Luminor Trade - mokesčiai

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Mode
Naujokas
Pranešimai:5
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:51 pm
Luminor Trade - mokesčiai

Standartinė Mode » Pen Kov 01, 2019 12:38 pm


Barzdocius
Mustachian
Pranešimai:170
Užsiregistravo:Tre Vas 27, 2019 6:24 am
Išsiųsta patiktukų: 26
Gavo patiktukų: 14

Standartinė Barzdocius » Pen Kov 01, 2019 1:05 pm

Sąskaitoms, turinčioms akcijų arba ETF/ETC pozicijų, taikomas 0.12% metinis saugojimo arba minimalus 0.5 Eur mokestis.

:O kiti ETFai maziau ima, o jie vien uz saugojima tiek plesia :(

Mode
Naujokas
Pranešimai:5
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:51 pm

Standartinė Mode » Pen Kov 01, 2019 1:10 pm

Reiktų atnaujinti informaciją apie Luminor trade šiame straipsnyje

Vartotojo avataras
Aiste
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:36
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:53 pm

Standartinė Aiste » Pen Kov 01, 2019 5:28 pm

Keista, kai Lietuvoje visiškai nėra nei vieno brokerio ar banko, kuris leistų atsikvėpti pasyviai investuojantiems žmonėms. Visi kaip laukiniai šunys, kuo daugiau paimti iš kliento... Gaila :(
DOG LOVER, MOM, RUNNER

Vartotojo avataras
Debesyla
Naujokas
Pranešimai:9
Užsiregistravo:Sek Kov 03, 2019 5:55 pm

Standartinė Debesyla » Sek Kov 03, 2019 6:00 pm

Aiste rašė:
Pen Kov 01, 2019 5:28 pm
Keista, kai Lietuvoje visiškai nėra nei vieno brokerio ar banko, kuris leistų atsikvėpti pasyviai investuojantiems žmonėms. Visi kaip laukiniai šunys, kuo daugiau paimti iš kliento... Gaila :(
Lietuvoje išvis su investavimu ir taupymu ir finansiniu raštingumu prastai :)) bet dabar kai ES nariai, tai visi kiti bankai pasiekiami, ar nepakanka?
Aš atėjau čia tam, kad valgyčiau kebabus ir uždirbčiau pensijai. Ir man nebeliko kebabų.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Sek Kov 03, 2019 6:20 pm

Debesyla rašė:
Sek Kov 03, 2019 6:00 pm
bet dabar kai ES nariai, tai visi kiti bankai pasiekiami, ar nepakanka?
Esi teisus, situacija tikrai stipriai geresnė. BET, mūsų Lietuvoje žmonės tik pradeda investuoti. Pradedantiesiems būtų labai gerai turėti vietinį operatorių, būtų drąsiau. O čia kai pasakai, kad investuoti reikės Olandijoj, arba reikės praeiti autentifikaciją anglų kalba, tai dažnai ranka pamoja :)
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Pir Kov 04, 2019 8:13 am

Debesyla rašė:
Sek Kov 03, 2019 6:00 pm

Lietuvoje išvis su investavimu ir taupymu ir finansiniu raštingumu prastai :))
Aš manau, kad su investavimu prastai lygiai dėl tos pačios priežasties, dėl ko naujai išduodamų būsto paskolų palūkanos kyla - mažėja konkurencija tarp esamų bankų ir tiesiog ima tai, ką gali pasiimti, o kandangi investuojančių turbūt irgi nėra super daug, kad iš jų galima būtų uždirbti, tai kai kurie net ir mokesčius kelia.
Kol neatsiras kokio "vietinio žaidėjo" su investavimu, kuris pasiūlytų minimalius mokesčius ir nepradės imti investuojančių klientų iš Lietuvos bankų, ar neprivers pasyvių investuotojų sugrįžti iš tokių platformų, kaip degiro, tol bankuose įkainiai išliks tokie, kokie yra, arba dar pakils.
Bent aš taip manau.

rimvydukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:61
Užsiregistravo:Pir Geg 06, 2019 5:03 pm

Standartinė rimvydukas » Pir Geg 06, 2019 5:09 pm

Debesyla rašė:
Sek Kov 03, 2019 6:00 pm
Aiste rašė:
Pen Kov 01, 2019 5:28 pm
Keista, kai Lietuvoje visiškai nėra nei vieno brokerio ar banko, kuris leistų atsikvėpti pasyviai investuojantiems žmonėms. Visi kaip laukiniai šunys, kuo daugiau paimti iš kliento... Gaila :(
Lietuvoje išvis su investavimu ir taupymu ir finansiniu raštingumu prastai :)) bet dabar kai ES nariai, tai visi kiti bankai pasiekiami, ar nepakanka?
O tai gal galima būtų parekomenduoti vertų dėmesio brokerių norintiems investuoti į ETF?

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Šeš Geg 11, 2019 6:40 am

Tai nuo 10000 eur susimoket pet metus 12 euru cia skaitos plesia ?
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Šeš Geg 11, 2019 7:24 am

Aš irgi žinok nesuprantu kai žmonės turi investavę krūva pinigu ir jiems tokie pinigai yra plėšimas. Čia jau absurdas. Nenueikit porą kartų į kavinę ir bus jums pinigų vp saugojimo mokesčiui ir komisiniams. Aš ieškojau ieškojau brokerio kol galiausiai tikrai pagalvojau kad liksiu aš prie swedbank. Aišku ten pirkimo komisinis tikrai nemažas bet pildisiuos rečiau bet didesnėm sumom ir viskas. Bet aš nors realiai matau tą banką galiu nueiti aiškintis jeigu kažkas ne taip. Naudojuosi visa gyvenima tuom ir t.t. Bet aš patariu neieškoti brokerio vien tik dėl to kad jis pigesnis. Čia tas pats kas pirkti akcijas nes moka aukštus dividendus nors tai gali būti požymis kad įmonė bankrutuoja ir tik nori išlaikyti investuotojus. Bet čia tik mano nuomonė.

Skelbti atsakymą