ETF brokeris Lietuvoje

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32
Re: ETF brokeris Lietuvoje

Standartinė Artur » Tre Kov 04, 2020 11:02 am

SpiriT rašė:
Ant Kov 03, 2020 4:46 pm
O siaip naudoja kas nors IB? Visu ratingu top'uose, daug kas cia sako, kad persikels kai tures 100k, bet neteko matyt kol kas ne vieno kas actually naudotu
Pradėjau naudoti neperseniausiai, buvau stop loss luminor trade pasidaręs savo VP kaip tik prieš "korona" kritimą, tai gerai sutapo man.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Danyy
Naujokas
Pranešimai:1
Užsiregistravo:Pen Vas 14, 2020 8:24 am

Standartinė Danyy » Tre Kov 04, 2020 1:15 pm

Sveiki,
O gal kas naudojate IB per Tradestation Global brokerį?

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Tre Kov 04, 2020 1:40 pm

Danyy rašė:
Tre Kov 04, 2020 1:15 pm
Sveiki,
O gal kas naudojate IB per Tradestation Global brokerį?
Penki puslapiai atgal šioje temoje buvo kalbėta.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Tre Kov 04, 2020 2:17 pm

Artur rašė:
Tre Kov 04, 2020 11:02 am
SpiriT rašė:
Ant Kov 03, 2020 4:46 pm
O siaip naudoja kas nors IB? Visu ratingu top'uose, daug kas cia sako, kad persikels kai tures 100k, bet neteko matyt kol kas ne vieno kas actually naudotu
Pradėjau naudoti neperseniausiai, buvau stop loss luminor trade pasidaręs savo VP kaip tik prieš "korona" kritimą, tai gerai sutapo man.
Pasitikslinimui - stop loss, tai cia pardavei viska? Ir ar gaunasi, kad turi tada sumoket 15% GPM uz pelna ir is naujo nupirkti IB ackijas, nes ner budo perkelt?

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Tre Kov 04, 2020 3:30 pm

SpiriT rašė:
Tre Kov 04, 2020 2:17 pm
Artur rašė:
Tre Kov 04, 2020 11:02 am
SpiriT rašė:
Ant Kov 03, 2020 4:46 pm
O siaip naudoja kas nors IB? Visu ratingu top'uose, daug kas cia sako, kad persikels kai tures 100k, bet neteko matyt kol kas ne vieno kas actually naudotu
Pradėjau naudoti neperseniausiai, buvau stop loss luminor trade pasidaręs savo VP kaip tik prieš "korona" kritimą, tai gerai sutapo man.
Pasitikslinimui - stop loss, tai cia pardavei viska? Ir ar gaunasi, kad turi tada sumoket 15% GPM uz pelna ir is naujo nupirkti IB ackijas, nes ner budo perkelt?
Taip pardaviau, bet ne viską. Dar likę pavienių akcijų nes neapsimoka man dabar jų parduot. Reikės mokėti GPM už pelną.
Pirkau pigiau, nes krito dar gerokai po pardavimo. Didesnioji dalis dabar cash yra. Bus didesnis kritimas užsipirksiu daugiau - nebus tai po truputį investuosiu ir toliau DCA.
VP pervedimas į kitą banką/brokerį 30eur už kiekvieną poziciją LuminorTrade kainuoja tai geriau pelną pasiėmiau ir nusipirkau pigiau. Pereiti į IB neskubėjau, nes dėl tos korono panikos ir pasidariau stop loss. Sutapo tiesiog man čia viskas laiku.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Tre Kov 04, 2020 7:06 pm

Artur rašė:
Tre Kov 04, 2020 11:02 am
Pradėjau naudoti neperseniausiai, buvau stop loss luminor trade pasidaręs savo VP
Rick Ferry, The Problem With Market Timing .
"Successful market timing requires two correct decisions: when to get out and when to get back in. Guessing right once is a 50/50 proposition. Guessing right twice drops the odds to only 25 percent. One wrong guess and you shoot yourself in one foot; two wrong guesses and you shoot yourself in both feet. This is what makes market timing so difficult".

Jei stop loss uždėjimo prasmė buvo išvengti nuostolių, greičiausiai tavo portfelis per rizikingas.

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Ket Kov 05, 2020 11:02 am

Artur rašė:
Tre Kov 04, 2020 3:30 pm
SpiriT rašė:
Tre Kov 04, 2020 2:17 pm
Artur rašė:
Tre Kov 04, 2020 11:02 am


Pradėjau naudoti neperseniausiai, buvau stop loss luminor trade pasidaręs savo VP kaip tik prieš "korona" kritimą, tai gerai sutapo man.
Pasitikslinimui - stop loss, tai cia pardavei viska? Ir ar gaunasi, kad turi tada sumoket 15% GPM uz pelna ir is naujo nupirkti IB ackijas, nes ner budo perkelt?
Taip pardaviau, bet ne viską. Dar likę pavienių akcijų nes neapsimoka man dabar jų parduot. Reikės mokėti GPM už pelną.
Pirkau pigiau, nes krito dar gerokai po pardavimo. Didesnioji dalis dabar cash yra. Bus didesnis kritimas užsipirksiu daugiau - nebus tai po truputį investuosiu ir toliau DCA.
VP pervedimas į kitą banką/brokerį 30eur už kiekvieną poziciją LuminorTrade kainuoja tai geriau pelną pasiėmiau ir nusipirkau pigiau. Pereiti į IB neskubėjau, nes dėl tos korono panikos ir pasidariau stop loss. Sutapo tiesiog man čia viskas laiku.
Ah, tai visgi galima perkelti is LuminorTrade? Nes teige kitas zmogus, kad ale is Luminor negalima perkelinet, tai jau irgi buvau issigandes.

Ar buvo paprasta susikurti IB accounta? Ar darei tiesiogiai per juos ar koki tarpininka?

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Ket Kov 05, 2020 1:26 pm

SpiriT rašė:
Ket Kov 05, 2020 11:02 am
Artur rašė:
Tre Kov 04, 2020 3:30 pm
SpiriT rašė:
Tre Kov 04, 2020 2:17 pm


Pasitikslinimui - stop loss, tai cia pardavei viska? Ir ar gaunasi, kad turi tada sumoket 15% GPM uz pelna ir is naujo nupirkti IB ackijas, nes ner budo perkelt?
Taip pardaviau, bet ne viską. Dar likę pavienių akcijų nes neapsimoka man dabar jų parduot. Reikės mokėti GPM už pelną.
Pirkau pigiau, nes krito dar gerokai po pardavimo. Didesnioji dalis dabar cash yra. Bus didesnis kritimas užsipirksiu daugiau - nebus tai po truputį investuosiu ir toliau DCA.
VP pervedimas į kitą banką/brokerį 30eur už kiekvieną poziciją LuminorTrade kainuoja tai geriau pelną pasiėmiau ir nusipirkau pigiau. Pereiti į IB neskubėjau, nes dėl tos korono panikos ir pasidariau stop loss. Sutapo tiesiog man čia viskas laiku.
Ah, tai visgi galima perkelti is LuminorTrade? Nes teige kitas zmogus, kad ale is Luminor negalima perkelinet, tai jau irgi buvau issigandes.

Ar buvo paprasta susikurti IB accounta? Ar darei tiesiogiai per juos ar koki tarpininka?
Tinklalapyje LuminorTrade parašyta tas 30 eur. Jei labiau domina kas skambint reik į support ir klaust. Aš nesidomėjau ar eina perkelt į IB, nes man nereikėjo.

Susikurti paprasta. Tiesiai per IB dariau.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

yo1o
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:97
Užsiregistravo:Ant Geg 14, 2019 5:49 am
Gavo patiktukų: 6

Standartinė yo1o » Pen Kov 06, 2020 11:44 am

laurizas rašė:
Tre Kov 04, 2020 7:06 pm
Artur rašė:
Tre Kov 04, 2020 11:02 am
Pradėjau naudoti neperseniausiai, buvau stop loss luminor trade pasidaręs savo VP
Rick Ferry, The Problem With Market Timing .
"Successful market timing requires two correct decisions: when to get out and when to get back in. Guessing right once is a 50/50 proposition. Guessing right twice drops the odds to only 25 percent. One wrong guess and you shoot yourself in one foot; two wrong guesses and you shoot yourself in both feet. This is what makes market timing so difficult".

Jei stop loss uždėjimo prasmė buvo išvengti nuostolių, greičiausiai tavo portfelis per rizikingas.
stop loss bet kokiam investavime yra protingas dalykas. Stop loss nėra surišta su tikimybe. Nusistatai jei kris x% parduodi ir viskas jokio čia timingo nėra. Timingas tik lieka kada sugrįžti reikia. kaip grįžti vėl yra visokių būdų.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pen Kov 06, 2020 1:13 pm

yo1o rašė:
Pen Kov 06, 2020 11:44 am
Nusistatai jei kris x% parduodi ir viskas jokio čia timingo nėra. Timingas tik lieka kada sugrįžti reikia. kaip grįžti vėl yra visokių būdų.
Market timing is the strategy of making buying or selling decisions of financial assets (often stocks) by attempting to predict future market price movements.
https://en.wikipedia.org/wiki/Market_timing

Skelbti atsakymą