ETF brokeris Lietuvoje

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Zhaibas
Naujokas
Pranešimai:1
Užsiregistravo:Ket Geg 30, 2019 8:52 am
Re: ETF brokeris Lietuvoje

Standartinė Zhaibas » Ket Geg 30, 2019 8:54 am

Sveiki,
O ar kas bandėt Trading212.com? Gal čia būtu dar viena nebloga alternatyva ETF'ams?

Vartotojo avataras
Codex
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:91
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:10 pm
Išsiųsta patiktukų: 3
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Codex » Ket Geg 30, 2019 9:55 am

Rolandas rašė:
Ket Geg 30, 2019 6:37 am
Bet praktiškai užtikrintas kad pasirinksiu SEB banką. Ieškau dabar kaip perkelti VP iš kito banko.
Galėtum argumentuoti kodėl būtent SEB?

Net ir lyginant su Luminor, SEB yra brangesnis dėl valdymo mokesčio, tad įdomu kokie faktoriai lėmė, jog pasirenki būtent SEB.
REAL MADRID CF FAN

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Ket Geg 30, 2019 9:59 am

ETF pasirinkimo įvairovė. Bet pasakysiu atvirai metausi dar. Nes kuo toliau nagrineju Admiral invest tuo labiau man jis patinka...komisiniai tikrai geri ir prie platformos priprantu ir patys skambina nori pagelbėti. Jeigu pridės ETF daugiau bus super.

Vartotojo avataras
ixoster
Naujokas
Pranešimai:14
Užsiregistravo:Pen Geg 31, 2019 1:47 pm

Standartinė ixoster » Pen Geg 31, 2019 1:50 pm

manau ne ilgai laukt jau liko iki Evarvest, pagal straipsni antroje metu puseje jau bus Lietuvoje :)
https://fintechbaltic.com/2019/05/21/ev ... rading-app

kas nezino kas cia, tai cia panasus apsas i degiro bus, ju konkurentas manau

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Pen Geg 31, 2019 2:24 pm

Jo šitą man pastoviai facebook reklama išmeta. Įdomu kaip jiems seksis.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pen Geg 31, 2019 3:06 pm

Kad ir kaip sektųsi, prireiks laiko kol užsitarnaus vardą ir patikimumą :)
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Pen Geg 31, 2019 4:45 pm

Tai faktas. Bet pats bandytum? Kad ir su maža suma?:)

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pen Geg 31, 2019 5:14 pm

Sveiki,

Pastebėjau, kad kai kurie labai mėtos ir įdomiau yra tiesiog pabandyt kažką ir mėtyt visur pinigus. Susidaro man toks įspūdis, kad pinigai kaip žaidimas kai kuriem, meta ten, meta šen, svarbu išbandyti kažką. Tai ką norit visus ETF įmanomus įsigyti ? Uztenka turėti jų labai mažą skaičių, nes jie ir taip padengia visą rinka (indeksą). Knygas geriau skaitykit, o ne vis naujo brokerio ieškokite, kuris pasiūlis viena simtąja % mažiau.
Yra gerų patikimų ir ilgai dirbančių brokerių, tai siūlyčiau ties jais ir apsistot. Nors ir tarp jau esamų vistiek matau žmonės pasirenka brangesnius, nors logikos nėra išvis.

Gražaus savaitgalio visiem.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pen Geg 31, 2019 5:19 pm

Rolandas rašė:
Ket Geg 30, 2019 9:59 am
ETF pasirinkimo įvairovė. Bet pasakysiu atvirai metausi dar. Nes kuo toliau nagrineju Admiral invest tuo labiau man jis patinka...komisiniai tikrai geri ir prie platformos priprantu ir patys skambina nori pagelbėti. Jeigu pridės ETF daugiau bus super.
LuminorTrade ETF pasirinkimo įvairovė tiek iš iShares tiek iš Vanguard yra daugiau nei reikia. (Vanguard jau yra UCITS), nors realiai rezultatai jų vienodi, abi įmonės stiprios ir gerai zinomos.
Tai rinktis SEB namatau prasmės išvis. Admiral Markets nežinau ką jie ten turi, bet realiai ir nedomina, kadangi esu pradėjęs naudoti vieną platformą ir šokinėti į kitą būtų nelogiška.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Pen Geg 31, 2019 6:03 pm

Man SEB labiau patinka už luminor trade o dėl mokesčių ir komisiniu nematau tarp jų didelio skirtumo. Plius man SEB labiau nes jau turiu ten akcijų ir labiau patinka platforma nei luminor trade. Dėl mėtymosi tai viskas ok žmonės mokosi, aš išvis šiuos metus skiriu grynai mokymuisi bandymams ir t.t. nei kiek nebijau prarasti pinigų nes tik taip galima gauti patirties. Reikia bandyti. Aišku tavo žodžiuose irgi yra tiesos.

Skelbti atsakymą