradeStation Global. Approve'ino account'ą per kelias dienas. Jokio mail'o nesu iš jų gavęs. Nei ką toliau daryti, nei kaip pradėti prekiauti - nieko. Prisijungus prie jų web sistemos rašo "You are currently logged in without Trading/Market Data permissions. We could not connect to the trading/market data system. You can still manage your account but can't trade." - paspaudus šalia ant "Log in with Trading/Market Data" niekas taip ir neužsikrauna niekada. Pabandžiau atsisiųsti TWS - per jį jungiantis rašo, kad neteisingas slaptažodis. Ar čia kažkas jų sistemose turi susisinchronizuoti? Ar neturėtų taip būti ir iškart kontaktuoti su customer service? Ačiū.
Išties, nebuvo susisinchronizavusios sistemos - per naktį atėjo mail'ai, galiu pradėti prekiauti.

Vartotojo avataras
Dovydas
Mustachian
Pranešimai:196
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:32 am
Išsiųsta patiktukų: 70
Gavo patiktukų: 29

Standartinė Dovydas » Ant Bal 07, 2020 2:45 pm

kas per IB ar TSG nerandat konkrečiai, ko ieškot. atsiuntė emailą su geru linku:
https://misc.interactivebrokers.com/cst ... tract_info

Čia paieškos pvz: http://prntscr.com/rusmmu
InteractiveBrokers - ETF, akcijos
SwedBank - Baltijos šalių akcijos ir Robur fondai
Revolut - US akcijos
Cash - Šeimos ir Taupa Unijios
P2P - atsisakytas

krabas
Naujokas
Pranešimai:12
Užsiregistravo:Pir Vas 17, 2020 10:48 am

Standartinė krabas » Ant Bal 07, 2020 3:38 pm

IB IT ūkis yra nesuvokiamas, viskas ten veikia su 50% patikimumu. Priminė 2000-uosius, kai paspaudi mygtuką ir minutę stebi baltą langą - arba užsikraus arba ne. O supportas tiesiog neveikia, tik imituojama veikla. Neišsprendžia (ir nenori spręsti) elementarių problemų, neatrašo. Iš pradžių galvojau čia man nepasisekė, bet paskaičius atsiliepimus matosi, kad tai normalumas, o ne nesėkmė. Man jau darosi baisu kaip reikės išsimušti pinigus :). Kaip apie pagrindinius investicinių paslaugų provaiderius man nebėra nei minties. Matyt teks naudotis, nors ir brangiau, pvz SEB paslaugom. Nežinau iš kur man buvo susiformavęs klaidingas įspūdis, kad tai solidi kontora.

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Ant Bal 07, 2020 5:04 pm

Nežinau, kodėl jums taip nesiseka. Kiek naudojausi IB, viskas nuostabu. Ir pavedimai, ir atgal bandžiau nusiųsti į SEB sau pinigus, jokių parkių, viskas greitai, sklandžiai, niekad nestrigo. Viską perka, viską parduoda. Gal registracijos metu sau kažkokius apribojimus pasidarėte, gal dar kažką, jie rimtai į tai žiūri. Trading permissions pasižiūrėti reikia. Gal margin account, kokie spec reikalavimai.. Ir atsiliepimuose, ir iš patirties, ir iš pažįstamų, kurių kur kas rimtesni portfeliai, tik geriausi atsiliepimai.

Aišku nepalyginsi IT su kokiu fintech startup ar P2P, nes ne tam skirta, ne ten orientuota. Jie tiek paslaugų teikia, kad ogogo. Man pakanka web ir app.
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
Dovydas
Mustachian
Pranešimai:196
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:32 am
Išsiųsta patiktukų: 70
Gavo patiktukų: 29

Standartinė Dovydas » Ant Bal 07, 2020 6:01 pm

krabas rašė:
Ant Bal 07, 2020 3:38 pm
IB IT ūkis yra nesuvokiamas, viskas ten veikia su 50% patikimumu. Priminė 2000-uosius
Krabas matau ir prie Luminor rašo, jog "niekas neveikia" :))
krabas rašė:
Sek Kov 22, 2020 4:27 pm
Supportas per niekur, neatrašo mėnesiais. Net sąskaitos man niekaip nepavyksta atsidaryti. Labai nerekomenduoju.
Nors Luminoro kiek mėginau supportas - labai greit atrašė, o sąskaitą atidarė taip pat labai greit ir net ne karantino metu per online skype polalbį (SEB to paties prašiau tą pat dieną - atsisakė 3x lėčiau ir prašė atvykti į banką)

IB irgi matau nepatinka (nors kiek internete skaičiau review ir siūlymų - dauguma rašo, kad IB vieni seniausių ir rimčiausių/patikimiausių).

Įdomu pasidarė, kiek platformų išbandėte/kokie apie kitas komentarai ir ar SEB aktyviai naudojatės? Kaip suprantu, vienintelis beliko iš visų pasirinkimų? O gal netyčia pats SEB dirbate? :D
InteractiveBrokers - ETF, akcijos
SwedBank - Baltijos šalių akcijos ir Robur fondai
Revolut - US akcijos
Cash - Šeimos ir Taupa Unijios
P2P - atsisakytas

krabas
Naujokas
Pranešimai:12
Užsiregistravo:Pir Vas 17, 2020 10:48 am

Standartinė krabas » Ant Bal 07, 2020 6:23 pm

Nu tai vat ar mano karma kažkokia bloga, ar juodas mėnulis užslinkęs, kažinau. Apskritai tendencija "optimizuoti" supportą visose srityse iki tokio lygmens, kol jis visiškai invalidizuojamas. Tai taip ir gaunasi. SEBo irgi nekenčiu :D. SEB užsidaręs irgi dėl supporto (savaitėm nepaskambina pažadėję). Bet manau apsukęs ratą atsidarysiu vėl VP sąskaitą (etf pirkimui). Beje jie dabar laikinai neatidarinėja naujų sąskaitų visiškai.
O tų skundų apie IB tai pilna https://topratedfirms.com/brokers/custo ... eview.aspx

Dabar jau atrodo išsprendė IB mano problemą po kažkur 6 kreipimosi į supportą. Buvo kažkoks nepatvirtintas compliance checkas, neaišku kodėl, oficialios info neteikia. Bet bendras įspūdis kad ten dirba visiškai nekvalifikuoti ir nemotyvuoti darbininkai.

smth111
Naujokas
Pranešimai:24
Užsiregistravo:Tre Bal 01, 2020 8:50 pm
Gavo patiktukų: 2

Standartinė smth111 » Ant Bal 07, 2020 6:34 pm

Giem rašė:
Ant Bal 07, 2020 5:04 pm
Nežinau, kodėl jums taip nesiseka. Kiek naudojausi IB, viskas nuostabu. Ir pavedimai, ir atgal bandžiau nusiųsti į SEB sau pinigus, jokių parkių, viskas greitai, sklandžiai, niekad nestrigo. Viską perka, viską parduoda. Gal registracijos metu sau kažkokius apribojimus pasidarėte, gal dar kažką, jie rimtai į tai žiūri. Trading permissions pasižiūrėti reikia. Gal margin account, kokie spec reikalavimai.. Ir atsiliepimuose, ir iš patirties, ir iš pažįstamų, kurių kur kas rimtesni portfeliai, tik geriausi atsiliepimai.

Aišku nepalyginsi IT su kokiu fintech startup ar P2P, nes ne tam skirta, ne ten orientuota. Jie tiek paslaugų teikia, kad ogogo. Man pakanka web ir app.
Aš irgi tik gerus atsiliepimus apie IB esu girdėjęs, todėl ir nustebino tas pirmas "prisilietimas", kai prisijungus rašo, kad account was approved, bet veikti viskas tik kitą dieną pradėjo. Bet sutinku, kad nesiorientuoja ties UX tiek kiek start up'ai, svarbiausia sąlygos, mokesčiai ir pasirinkimas.

Skelbti atsakymą