Etoro

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Dominykas
Naujokas
Pranešimai:16
Užsiregistravo:Ant Vas 18, 2020 7:19 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 3
Etoro

Standartinė Dominykas » Ant Vas 18, 2020 9:00 pm

Sveiki,

norėjau paklausti, kodėl niekas nelygina pavyzdžiui luminor investor ir Etoro? Kaip jums Etoro?

Mano situacija, kad aš investuojiu kiekvieną mėnesį, po 100 eurų, ir pagal mokesčius, man rodos Etoro man geriausias.

Etoro turi tik eur/usd kovertavimo mokestį, kai dedi pinigus, ir 25 dolerių withdrawal fee. Visus kitus pinigus užsidirba per CFD ir high spread.

Man nerūpi leverage ant CFD, tad nemoku mokesčiu už pinigų laikymą. High spread man nėra didelė problema, nes aš investuojiu labai ilgam laikotarpiui, kad gaučiau dividendus. Tad ir tas nėra problema. Visus gautus pinigus investuoju atgal, tad ir withdrawal mokestis man neproblema.

Jų svetainėje rašo, kad perkant ne leveraged stock, stock priklauso man. Gaunasi taip pat kaip ir pas kitus, kaip luminor investor?

Ar aš kažką praleidžiu?

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Tre Vas 19, 2020 6:49 am

Na realiai skirtumas tas kad tu neturi savo akcijos ar ETF, turi tik jos kainos skirtuma. Pagrindinis skirtumas čia ir yra. Ir dar daug kam nepatinka dėl reguliavimo kiek supratau, nėra taip stipriai reguliuojama kompanija. Ir aišku kaip ir paminėjai didelis lėšų išėmimo mokestis bei aukštas spreadas. Daugiau kažkokių minusų aš nepastebėjau, UI labai patogus ir paprastas palyginus, tai bent jau mokintis treidinti labai patogu.

Dominykas
Naujokas
Pranešimai:16
Užsiregistravo:Ant Vas 18, 2020 7:19 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Dominykas » Tre Vas 19, 2020 7:30 am

Bet, man kaip ir priklauso akcija? Lygiai taip pat, kaip priklausytu naudojant Luminor investor, ar ne?

Jų svetainė: "Buying a stock on eToro by opening a “buy” (long), non-leveraged position means you are investing in the underlying asset*, and the stock is purchased and held in your name.".

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Tre Vas 19, 2020 7:34 am

Nepriklauso, sakau tu statai savo pinigus ant tos akcijos ar ETF kainos skirtumo nuo pozicijos atidarymo. Jokios nuosavybes teises neturi :)

Arba as kazko nesuprantu, bet kaip tu gali tureti ta akcija jei tu jos pilnai net neissipirkes gali buti? pvz Amazono akcija +2000 usd verte o tu gali pirkti kad ir uz 50 usd su x1 svertu.

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Tre Vas 19, 2020 7:39 am

What is an underlying asset with example?
For example, with a stock option to purchase 100 shares of Company X at a price of $100, the underlying asset is the stock of Company X. The underlying asset is used to determine the value of the option up till expiration. ... The underlying asset could also be a currency or market index, such as the S&P 500.

https://www.investopedia.com/terms/u/un ... -asset.asp

Tai kiek as suprantu underlying assets nera pati akcija o tai kaip ir minejau tik kainos skirtumas.

Dominykas
Naujokas
Pranešimai:16
Užsiregistravo:Ant Vas 18, 2020 7:19 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Dominykas » Tre Vas 19, 2020 8:03 am

Hmm, na supratau tada. Aš šiaip galvojau naudoti Etoro, kol surinksiu didelę sumą, pvz. 20k ir tada viską po truputi permesti į Interactive brokers.

Aš tik žinau, kad jei nauduosius Luminor Investor, aš negalėsiu perkelti savo akcijų į kitas platformas, tad nėra skirtumo, ar Etoro ar Luminor kol kas.

SanDallas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:57
Užsiregistravo:Šeš Kov 02, 2019 6:46 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 2

Standartinė SanDallas » Tre Vas 19, 2020 6:44 pm

Etoro gaunasi brangus, jei pervedinesi eurais. Jie gerai pamenu apie 2 proc. vien konvertavimo mokestis.

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Tre Vas 19, 2020 6:45 pm


SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Ket Vas 20, 2020 7:32 am

Dominykas rašė:
Tre Vas 19, 2020 8:03 am
Hmm, na supratau tada. Aš šiaip galvojau naudoti Etoro, kol surinksiu didelę sumą, pvz. 20k ir tada viską po truputi permesti į Interactive brokers.

Aš tik žinau, kad jei nauduosius Luminor Investor, aš negalėsiu perkelti savo akcijų į kitas platformas, tad nėra skirtumo, ar Etoro ar Luminor kol kas.
Kodel is Luminor negalima perkelt?

Dominykas
Naujokas
Pranešimai:16
Užsiregistravo:Ant Vas 18, 2020 7:19 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Dominykas » Ket Vas 20, 2020 1:07 pm

Rašiau jiems per chat, sakė pas kitus brokerius negalima perkelti iš Luminor investor.

Skelbti atsakymą