Interactive Brokers klausimai pradedantiesiems

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96
Re: Interactive Brokers klausimai pradedantiesiems

Standartinė šešinuliai » Šeš Bir 06, 2020 11:15 am

Ir taip, ir taip bandžiau surišti kodėl komisiniai kartais 1.75 Eur, kartais 1.89 Eur. Skirtumo didelio nėra, bet tiesiog žinoti įdomu.

Tai galiausiai išrišau, kad 14 centų prisideda kai perki Limit Order'iu ir pats įvedi pirkimo sumą vs. fullfilled at current market price. Taisyklėse ar kažkur patvirtinimo rasti nepavyko, bet kito paaiškinimo nerandu. Screenshot'e visus kartus pirktas tas pats VWCE toje pačioje Xetra biržoje.

Paveikslėlis
Prikabinti failai
IB commisions.png
IB commisions.png (27.91KiB)Peržiūrėta 4304 karus(ų)
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Sek Bir 07, 2020 7:30 am

Norint isbandyti TradeStation netgi demo accountui reikia jiems visa informacija vest registruojantis?
Beje, gal apsimoketu padaryt atskira thread'a Tradestation, nes biski sunku is tiek psl apie IB atrinkinet, kur apie Tradestation ka rase

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Sek Bir 07, 2020 8:14 am

SpiriT rašė:
Sek Bir 07, 2020 7:30 am
Norint isbandyti TradeStation netgi demo accountui reikia jiems visa informacija vest registruojantis?
Beje, gal apsimoketu padaryt atskira thread'a Tradestation, nes biski sunku is tiek psl apie IB atrinkinet, kur apie Tradestation ka rase
O ką ten bandyti? Gal sunku suprasti, bet aš pvz. tradestation prie savo paskyros dar net prisijungęs nebuvau. Kažkokius loginus atsiuntė, bet ten ne web'inė platforma ir reikia instaliuoti programas, tai tiesiog naudoju IB. Gali IB demo pasibandyti jei registracija paprastesnė.

TSG man niekur net nefiguruoja.

Dėl atskiros temos - dabar šiek tiek confusing, bet šiaip visi vistiek in the end of he day naudojasi tuo pačiu IB. Tik, galima sakyti, pasirinktas planas skiriasi. Bet sutinku, galbūt atskira tema nepamaišytų.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Sek Bir 07, 2020 8:54 am

mėtinis rašė:
Sek Bir 07, 2020 8:14 am
SpiriT rašė:
Sek Bir 07, 2020 7:30 am
Norint isbandyti TradeStation netgi demo accountui reikia jiems visa informacija vest registruojantis?
Beje, gal apsimoketu padaryt atskira thread'a Tradestation, nes biski sunku is tiek psl apie IB atrinkinet, kur apie Tradestation ka rase
O ką ten bandyti? Gal sunku suprasti, bet aš pvz. tradestation prie savo paskyros dar net prisijungęs nebuvau. Kažkokius loginus atsiuntė, bet ten ne web'inė platforma ir reikia instaliuoti programas, tai tiesiog naudoju IB. Gali IB demo pasibandyti jei registracija paprastesnė.

TSG man niekur net nefiguruoja.

Dėl atskiros temos - dabar šiek tiek confusing, bet šiaip visi vistiek in the end of he day naudojasi tuo pačiu IB. Tik, galima sakyti, pasirinktas planas skiriasi. Bet sutinku, galbūt atskira tema nepamaišytų.
Uzsiregistraves per Tradestation gali su tais paciais loginais naudotis tiesiai IB?
O del to ka bandyti - kai kurios sistemos nelabai patogios (kaip swed'o pvz). Ir kai galvjoji pereit is vienos i kita, nenori, kad butu blogiau

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Sek Bir 07, 2020 9:08 am

SpiriT rašė:
Sek Bir 07, 2020 8:54 am
Uzsiregistraves per Tradestation gali su tais paciais loginais naudotis tiesiai IB?
O del to ka bandyti - kai kurios sistemos nelabai patogios (kaip swed'o pvz). Ir kai galvjoji pereit is vienos i kita, nenori, kad butu blogiau
Taip, sakau, aš prie savo TSG paskyros net prisijungęs nebuvau ir sėkmingai investuoju per IB. Too good to be true gal skamba, bet taip jau yra :))

Login'ai kiti, bet tiek registracija, tiek valdymas ir investavimas vyksta per IB. Net depozitą darai į IB sąskaitą.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

gedasg
Naujokas
Pranešimai:15
Užsiregistravo:Tre Bir 03, 2020 9:16 pm
Išsiųsta patiktukų: 10

Standartinė gedasg » Ant Bir 09, 2020 7:35 am

Sveiki,

Užsiregistravau į TSG ir norint persimesti pinigus pamačius "Please select the currency in which you would like to make a deposit" kilo pradinuko klausimas. Base Currency registruojantis pasirinkau EUR (taip atrodė logiška). Jei noriu investuoti į VWCE, kurio trade currency - EUR, bet paties fondo currency - USD, tai suprantu, kad eurais ir verta persivesti? Apskritai, ar yra scenarijus, kuriuo verta būtų persivesti ne eurais? Gal kvailas klausimas, bet kaip pradedančiajam norisi pasitikslinti, ypač kai kartais figūruoja net 3 valiutos (ko turbūt geriau privengti) - tavo pinigai (EUR), biržos valiuta ir fondo valiuta. Ačiū.

Vartotojo avataras
Dovydas
Mustachian
Pranešimai:196
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:32 am
Išsiųsta patiktukų: 70
Gavo patiktukų: 29

Standartinė Dovydas » Ant Bir 09, 2020 8:56 am

gedasg rašė:
Ant Bir 09, 2020 7:35 am
Sveiki,

Užsiregistravau į TSG ir norint persimesti pinigus pamačius "Please select the currency in which you would like to make a deposit" kilo pradinuko klausimas. Base Currency registruojantis pasirinkau EUR (taip atrodė logiška). Jei noriu investuoti į VWCE, kurio trade currency - EUR, bet paties fondo currency - USD, tai suprantu, kad eurais ir verta persivesti? Apskritai, ar yra scenarijus, kuriuo verta būtų persivesti ne eurais? Gal kvailas klausimas, bet kaip pradedančiajam norisi pasitikslinti, ypač kai kartais figūruoja net 3 valiutos (ko turbūt geriau privengti) - tavo pinigai (EUR), biržos valiuta ir fondo valiuta. Ačiū.
aš vedžiau EUR. fondas EUR kurį nori pirkti (tą pat ir aš per tą platformą perku fondą). tai USD neturėtų figuruoti.
USD gal verta būtų vestis, jei tiesiogiai pirktum per IB US įmonių akcijas. O ETF perkant neaktualu, nes vis tiek pagal naujus EU įstatymus nebegali praktiškai jokio US fondo pirkti dėl trūkstamų dokumentų. Dėl to ir yra US fondai, permesti per EU su EUR valiuta.
Nemėginau, bet kaip suprantu IB gali turėti keletą valiutų (panašiai kaip Revolut'e), tai ateičiai norint US tiesioginių akcijų pirkti - manau neturėtų būti bėdų, jei accountas bus "BASE" currency EUR, bet papildomai turėsi USD.
InteractiveBrokers - ETF, akcijos
SwedBank - Baltijos šalių akcijos ir Robur fondai
Revolut - US akcijos
Cash - Šeimos ir Taupa Unijios
P2P - atsisakytas

dalius
Mustachian
Pranešimai:280
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė dalius » Ant Bir 09, 2020 4:32 pm

Dovydas rašė:
Ant Bir 09, 2020 8:56 am

aš vedžiau EUR. fondas EUR kurį nori pirkti (tą pat ir aš per tą platformą perku fondą). tai USD neturėtų figuruoti.
USD gal verta būtų vestis, jei tiesiogiai pirktum per IB US įmonių akcijas. O ETF perkant neaktualu, nes vis tiek pagal naujus EU įstatymus nebegali praktiškai jokio US fondo pirkti dėl trūkstamų dokumentų. Dėl to ir yra US fondai, permesti per EU su EUR valiuta.
Nemėginau, bet kaip suprantu IB gali turėti keletą valiutų (panašiai kaip Revolut'e), tai ateičiai norint US tiesioginių akcijų pirkti - manau neturėtų būti bėdų, jei accountas bus "BASE" currency EUR, bet papildomai turėsi USD.
Jei i saskaita pinigus dazniausiai pervedinesi EUR, tai base currency turi buti eurai.
O shiaiip IB gali tureri kiek nori valiutu. Jokiu apribojimu nera. Yra smagi opcija - susietos operacijos: gali turedamas tik eurus.. pirkti US nominuotus produktus, prie pirkimo orderio prikabines automatini valiutu keitima. Taip nereikia galvos sukti su valiutos konvertavimu.

Nors konvertavimas irgi paprastas. Kaip forex'e yra valiutu poros kurias gali pirkti ir parduoti.

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Ant Bir 09, 2020 5:02 pm

O kuria is IB platformu naudojat? Web ar PC trader app?
Bandziau web sistema su demo acc, tai daug klausimu kyla - lyg niekur nerodo kokioj rinkoj perki, kai darai orderi nerodo koks commision bus. Ar cia kazka missinu?

dalius
Mustachian
Pranešimai:280
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė dalius » Ant Bir 09, 2020 7:37 pm

SpiriT rašė:
Ant Bir 09, 2020 5:02 pm
O kuria is IB platformu naudojat? Web ar PC trader app?
Bandziau web sistema su demo acc, tai daug klausimu kyla - lyg niekur nerodo kokioj rinkoj perki, kai darai orderi nerodo koks commision bus. Ar cia kazka missinu?
web'as man labiau patinka (ipratimo reikalas), bet jis daznai stipriai lagina, del to dazniausiai pirkimus darau TWS'e.
Kai orderi darai.. rinkos nerodo (kai pasirenki akcija ar ETF'a gali matyti kokioj rinkoj). Komisiniu rodo intervala (jei pasirinkes ne fiksuotus).

Skelbti atsakymą