Revolut investavimas

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
M42
Naujokas
Pranešimai:12
Užsiregistravo:Sek Kov 17, 2019 6:13 pm
Re: Revolut investavimas

Standartinė M42 » Pir Bal 27, 2020 10:10 am

Vilis rašė:
Pen Bal 24, 2020 6:40 am
Aš laikinai naudoju revolut kol sukaupsiu didesnį portfelį (bet tai nėra vienintelė vieta per kur investuoju) sudaro maždaug 30% mėnesio investicijų. 2020 Q1 turėtų pasirodyti ir ETF revolute, įdomu kaip bus ten.

Gal yra kur duomenų kokie ETF gali pasirodyti ?

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Pir Bal 27, 2020 10:22 am

Manau kad nėra, kažkur tik mačiau jų blogo įrašą dėl planuojamo funkcionalumo-paslaugos dėl ETF prekybos pirmame ketvirtyje (kaip suprantame galimai ir vėluos) Daugiau nieko nežinau :) laukiu....

pliumbum
Mustachian
Pranešimai:248
Užsiregistravo:Ant Kov 10, 2020 1:43 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 49

Standartinė pliumbum » Ant Bal 28, 2020 11:02 am

Vilis rašė:
Pir Bal 27, 2020 10:22 am
Manau kad nėra, kažkur tik mačiau jų blogo įrašą dėl planuojamo funkcionalumo-paslaugos dėl ETF prekybos pirmame ketvirtyje (kaip suprantame galimai ir vėluos) Daugiau nieko nežinau :) laukiu....
Tai ne galimai vėluos, o jau vėluoja, pirmas ketvirtis baigėsi kovo 31 d. :)

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Ant Bal 28, 2020 11:33 am

Nuo kada preliminarus planavimai, ir dar kažkokiuose bloguose nevėluoja? nebūkim naivūs. Kad ir tas pats Evarvest vis niekaip neišeina ir niekaip negauna Lietuvos banko išduotos licendzijos veiklai. Tiesiog laukiam, arba jei neišeina laukti ieškomės kito brokerio ir tiek.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Tre Geg 20, 2020 4:45 pm

Revolut oficialiai tapo banku Lietuvoje ir 20k/300k vartotojų jau gavo "Opt in" mygtuką programėlėje permesti lėšas iš Payments providerio į banką. More coming soon. Aš patekau tarp tų ale laimingųjų ir jau esu banko klientas.

Ką tai reiškia? Pagrinde tik vieną:
- 100k indėlių draudimas, tad galutinai subyrėjus Revolut'ui, bent jau atgausi liquid cash.

Šiek tiek nesuprantu dėl investuotų lėšų, nes Trading produktas vykdomas per taprininką, tad matyt indėlių draudimas šioms lėšoms negalioja. Taip pat, kadangi perkamos fractional shares, tai tu net nesi pačio VP savininkas. Ar kas nors įdėmiau tyrinėjosi visą šią schemą?
Joining the bank is completely optional, you don’t have to do it. If you are not looking for any change and you like your Revolut account just the way it is you can stay a customer of Revolut Payments UAB and your account will continue to work as usual. However, we highly recommend that you do join the Bank - it’s completely free, allows you to enjoy deposit insurance and access our new Credit services (personal loans, credit cards) which will be launching soon!
Tad netrukus ir paskolos bei kreditinės kortelės.

Žiūrėkit, tuoj ir Swed gold'ą į Revolut'o premiumą gal teks iškeisti, jeigu toliau patrauklius pribumbasus pristatinės
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Egle
Naujokas
Pranešimai:1
Užsiregistravo:Pir Rgp 03, 2020 9:27 am

Standartinė Egle » Pir Rgp 03, 2020 11:23 am

Labas! Norėjau paklausti ar kas nors žinot kaip reikia elgtis mokant mokesčius lietuvai už uždirbtą pelną arba ką reiktų daryti patirto nuostolio metu investuojant į revolut akcijas? Kaip supratau iš ankstesnio pokalbio už dividendus jie iš karto nusiskaičiuoja 15%, bet gal galit patarti kaip tai deklaruoti valstybei? Ar galima tai daryti kaip fiziniam asmeniui ar reiktų įregistruoti tai kaip kažkokia veiklą? O gal revolutas ir už padarytus sandorius iš karto nusiskaičiuoja kažkokį procentą ir pačiam nieko daryti nereikia?

DeiBal
Naujokas
Pranešimai:3
Užsiregistravo:Tre Bal 22, 2020 10:35 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 1

Standartinė DeiBal » Šeš Rgs 26, 2020 7:50 am

Mačiau nemažai diskusijų dėl tų fractional shares, neseniai pamačiau, kad buvau gavęs į el. paštą laišką balsuot ir viskas mano vardu pavarde, nors turiu tik 0.01 akcijos.

Paveikslėlis

pridedu, kas laiško apačioje parašyta:
Paveikslėlis


Paveikslėlis

amd
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:62
Užsiregistravo:Ant Geg 19, 2020 12:56 pm
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 3

Standartinė amd » Sek Rgs 27, 2020 5:25 am

Egle rašė:
Pir Rgp 03, 2020 11:23 am
Labas! Norėjau paklausti ar kas nors žinot kaip reikia elgtis mokant mokesčius lietuvai už uždirbtą pelną arba ką reiktų daryti patirto nuostolio metu investuojant į revolut akcijas? Kaip supratau iš ankstesnio pokalbio už dividendus jie iš karto nusiskaičiuoja 15%, bet gal galit patarti kaip tai deklaruoti valstybei? Ar galima tai daryti kaip fiziniam asmeniui ar reiktų įregistruoti tai kaip kažkokia veiklą? O gal revolutas ir už padarytus sandorius iš karto nusiskaičiuoja kažkokį procentą ir pačiam nieko daryti nereikia?
Dėl mokesčių deklaravimo išties ir man įdomu, gal vistik kas nors žinote?

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Sek Rgs 27, 2020 10:28 am

Revolutas už jumis pajamų mokesčio tikrai nemokės, jie nebent savo komisinius pasiims.
Pildant mokesčių deklaraciją bus:
Pajamos - VP pardavimo kaina.
Išlaidos - VP pirkimo kaina.
Automatiškai ir paskaičiuos pelną (nuostolį). Pelnas mokėsi, nuotolis nereiks mokėti.
Šių metų deklaraciją išvis patogi buvo kai atnaujino.
Ir nepamirškite, jei esate santuokoje kiekvienas deklaruojate po 1/2 pajamų. Deklaruojama kaip fizinis asmuo, individualus investuotojas nereik jokių veiklų.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pir Rgs 28, 2020 8:25 am

Revolut'as juda. Pirstatė monthly recurring AUTO pirkimus - KOL KAS tik savo crypto produktams.

Mano svajonė yra turėti kažką tokio ETF pirkimams, tuomet tikrai būtų set up and forget pasyvus investavimas. Gal sulauksiu :))

Paveikslėlis
Prikabinti failai
Screenshot 2020-09-28 at 10.43.32.png
Screenshot 2020-09-28 at 10.43.32.png (173.77KiB)Peržiūrėta 3650 karus(ų)
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Skelbti atsakymą