Interactive Brokers klausimai pradedantiesiems

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96
Re: Interactive Brokers klausimai pradedantiesiems

Standartinė šešinuliai » Ant Geg 19, 2020 4:25 pm

Okay, Dovydai, pašildyk vietą. Jungiuos ir aš prie IB, trumpą pusmetį paflirtavus su Luminor'u :))
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

pliumbum
Mustachian
Pranešimai:248
Užsiregistravo:Ant Kov 10, 2020 1:43 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 49

Standartinė pliumbum » Ant Geg 19, 2020 5:12 pm

Esu kol kas šiaip IB, be TS, tai vienintelis trūkumas man yra depozitas. Tik pavedimu, nėra jokių ten revolut, paypal ir bankinių kortelių. Tas nervina, nes kartais užeina biškį azartas užsipirkti kai pakrenta, o kol pinigai suvaikšto vėl grįžta kur buvo :)

Kraske
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:101
Užsiregistravo:Sek Gru 22, 2019 1:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 5

Standartinė Kraske » Ant Geg 19, 2020 5:26 pm

Dovydas rašė:
Ant Geg 19, 2020 3:48 pm
Kraske rašė:
Ant Geg 19, 2020 2:36 pm
Klausimas dėl TSG ar reikia siūstis jų programas, kad pirkti ETF ar galima tiesiog internetu prisijungus prie IB platformos? Bėda ta, kad jų programas palaiko tik windows kompiuteriai... Kolkas padariau depositą, laukiu kol įkris pinigai, kiek laiko Jum užtruko kol sulaukėt pinigų?
iš swedbank siunčiau rodos per porą darbo dienų įkrito.
TSG ir IB išbandčiau programas windowsines - abi pritaikytos aktyviam tradinimui, toli gražu nuo "simple interface"
Tad realiai naudoju IB android appsą* ir IB web platformą: https://www.interactivebrokers.co.uk/sso/Login

*Per appsą siūlau pasidaryti piršto atspaudo autentifikaciją, tuomet labai patogu prisijungti, kaip smart-id išmeta pranešimą ir pridedi pirštą, kai jungiesi su kompiuteriu per Web :)

Parsisiunčiau jų appsa, bet kolkas jungiantis meta, kad blogas prisijungimas o su tuo pačiu prisijungimu laisvai galiu prisijungti per IB Web. Greičiausiai reikia palaukti kol pilnai įkris pinigai ir atidarys prieiga. Dėkui už patarimus! :)

Greičiausiai reikėjo rinktis account’o tipą CASH o pasirinkau MARGIN...
Paskutinį kartą redagavo Kraske Ant Geg 19, 2020 5:35 pm, redaguota 2 kartą(us).

Kraske
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:101
Užsiregistravo:Sek Gru 22, 2019 1:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 5

Standartinė Kraske » Ant Geg 19, 2020 5:28 pm

pliumbum rašė:
Ant Geg 19, 2020 5:12 pm
Esu kol kas šiaip IB, be TS, tai vienintelis trūkumas man yra depozitas. Tik pavedimu, nėra jokių ten revolut, paypal ir bankinių kortelių. Tas nervina, nes kartais užeina biškį azartas užsipirkti kai pakrenta, o kol pinigai suvaikšto vėl grįžta kur buvo :)
šiandien šita aš irgi pagalvojau, būna atsiranda akcijinių ETF’u karts nuo karto bet jei tokiais tempais vaikšto pinigai tai ir akcijos pasibaigia

Kraske
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:101
Užsiregistravo:Sek Gru 22, 2019 1:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 5

Standartinė Kraske » Ant Geg 19, 2020 5:39 pm

Įdomi situacija, prisijungus prie IB WEB galiu drąsiai naršyti keisti nustatymus ir t.t. bet kas minutę gaunu errora :

Invalid username or password. If you are in the process of opening an individual account, please contact customer service to reset the password. If you are in the process of opening any other type of account, please note that the login is possible beginning the day after account approval. Example user name: trader777

Spėju tai gali būti dėl to, kad dar nėra pervestas cash ir accountas pilnai neaktyvuotas? nors emailus gavau, kad accountas pilnai aktyvuotas beliko padaryti ''first deposit''

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ant Geg 19, 2020 5:56 pm

Kraske rašė:
Ant Geg 19, 2020 5:39 pm
Įdomi situacija, prisijungus prie IB WEB galiu drąsiai naršyti keisti nustatymus ir t.t. bet kas minutę gaunu errora :

Invalid username or password. If you are in the process of opening an individual account, please contact customer service to reset the password. If you are in the process of opening any other type of account, please note that the login is possible beginning the day after account approval. Example user name: trader777

Spėju tai gali būti dėl to, kad dar nėra pervestas cash ir accountas pilnai neaktyvuotas? nors emailus gavau, kad accountas pilnai aktyvuotas beliko padaryti ''first deposit''
Taip, turi account'ą, bet su išjungtomis trading galimybėmis. Nustebau, kai rašei, kad per kelias valandas viskas pavyko, nes man nuo praeitos savaitės dar tempiasi visi prooff of address ir depozitai.

Taip pat acount'ą turiu ir pinigai jau sąskaitoj, tiesiog reikia sulaukti tapatybės patvirtinimo dabar jau iš TSG pusės.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Kraske
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:101
Užsiregistravo:Sek Gru 22, 2019 1:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 5

Standartinė Kraske » Ant Geg 19, 2020 6:31 pm

mėtinis rašė:
Ant Geg 19, 2020 5:56 pm
Kraske rašė:
Ant Geg 19, 2020 5:39 pm
Įdomi situacija, prisijungus prie IB WEB galiu drąsiai naršyti keisti nustatymus ir t.t. bet kas minutę gaunu errora :

Invalid username or password. If you are in the process of opening an individual account, please contact customer service to reset the password. If you are in the process of opening any other type of account, please note that the login is possible beginning the day after account approval. Example user name: trader777

Spėju tai gali būti dėl to, kad dar nėra pervestas cash ir accountas pilnai neaktyvuotas? nors emailus gavau, kad accountas pilnai aktyvuotas beliko padaryti ''first deposit''
Taip, turi account'ą, bet su išjungtomis trading galimybėmis. Nustebau, kai rašei, kad per kelias valandas viskas pavyko, nes man nuo praeitos savaitės dar tempiasi visi prooff of address ir depozitai.

Taip pat acount'ą turiu ir pinigai jau sąskaitoj, tiesiog reikia sulaukti tapatybės patvirtinimo dabar jau iš TSG pusės.
Proof address pas mane greit praėjo, nusiunčiau jiem swedbanko išrašą.

pliumbum
Mustachian
Pranešimai:248
Užsiregistravo:Ant Kov 10, 2020 1:43 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 49

Standartinė pliumbum » Ant Geg 19, 2020 6:32 pm

Kraske rašė:
Ant Geg 19, 2020 5:28 pm
šiandien šita aš irgi pagalvojau, būna atsiranda akcijinių ETF’u karts nuo karto bet jei tokiais tempais vaikšto pinigai tai ir akcijos pasibaigia
Išeitis yra laikyti kažkiek casho pas juos. Tarkim, kito mėnesio investiciją persimesti. Išpardavimui nutikus gali panaudoti.

Vartotojo avataras
Dovydas
Mustachian
Pranešimai:196
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:32 am
Išsiųsta patiktukų: 70
Gavo patiktukų: 29

Standartinė Dovydas » Ant Geg 19, 2020 9:17 pm

Dėl IB "lėto pavedimo".
Luminore irgi negreit įsidėdavau, nes Investor platformą leidžia papildyti TIK iš savo Luminor sąskaitos ir vis tiek pinigai keliauja ilgokai. IB bent gerai, kad iš bet kur gali papildyti. Luminorui kažkaip nepatikiu laisvų pinigų, tai dar kol sueidavo Swed->Luminor->Investor :)

O jei norit pirkt kažką spontaniškai, tai siūlyčiau kokio nors savo bankinio "cash" indelio dalį laikytis IB platformoje būtent tam, ir kai suma sumažėja - pildyti anksčiau laiko. Tuomet visai nejausit papildymo problemų.
Pasidaryti standartiniu veiksmu, pvz - nusiperki ir iš karto tai sumai papildai vėl IB acc iš tikros banko sąskaitos.
InteractiveBrokers - ETF, akcijos
SwedBank - Baltijos šalių akcijos ir Robur fondai
Revolut - US akcijos
Cash - Šeimos ir Taupa Unijios
P2P - atsisakytas

smth111
Naujokas
Pranešimai:24
Užsiregistravo:Tre Bal 01, 2020 8:50 pm
Gavo patiktukų: 2

Standartinė smth111 » Tre Geg 20, 2020 11:16 am

Kraske rašė:
Ant Geg 19, 2020 5:39 pm
Įdomi situacija, prisijungus prie IB WEB galiu drąsiai naršyti keisti nustatymus ir t.t. bet kas minutę gaunu errora :

Invalid username or password. If you are in the process of opening an individual account, please contact customer service to reset the password. If you are in the process of opening any other type of account, please note that the login is possible beginning the day after account approval. Example user name: trader777

Spėju tai gali būti dėl to, kad dar nėra pervestas cash ir accountas pilnai neaktyvuotas? nors emailus gavau, kad accountas pilnai aktyvuotas beliko padaryti ''first deposit''
Man tas pats buvo - pirmą dieną po accounto patvirtinimo, nors ir jau buvo first deposit įkritęs, galėjau prie web'o prijungt, bet su error'ais. Bet kitą dieną jau viskas veikė, matyt reikia papildomai laiko jiems sistemose susisinchronizuoti.

Skelbti atsakymą