Swedbank

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209
Re: Swedbank

Standartinė laurizas » Tre Gru 15, 2021 10:26 am

Alternatyva VWCE yra 85 % Global, 15 % Emerging.

Jei esi jaunas ir portefelis nedidelis, tai indėlis ilgalaikiam laikotarpiui labiau kenks, o ne padės. Na bet rizikos laipsnis ganėtinai individualus dalykas.

Citi
Mustachian
Pranešimai:232
Užsiregistravo:Pir Kov 04, 2019 1:57 pm
Išsiųsta patiktukų: 10
Gavo patiktukų: 123

Standartinė Citi » Tre Gru 15, 2021 10:29 am

Whynot rašė:
Tre Gru 15, 2021 9:50 am
Tiesą sakant, šovė mintis investuoti į Robur dėl paprastumo, bet pasigilinęs neradau tinkamos alternatyvos VWCE, galvojau, kad gausiu įžvalgų čia. Ir tikrai gerų gavau. Į p2p investuoti neketinu, neturiu poreikio dėl didesnės maržos žaisti su paskolomis. Manau, kad liksiu nuosaikus ir 70% dėsiu į VWCE ir 30% į uniją kaip alternatyvą obligacijoms.
Puikus pasirinkimas.

tomis007
Naujokas
Pranešimai:2
Užsiregistravo:Ant Sau 18, 2022 7:39 pm

Standartinė tomis007 » Šeš Bal 23, 2022 2:00 pm

Sveiki. Esu naujokas šioje srityje bet po truputį einame į priekį su žiniomis :) Turiu netradicinį klausimą, galbūt padėsite. Pradėjau po truputį pirkti Swedbank Robur Global iš asmeninės sąskaitos. Tačiau mano situacija tokia, kad esu mažosios bendrijos vadovas, ir pajamas išsimoku sau pagal paslaugų sutartį sumokėdamas 20% GPM.Gal man tiesiog pirkti iš įmonės sąskaitos pirkti Robur fondus ir kažkada kai po daug metų ateis diena N parduosim, iš įmonės persivesiu sau ir sumokėsiu GPM. Nes dabar tarkim pervedu sau iš įmonės 100e, susimoku 20e GPM, tada perku Robur.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Šeš Bal 23, 2022 4:15 pm

Mintis gera.

TomyK
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:48
Užsiregistravo:Pen Sau 08, 2021 1:05 pm
Gavo patiktukų: 3

Standartinė TomyK » Sek Bal 24, 2022 1:09 pm

Pirma, GPM yra 15 proc.
Antra, klausimas labai individualus. Jeigu MB veikla nepasiseks, dings kartu visos santaupos. Jeigu MB veikla sekasi, gal geriau tuos pinigus investuoti į MB veiklą?
Trečia, aš taip nedarau ir nedaryčiau.

P. S. nežinau Swedbank verslo įkainių. Čia irgi gali būti niuansų.

Point9
Naujokas
Pranešimai:29
Užsiregistravo:Pir Lap 18, 2019 7:44 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Point9 » Pir Bal 25, 2022 8:01 am

Reikėtų nepamiršti, kad MB taip pat turės mokėti pelno mokestį (nebent dengsi su nuostoliu), plius tą patį GPM. Tai ar tikrai susitaupo? Nekalbant apie aukščiau jau minėtą verslo riziką.

tomis007
Naujokas
Pranešimai:2
Užsiregistravo:Ant Sau 18, 2022 7:39 pm

Standartinė tomis007 » Pir Bal 25, 2022 8:26 pm

TomyK rašė:
Sek Bal 24, 2022 1:09 pm
Pirma, GPM yra 15 proc.
Antra, klausimas labai individualus. Jeigu MB veikla nepasiseks, dings kartu visos santaupos. Jeigu MB veikla sekasi, gal geriau tuos pinigus investuoti į MB veiklą?
Trečia, aš taip nedarau ir nedaryčiau.

P. S. nežinau Swedbank verslo įkainių. Čia irgi gali būti niuansų.
Veikla vykdoma jau 7 metai, tiesiog pagalvojau kad per mėnesį investuoti kažkur tarkim po 100-200e tiesiog kad pinigų nevalgytų infliacija, nes sąskaitoje rezervas nenumatytiems atvejams irgi turi būti, tai tiesiog tą nenumatytų pinigų rezervą kaupti kokiam fonde, vis grąža kažkokia bus

modsi
Naujokas
Pranešimai:1
Užsiregistravo:Ant Bal 26, 2022 9:12 am

Standartinė modsi » Ant Bal 26, 2022 9:17 am

tomis007 rašė:
Pir Bal 25, 2022 8:26 pm
TomyK rašė:
Sek Bal 24, 2022 1:09 pm
Pirma, GPM yra 15 proc.
Antra, klausimas labai individualus. Jeigu MB veikla nepasiseks, dings kartu visos santaupos. Jeigu MB veikla sekasi, gal geriau tuos pinigus investuoti į MB veiklą?
Trečia, aš taip nedarau ir nedaryčiau.

P. S. nežinau Swedbank verslo įkainių. Čia irgi gali būti niuansų.
Veikla vykdoma jau 7 metai, tiesiog pagalvojau kad per mėnesį investuoti kažkur tarkim po 100-200e tiesiog kad pinigų nevalgytų infliacija, nes sąskaitoje rezervas nenumatytiems atvejams irgi turi būti, tai tiesiog tą nenumatytų pinigų rezervą kaupti kokiam fonde, vis grąža kažkokia bus
Labas, man irgi įdomu, nes panaši situacija. Dabar gilinuosi ar apskritai MB gali apskritai pirkti kažkokius vertybinius popierius. Ir tai turėtų būti kaip ilgalaikis turtas? Tai finiše, tarkim, po 10 metų, kai norėsi išsiimti, tai turėsi sumokėti ne tik 15 proc GPM, bet dar ir pelno mokestį už skirtumą, kurį gausi pardavęs? Tai klausimas ar tikrai geriau tokiu būdu, nei tiesiog jau gautas lėšas investuoti asmeniškai. Be to, klausimas kas nutiktų MB bankroto atveju - su investuotais pinigais turbūt irgi galėtum atsisveikinti?

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ant Bal 26, 2022 9:46 am

modsi rašė:
Ant Bal 26, 2022 9:17 am
gilinuosi ar apskritai MB gali apskritai pirkti kažkokius vertybinius popierius.
Turėtų galėti.
modsi rašė:
Ant Bal 26, 2022 9:17 am
Ir tai turėtų būti kaip ilgalaikis turtas?
Jei įmonė planuoja finansinį turtą laikyti ilgiau nei vienus metus, tokį turtą ji registruoja ilgalaikio finansinio turto sąskaitose. Jei finansinį turtą planuojama parduoti per vienus metus nuo paskutinės ataskaitinio laikotarpio dienos, toks finansinis turtas parodomas trumpalaikio finansinio turto straipsniuose.
https://avnt.lrv.lt/uploads/avnt/docume ... _01_01.pdf
modsi rašė:
Ant Bal 26, 2022 9:17 am
kas nutiktų MB bankroto atveju - su investuotais pinigais turbūt irgi galėtum atsisveikinti?
Reikėtų atsisveikinti.

TomyK
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:48
Užsiregistravo:Pen Sau 08, 2021 1:05 pm
Gavo patiktukų: 3

Standartinė TomyK » Ant Bal 26, 2022 11:15 am

modsi rašė:
Ant Bal 26, 2022 9:17 am
Tai finiše, tarkim, po 10 metų, kai norėsi išsiimti, tai turėsi sumokėti ne tik 15 proc GPM, bet dar ir pelno mokestį už skirtumą, kurį gausi pardavęs?
Čia priklauso nuo mokesčių optimizavimo.

Teoriškai PM turi mokėti ir dabar išsiimdamas lėšas (dividendai) ir vėliau susimokėti GPM.
Arba gali mokėtis pagal civilinių paslaugų sutartį (leidžiami atskaitymai) ir vėliau susimokėti tik GPM.
Čia dar svarbu įvertinti ir PM tarifą: 5 ar 15 proc.

Skelbti atsakymą