Lynx

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
rimvydukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:61
Užsiregistravo:Pir Geg 06, 2019 5:03 pm
Lynx

Standartinė rimvydukas » Šeš Lie 20, 2019 3:38 pm

Sveiki,

Vis dar tebeieškau brokerio investavimui į ETF. Kas nors domėjotės Lynx brokeriu ar jau naudojatės paslaugomis? Kiek esu suradęs, lyg ir jie yra susiję su IB kažkaip. Lietuvius irgi priima. Komisiniai kaip ir net kiek geresni, negu daugumos straipsnyje minėtų brokerių. Jei kas turite kokios papildomos info - pasidalinkit:)

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1323
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Šeš Lie 20, 2019 7:50 pm

Kažkur buvau radęs info, kad prekiaujama per jų platformą, kuri nelabai patogi, iki tokio lygio, kad pervedus pinigų reikia pranešti suportui,bet čia senoka informacija, gal jau pasikeitę.

rimvydukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:61
Užsiregistravo:Pir Geg 06, 2019 5:03 pm

Standartinė rimvydukas » Šeš Lie 20, 2019 8:10 pm

laurizas rašė:
Šeš Lie 20, 2019 7:50 pm
Kažkur buvau radęs info, kad prekiaujama per jų platformą, kuri nelabai patogi, iki tokio lygio, kad pervedus pinigų reikia pranešti suportui,bet čia senoka informacija, gal jau pasikeitę.
O aš radau, kad bent jau webinė platforma yra tas pats kas Interactive Brokers platforma. Taip pat visi pinigai guli lyg ir pas Interactive Brokers. Vokietijos ir Olandijos biržoje prekybos minimumas 6 eurai, yra lyg ir neaktyvumo mokestis 5 eurai. Norint pradėti reikalingas 3000 eurų depozitas.

Šiaip šitas brokeris visai gal ir nieko būtų, bet spėju dar reikia kiek luktelėti Evarvest starto :)

Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27

Standartinė Fumitto » Pir Lie 22, 2019 10:04 am

Manau jei mažom sumom tai ETFMatic, o jei didesniom tai Admiral Invest, IB.. arba Degiro jei yra galimybė.

rimvydukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:61
Užsiregistravo:Pir Geg 06, 2019 5:03 pm

Standartinė rimvydukas » Pir Lie 22, 2019 10:56 am

Fumitto rašė:
Pir Lie 22, 2019 10:04 am
Manau jei mažom sumom tai ETFMatic, o jei didesniom tai Admiral Invest, IB.. arba Degiro jei yra galimybė.
ETFMatic nestandartinis investavimas, AI neturi pakankamai ETF'ų, IB komisiniai kiek dedesni negu Lynx.

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Pir Lie 22, 2019 11:24 am

O liginai su IB Tiered komisiniais ar fixed?

rimvydukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:61
Užsiregistravo:Pir Geg 06, 2019 5:03 pm

Standartinė rimvydukas » Pir Lie 22, 2019 12:02 pm

Rolandas rašė:
Pir Lie 22, 2019 11:24 am
O liginai su IB Tiered komisiniais ar fixed?
Fixed žiūrėjau. Iš esmės pakankamai viskas panašu į IB, neaktyvumo mokestis kažkiek mažesnis (5 eurai berods vs 10USD). Prekybos komisiniai kiek pas Lynx'ą didesni. Aš niekam jų neperšu, tiesiog pagalvojau gal jau yra tokių, kas naudojasi šiuo brokeriu, nes daugelyje vietų jį matau tarp rekomendacijų naudojimui.

silverex
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:74
Užsiregistravo:Tre Kov 13, 2019 1:39 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 7

Standartinė silverex » Ant Lie 30, 2019 11:40 am

Aš esu naudojęsis Lynx. Tarptautiniams klientams jie taiko olandišką kainodarą, nors jeigu nori, gali užsiregistruoti per kokios nors konkrečios šalies puslapį, tada gausi tos šalies kainodarą (bet berods negausi angliško interfeiso). Jie naudoja IB platformą, turėjo 2000 EUR minimumą atsidaryti sąskaitai, ir prieš kokius metus tyliai tyliai įvedė 5 EUR/mėn neaktyvumo mokestį. Prisijungiu po kelių mėnesių, žiūriu, jie dar ir mano ETF'ų pardavę, kad padengti tą mokestį, nors jokių meilų nebuvau gavęs. :/
Tai uždariau tą sąskaitą. Čia buvo dar tuo metu, kai Degiro nepradėjo uždarinėti lietuvių sąskaitų, dabar galbūt ir patraukliausias variantas.
Šiaip galima naudoti visus IB interfeisus, jie turi ir savo "Basic" interfeisą, bet problema kaip ir su IB - neįmanoma pamatyti padoraus sąskaitos išrašo su pinigų/transakcijų srautais. Ir didelė dalis visos info, įskaitant pilną kainoraštį, nepasiekiama angliškai. Prisijungimams atsiunčia kodų kortelę.

silverex
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:74
Užsiregistravo:Tre Kov 13, 2019 1:39 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 7

Standartinė silverex » Ant Lie 30, 2019 12:07 pm

Šiuo metu patraukliai atrodo Lynx Belgium kainoraštis. Kadangi jis tik prancūziškas/olandiškas, tai pasikalbėjau su supportu ką tik. Patvirtino, kad jie neturi min pinigų sumos atsidaryti sąskaitai, ir neturi mėnesinių neaktyvumo mokesčių (išskyrus, jei sąskaita <1000 EUR vertės, ir per mėnesį komisinių nesugeneravai bent už 1 USD, tai taikys max 1 USD mokestį). Prisiregistravus, interfeisai prieinami ir anglų kalba. Taip pat man patvirtino, kad Lietuvos rezidentai gali atsidaryti pas juos sąskaitą.
Tai atrodo visai patrauklus variantas, gal net patraukliausias šiuo metu.

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 144
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Ant Lie 30, 2019 1:13 pm

silverex rašė:
Ant Lie 30, 2019 11:40 am
Čia buvo dar tuo metu, kai Degiro nepradėjo uždarinėti lietuvių sąskaitų, dabar galbūt ir patraukliausias variantas.
O jie pradėjo? Žinau, kad bent forume nuskambėjo keli atvejai ir tiek. To dar nevadinčiau ,,pradėjo uždarinėti", tad klausiu ar šitą tendenciją darai iš didesnės imties ar tik taip gasdinies?

Skelbti atsakymą