Interactive Brokers klausimai pradedantiesiems

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209
Re: Interactive Brokers klausimai pradedantiesiems

Standartinė laurizas » Tre Geg 17, 2023 2:50 pm

Vilis rašė:
Tre Geg 17, 2023 10:53 am
Klausimas kyla ar tikrai IBKR kabinsis jei nepateiksi to dokumento... nes čia su VMI terliotis svyra rankos. Pirmai atmestos formos be VMI dalies pasirašytos dokumento pranešimas:
Ar tau tikrai reikia šitos formos? Aš dėl jos nieko nedariau.
https://www.reddit.com/r/interactivebro ... are_button

Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Dr. Fake » Tre Geg 17, 2023 3:57 pm

Vilis rašė:
Tre Geg 17, 2023 10:50 am
[...] supildžiau formą IBKR, pasirašiau, nuskanavau nusiunčiau VMI[...]
VMI nieko siųst nereikia. Iš jų gauni minėtą pažymą, kad esi LT rezidentas, ir ją pridedi kaip papildomą PDF lapą prie IBKR formos, kurią pats vienas užpildai.

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Ket Geg 18, 2023 6:23 am

Dr. Fake rašė:
Tre Geg 17, 2023 3:57 pm
Vilis rašė:
Tre Geg 17, 2023 10:50 am
[...] supildžiau formą IBKR, pasirašiau, nuskanavau nusiunčiau VMI[...]
VMI nieko siųst nereikia. Iš jų gauni minėtą pažymą, kad esi LT rezidentas, ir ją pridedi kaip papildomą PDF lapą prie IBKR formos, kurią pats vienas užpildai.
Tai jos užpildyt negali jei esi Lietuvoje gyvenantis nes tokio pasirinkimo toje formoje VMI tiesiog nėra, gal tu kai gyveni užsienyje tai ir pavyko supildyt. Bandžiau ir ta formą pildyt per paslaugų psl vmi bet sakau negali nes nėra pasirinkimo "Lietuva"

Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Dr. Fake » Ket Geg 18, 2023 8:55 pm

Vilis rašė:
Ket Geg 18, 2023 6:23 am
Dr. Fake rašė:
Tre Geg 17, 2023 3:57 pm
Vilis rašė:
Tre Geg 17, 2023 10:50 am
[...] supildžiau formą IBKR, pasirašiau, nuskanavau nusiunčiau VMI[...]
VMI nieko siųst nereikia. Iš jų gauni minėtą pažymą, kad esi LT rezidentas, ir ją pridedi kaip papildomą PDF lapą prie IBKR formos, kurią pats vienas užpildai.
Tai jos užpildyt negali jei esi Lietuvoje gyvenantis nes tokio pasirinkimo toje formoje VMI tiesiog nėra, gal tu kai gyveni užsienyje tai ir pavyko supildyt. Bandžiau ir ta formą pildyt per paslaugų psl vmi bet sakau negali nes nėra pasirinkimo "Lietuva"
VMI užsakyme turi rinktis Airiją, nes tau reikia patvirtinimo dėl Lietuvos apmokestinimo sutarimo su Airija, jeigu pildai Form 8-3-6...

Kraske
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:101
Užsiregistravo:Sek Gru 22, 2019 1:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 5

Standartinė Kraske » Tre Bir 28, 2023 11:46 am

Sveiki,

ar Jūs visdar mokate po 1,25eu už tranzakcija? Man su tiered planu pradėjo po 3eu nuskaičiuoti.

liukys
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:34
Užsiregistravo:Ant Kov 30, 2021 6:22 am
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 17

Standartinė liukys » Pen Bir 30, 2023 7:32 pm

Kraske rašė:
Tre Bir 28, 2023 11:46 am
Sveiki,

ar Jūs visdar mokate po 1,25eu už tranzakcija? Man su tiered planu pradėjo po 3eu nuskaičiuoti.
Sveikas, taip, pasitikrink ar tikrai tiered planas? Mane asmeniškai nustebino, kad nuo naujų metų permetė į Fixed ir teko kelis kart mokėti po 3 eu, kol atsitiktinai pastebėjau mokesčių pasikeitimus. Kodel buvau perkeltas i Fixed be jokio įspėjimo neįsivaizduoju, bet dabar dažnai tikrinu kuriam plane tikrai esu.

Kaip pastikrinti esmą planą - spausti puslapio viršuje ant "Welcome <your name>" profilio ikonos, tuomet Settings ir ten Account Configuration susirasti IBKR Pricing Plan eilutę.

Kraske
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:101
Užsiregistravo:Sek Gru 22, 2019 1:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 5

Standartinė Kraske » Šeš Lie 01, 2023 7:34 am

liukys rašė:
Pen Bir 30, 2023 7:32 pm
Kraske rašė:
Tre Bir 28, 2023 11:46 am
Sveiki,

ar Jūs visdar mokate po 1,25eu už tranzakcija? Man su tiered planu pradėjo po 3eu nuskaičiuoti.
Sveikas, taip, pasitikrink ar tikrai tiered planas? Mane asmeniškai nustebino, kad nuo naujų metų permetė į Fixed ir teko kelis kart mokėti po 3 eu, kol atsitiktinai pastebėjau mokesčių pasikeitimus. Kodel buvau perkeltas i Fixed be jokio įspėjimo neįsivaizduoju, bet dabar dažnai tikrinu kuriam plane tikrai esu.

Kaip pastikrinti esmą planą - spausti puslapio viršuje ant "Welcome <your name>" profilio ikonos, tuomet Settings ir ten Account Configuration susirasti IBKR Pricing Plan eilutę.
Aha taip ir buvo..

Pasirodo pakeitus planą dar reikia palaukti 24val, kad viskas suvaikščiotu. Pasikeitus planą, iškarto padariau pirkimą ir sumokėjau dar 3eu o tik vėliau pagooglinau, kad reikia luktelti po pakeitimo.

Skelbti atsakymą