Interactive Brokers klausimai pradedantiesiems

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
xFx
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:59
Užsiregistravo:Ant Kov 12, 2019 8:05 pm
Išsiųsta patiktukų: 18
Gavo patiktukų: 9
Re: Interactive Brokers klausimai pradedantiesiems

Standartinė xFx » Pir Bir 29, 2020 2:28 pm

Reiktu pagalbos kaip teisingai interpretuot raudonai pažymetus laukus (iš IB Activity Report)
sshot-1.png
sshot-1.png (11.75KiB)Peržiūrėta 4538 karus(ų)
sshot-3.png
sshot-3.png (39.6KiB)Peržiūrėta 4538 karus(ų)
Dar prie Net Asset Value rodoma Dividend Accruals: 6,12

Buciau dekingas jei kas issaiskintumet kaip teisingai suprasti visas sias reiksmes. Kadangi visas portfelio tranzakcijas veduosi i Portfolio Performance, tai man saskaitos likutis mazumele nesutampa, ir bandau isrisineti galus kurioj vietoj neteisingai skaiciuoju.
Pagal mane dividendu priskaiciuota 7,1eur; isskaiciuota mokesciu 1,06eu, i saskaita ikapsejo 6,04eur dividendu

xFx
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:59
Užsiregistravo:Ant Kov 12, 2019 8:05 pm
Išsiųsta patiktukų: 18
Gavo patiktukų: 9

Standartinė xFx » Pir Bir 29, 2020 6:04 pm

xFx rašė:
Pir Bir 29, 2020 2:28 pm
Reiktu pagalbos kaip teisingai interpretuot raudonai pažymetus laukus (iš IB Activity Report)
sshot-1.png
sshot-3.png

Dar prie Net Asset Value rodoma Dividend Accruals: 6,12

Buciau dekingas jei kas issaiskintumet kaip teisingai suprasti visas sias reiksmes. Kadangi visas portfelio tranzakcijas veduosi i Portfolio Performance, tai man saskaitos likutis mazumele nesutampa, ir bandau isrisineti galus kurioj vietoj neteisingai skaiciuoju.
Pagal mane dividendu priskaiciuota 7,1eur; isskaiciuota mokesciu 1,06eu, i saskaita ikapsejo 6,04eur dividendu
Na truputeli pasikuitus per google pavyko rasti atsakyma, jeigu kazkam ateityje butu idomu, cia daugiau informacijos:
https://ibkr.info/article/2736
https://money.stackexchange.com/questio ... d-accruals

Prie viso to isaiskinimo dar sita mintis uzkliuvo uz akiu 😁 IB's statements are a PITA and will make you want to pull your hair out, if you have any.

+++
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:111
Užsiregistravo:Pir Gru 09, 2019 2:41 pm
Išsiųsta patiktukų: 15
Gavo patiktukų: 14

Standartinė +++ » Tre Lie 08, 2020 6:49 am

Sveiki,

Bandau suprasti šitą grafiką. Jei dabar, kol šiandienos prekyba dar neatsidarė, uždėčiau limit order ties 13.80USD ant 5 vnt. Ar tai reikštų, kad atsidarius prekybai aš iškart nusipirkčiau 5vnt už 13.80USD, ar kaip tai veikia?

Paveikslėlis

weepee
Naujokas
Pranešimai:9
Užsiregistravo:Ket Bal 02, 2020 6:52 pm

Standartinė weepee » Tre Lie 08, 2020 2:06 pm

Sveiki,
nepagalvojęs nusipirkau porą stock USD valiuta. Dabar prie CASH BALANCE "USD Cash" minusinis balansas. Ar tai reiškia, kad nusipirkęs esu kaip Margin į paskolą? (tikėjausi, kad automatiškai konvertuos iš esamos EUR sąskaitos)

orus
Naujokas
Pranešimai:25
Užsiregistravo:Ant Geg 19, 2020 11:47 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 5

Standartinė orus » Tre Lie 08, 2020 2:11 pm

Manau čia rodo situaciją esamu momentu. O kai rinkos uždarytos matosi paskutinės prekybos minutės situacija.

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Tre Lie 08, 2020 2:25 pm

+++ rašė:
Tre Lie 08, 2020 6:49 am
Sveiki,

Bandau suprasti šitą grafiką. Jei dabar, kol šiandienos prekyba dar neatsidarė, uždėčiau limit order ties 13.80USD ant 5 vnt. Ar tai reikštų, kad atsidarius prekybai aš iškart nusipirkčiau 5vnt už 13.80USD, ar kaip tai veikia?

Paveikslėlis
grafiko nerodo man, bet šiaip - šiandien gali jau nebūti parduodančių už vakarykštę kainą... Prekyba iš karto atsidaro naujomis kainomis.

Marchilli
Naujokas
Pranešimai:1
Užsiregistravo:Pir Lie 06, 2020 4:09 pm

Standartinė Marchilli » Tre Lie 08, 2020 4:46 pm

Sveiki,

Nusprendžiau investuoti per interactive brokers, bet susidūriau su problema. Nuėjau į jų puslapį www.interactivebrokers.com ir pradėjau registruoti accountą, tačiau visą ko pabaigoje, sutartis pasirašoma su interactive brokers UK bandžiau kelis kartus vis naują accountą registruoti, bet visuomet permetą mano registraciją interactive brokers UK (gal būt dėl regiono).

Problemos kaip ir nebūtų jei ne vienas niuansas... Mano supratimu Interactive brokers UK neturi SPIC draudimo. Bent jau pagal informacija šioje nuorodoje https://ibkr.info/node/2012

Gal galite patiklinti ar teisingai suprantu, jog lėšos IBUK priešingai nei IBLLC nėra apdraustos? Taip pat ar Jums kas neseniai kurėte accounta pavyko prisiregistruoti accounta IBLLC vietoje IBUK?

Iš anksto ačiū.

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Tre Lie 08, 2020 6:48 pm

Man rodos praleidot:
The below information applies to trading of non-US index options, OTC CFDs and non-US index futures (when combined with non-US index options)
Interactive Brokers (U.K.) Limited
O po to:
The below information applies to customers who were or are continuing to trade all products (except metals and OTC CFDs) through IB LLC.

Interactive Brokers LLC (“IBLLC”)
Ir skirtingos apsaugos skirtingiems produktams.
Mano blogas http://giem.lt

Point9
Naujokas
Pranešimai:29
Užsiregistravo:Pir Lap 18, 2019 7:44 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Point9 » Ket Lie 09, 2020 11:04 am

weepee rašė:
Tre Lie 08, 2020 2:06 pm
Sveiki,
nepagalvojęs nusipirkau porą stock USD valiuta. Dabar prie CASH BALANCE "USD Cash" minusinis balansas. Ar tai reiškia, kad nusipirkęs esu kaip Margin į paskolą? (tikėjausi, kad automatiškai konvertuos iš esamos EUR sąskaitos)
Taip, pirkimas skaitosi į Margin. Bet tereikia pačiam konvertuoti EUR į USD, ir minusinis balansas pasinaikins. Per appsą tą padaryti labai paprasta, per desktop traderį reikia daryti USD pirkimą per forex.

xFx
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:59
Užsiregistravo:Ant Kov 12, 2019 8:05 pm
Išsiųsta patiktukų: 18
Gavo patiktukų: 9

Standartinė xFx » Ket Lie 09, 2020 5:14 pm

Point9 rašė:
Ket Lie 09, 2020 11:04 am
weepee rašė:
Tre Lie 08, 2020 2:06 pm
Sveiki,
nepagalvojęs nusipirkau porą stock USD valiuta. Dabar prie CASH BALANCE "USD Cash" minusinis balansas. Ar tai reiškia, kad nusipirkęs esu kaip Margin į paskolą? (tikėjausi, kad automatiškai konvertuos iš esamos EUR sąskaitos)
Taip, pirkimas skaitosi į Margin. Bet tereikia pačiam konvertuoti EUR į USD, ir minusinis balansas pasinaikins. Per appsą tą padaryti labai paprasta, per desktop traderį reikia daryti USD pirkimą per forex.
Ar galite detaliau pakomentuoti kaip vyksta USA akciju pirkimas per IB? Iki siol pirkdavau tik EUR ETF.
Vienas budas kaip suprantu nusipirkti kazkiek USD ir tuomet pirkti akcijas. Bet kazkur kazkada buvau mates jog galima atlikti paprastesni pirkima tik dabar nerandu. Tas USD pirkimas man atrodo kaip bereikalingas papildomas zingsnis :D

Skelbti atsakymą