Lynx

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Inscript
Naujokas
Pranešimai:8
Užsiregistravo:Ant Lie 30, 2019 1:33 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Re: Lynx

Standartinė Inscript » Ant Lie 30, 2019 1:35 pm

Sveikas silverex, gal gali pasidalinti jų turimais ETF'ais? Neprisiregistravęs, niekur nerandu sąrašo

rimvydukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:61
Užsiregistravo:Pir Geg 06, 2019 5:03 pm

Standartinė rimvydukas » Ant Lie 30, 2019 6:34 pm

silverex rašė:
Ant Lie 30, 2019 12:07 pm
Šiuo metu patraukliai atrodo Lynx Belgium kainoraštis. Kadangi jis tik prancūziškas/olandiškas, tai pasikalbėjau su supportu ką tik. Patvirtino, kad jie neturi min pinigų sumos atsidaryti sąskaitai, ir neturi mėnesinių neaktyvumo mokesčių (išskyrus, jei sąskaita <1000 EUR vertės, ir per mėnesį komisinių nesugeneravai bent už 1 USD, tai taikys max 1 USD mokestį). Prisiregistravus, interfeisai prieinami ir anglų kalba. Taip pat man patvirtino, kad Lietuvos rezidentai gali atsidaryti pas juos sąskaitą.
Tai atrodo visai patrauklus variantas, gal net patraukliausias šiuo metu.
O palaikymas anglų kalba bendrauja? Kokiu adresu palaikymui rašei? Atsidaryti sąskaitą reikia prancūzų kalba ar dar kokia kalba?

rimvydukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:61
Užsiregistravo:Pir Geg 06, 2019 5:03 pm

Standartinė rimvydukas » Ant Lie 30, 2019 6:36 pm

Inscript rašė:
Ant Lie 30, 2019 1:35 pm
Sveikas silverex, gal gali pasidalinti jų turimais ETF'ais? Neprisiregistravęs, niekur nerandu sąrašo
Kažkaip įtariu kas pas IB yra, turi būti ir pas juos...

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1323
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ant Lie 30, 2019 6:41 pm

Nebūtinai.

rimvydukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:61
Užsiregistravo:Pir Geg 06, 2019 5:03 pm

Standartinė rimvydukas » Ant Lie 30, 2019 6:43 pm

laurizas rašė:
Ant Lie 30, 2019 6:41 pm
Nebūtinai.
Todėl tik įtariu:) Reik aišku support'o klaust.

silverex
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:74
Užsiregistravo:Tre Kov 13, 2019 1:39 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 7

Standartinė silverex » Tre Lie 31, 2019 12:37 pm

Stoic rašė:
Ant Lie 30, 2019 1:13 pm
O jie pradėjo? Žinau, kad bent forume nuskambėjo keli atvejai ir tiek. To dar nevadinčiau ,,pradėjo uždarinėti", tad klausiu ar šitą tendenciją darai iš didesnės imties ar tik taip gasdinies?
Po manęs, mano patarti, užsiregistravo 3 draugai, vienas iš jų (chronologiškai vidurinis) gavo termination notice prieš kokias 3 savaites. Iš laiško formuluotės eina suprasti, kad policy galioja visiems Lietuvos rezidentams.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Tre Lie 31, 2019 1:21 pm

silverex rašė:
Tre Lie 31, 2019 12:37 pm
Po manęs, mano patarti, užsiregistravo 3 draugai, vienas iš jų (chronologiškai vidurinis) gavo termination notice prieš kokias 3 savaites. Iš laiško formuluotės eina suprasti, kad policy galioja visiems Lietuvos rezidentams.
Galioja tik tiems, kurie užsiregistravo po jų taisyklių pakeitimo.

Prieš keletą mėnesių buvau susisiekęs su supportu, tai patikino, kad ramiai galiu toliau naudotis be jokių pakeitimų. Residavimo šalis nurodyta Lietuva, tokia buvo ir registruojantis.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

silverex
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:74
Užsiregistravo:Tre Kov 13, 2019 1:39 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 7

Standartinė silverex » Tre Lie 31, 2019 1:29 pm

Inscript rašė:
Ant Lie 30, 2019 1:35 pm
Sveikas silverex, gal gali pasidalinti jų turimais ETF'ais? Neprisiregistravęs, niekur nerandu sąrašo
Jie naudoja IB platformą - logintis galima net iš paties IB tinklalapio ar appsų. https://www.interactivebrokers.com/en/i ... europe_etf
Ne visi ETF yra, bet galima prašyti, kad pridėtų.

silverex
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:74
Užsiregistravo:Tre Kov 13, 2019 1:39 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 7

Standartinė silverex » Tre Lie 31, 2019 1:31 pm

rimvydukas rašė:
Ant Lie 30, 2019 6:34 pm

O palaikymas anglų kalba bendrauja? Kokiu adresu palaikymui rašei? Atsidaryti sąskaitą reikia prancūzų kalba ar dar kokia kalba?
Palaikymas puikiai kalba anglų kalba ir NL, ir BE versijose. Pats gali nueiti į jų puslapį ir paklausinėti, yra chat funkcija - labai greit atsakinėja. Aš tuo chat ir naudojausi. Emeilai duoti kiekvieno puslapio apačioje.
Sąskaitos atidarymas prancūziškai arba olandiškai, bet google translate šiais laikais labai puikiai verčia. Aš rinkausi olandų kalbą.

Barzdocius
Mustachian
Pranešimai:170
Užsiregistravo:Tre Vas 27, 2019 6:24 am
Išsiųsta patiktukų: 26
Gavo patiktukų: 14

Standartinė Barzdocius » Tre Lie 31, 2019 4:19 pm

Mr. BM. rašė:
Tre Lie 31, 2019 1:21 pm
silverex rašė:
Tre Lie 31, 2019 12:37 pm
Po manęs, mano patarti, užsiregistravo 3 draugai, vienas iš jų (chronologiškai vidurinis) gavo termination notice prieš kokias 3 savaites. Iš laiško formuluotės eina suprasti, kad policy galioja visiems Lietuvos rezidentams.
Galioja tik tiems, kurie užsiregistravo po jų taisyklių pakeitimo.

Prieš keletą mėnesių buvau susisiekęs su supportu, tai patikino, kad ramiai galiu toliau naudotis be jokių pakeitimų. Residavimo šalis nurodyta Lietuva, tokia buvo ir registruojantis.
Cia kalbat apie degiro? Gal ka zinot kada tos taisykles buvo pakeistos? Iki kada uzsiregistrave gali miegoti ramiai? :)

Skelbti atsakymą