Interactive Brokers (per TradeStation global)

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14
Re: TradeStation Global (per Interactive Brokers)

Standartinė SpiriT » Šeš Bir 20, 2020 2:38 pm

laurizas rašė:
Šeš Bir 20, 2020 2:33 pm
SpiriT rašė:
Šeš Bir 20, 2020 1:38 pm
mano visi pirkiniai dabar vokiskoj birzoje, tai tektu tureti 2 atskiras pozicijas kiekvieno ETF jei pradeciau kitoje rinkoje pirkti.
Pozicija bus viena, nesvarbu, per kiek biržų ji nupirkta.
Oh, tai cia tada irgi skirtingai veikia negu Luminor'e. Ten rodo kaip atskiras pozicijas, nes esu nupirkes 1 karta italiskoje rinkoj, tai atskirai rodo nuo vokisku.
laurizas rašė:
Šeš Bir 20, 2020 2:33 pm
SpiriT rašė:
Šeš Bir 20, 2020 1:38 pm
Kad kazkodel nerodo ETF'u portfelio, o tik suma
Gal dėl to, kad demo.
Galimai, todel ir buvo idomu ar kas nors kitas yra bandes demo ir turejo panasiu problemu.

Isbandziau IB Webtrader ir Desktop'o app - Trader Workstation, tai sitie abu ziauriai overwhelming.
Pries tai esu bandes MetaTrader, kuris dar buvo suprantamas, bet cia puse dalyku kosmasas :D

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Sek Bir 21, 2020 4:43 am

SpiriT rašė:
Šeš Bir 20, 2020 1:03 pm
Ir kodel visi ignoruoja porteflio klausima? :D
Nes čia susirinkę buy & hold ilgalaikiai investuotojai, kuriems svarbu mokesčiai, o ne platformos funkcionalumas. Turbūt retas kuris čia net demo išsibando prieš startuodamas :)

Aš įsijungiu IB web'ą, kartą per mėnesį nusiperku norimą ETF'ą ir išjungiu. Prie TSG account'o dar nė karto nebuvau net prisijungęs.
Portfolio pokytį seku susivesdamas pozicijas yahoo finance, o ilgalaikius grafikus ir visų investicijų split'us seku nuosavam excelyje.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

pliumbum
Mustachian
Pranešimai:248
Užsiregistravo:Ant Kov 10, 2020 1:43 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 49

Standartinė pliumbum » Sek Bir 21, 2020 10:45 am

Aš naudoju IB mobilųjį appsą kasdien. Kadangi mano ETFai atspindi konkrečius dalykus (IWDA - išsivysčiusias rinkas, EMIM - besivystančias, pirmiausia Kiniją, ir VAGF - obligacijas), labai įdomu sekti, kaip visos jos reaguoja į konkrečius įvykius pasaulyje - tai padeda man mokytis suprasti rinkas ir pirkėjų/pardavėjų racionalumą ir neracionalumą. Kai vieną dieną IWDA paauga 5 procentais, nes pasaulinis sentimentas yra, kad pandemija yra all over, folks, o kitą dieną tiek pat nukrenta, nes atsiranda keli nauji židiniai Amerikoje. Kai Trumpas pasako, kad sakys kalbą apie Kiniją, ir EMIM visą dieną laukiant tos kalbos krenta ir krenta, o galų gale nieko ypatingo ten neįįvyksta, ir sukyla atgal.

Pirkimo sprendimų pagal tai nedarau ir investuoju vis tiek kas mėnesį, bet sekti yra įdomu.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Sek Bir 21, 2020 12:15 pm

pliumbum rašė:
Sek Bir 21, 2020 10:45 am
Aš naudoju IB mobilųjį appsą kasdien.
“The investors who got the most frequent feedback (and thus the most information) took the least risk and earned the least money.” https://jarredbunch.com/how-often-check ... portfolio/

Frequently checking your account may increase the chances of making unnecessary changes to how your invested. https://stewardship.pro/2019/09/17/stop ... rformance/

The more frequently you monitor your portfolio, the more likely you are to observe a loss.
This is likely to cause short-sighted decisions and could hurt your investment performance.
If you are checking your portfolio more than once per quarter, you’re doing it too much. https://www.betterment.com/resources/hi ... onitoring/

Investors often focus on information that isn’t typically useful, such as recent performance.
https://www.betterment.com/resources/re ... investing/

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Sek Bir 21, 2020 3:18 pm

Į tą pačią temą: https://giem.lt/portfelio-stebejimo-daz ... -santykis/ Teorinis modelis, kaip dažnai matai pliusą ir minusą, nors metai vistiek Positive.
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
LuckyOwl
Naujokas
Pranešimai:12
Užsiregistravo:Šeš Rgp 17, 2019 1:10 pm
Išsiųsta patiktukų: 3
Gavo patiktukų: 2

Standartinė LuckyOwl » Tre Bir 24, 2020 9:40 am

Sveiki kolegos, padariau pirmaji pirkima! Nusipirkau 4vnt VWCE. Kaip suprantu si etfa galima pirkti tik vienoje birzoje IBIS2 t.y. Vokietijos Xetra?
Niekaip neissiaiskinu ka reiskia sutrumpinimas (arca) ?
Beje, pirkau per mobiliaja programele. Kazkaip pasirode patogiau, nei webine platforma.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Tre Bir 24, 2020 10:35 am


Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pen Bir 26, 2020 11:23 am

SarunasGo rašė:
Tre Bir 24, 2020 9:40 am
Kaip suprantu si etfa galima pirkti tik vienoje birzoje IBIS2 t.y. Vokietijos Xetra?
Sveikinu dėl pirkinio! :))
Norimą biržą pačiam galima rinktis tik per parsisiųstą IB programą. Per web'ą ar programėlę veikia default'inės IB priskirtos biržos, tai VWCE atveju tai yra Xetra. Bet dėl šito nesuk galvos, viskas gerai su Xetra ar bet kokia kita eurine birža.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

burbulas
Naujokas
Pranešimai:2
Užsiregistravo:Tre Gru 18, 2019 6:22 pm
Išsiųsta patiktukų: 1

Standartinė burbulas » Pir Bir 29, 2020 11:30 am

Ar perkant per webą jums irgi rašo, kad estimated komisinis 4eur, bet nuskaito mažiau, ar man dar TradeStation registracija nesuvaikščiojo? Nes patvirtinimo jokio negavau, bet Interactive Brokers logo dingo iš meniu.
Taip pat norint pirkti 14 shares, kurie šiuo metu turėtų kainuoti ±990eur ir turint sąskaitoj 1000eur, gaunu lentelę, kad reikia turėti 1040eur. Čia kaip suprantu normalu, nes Luminore būdavo tas pats?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Pir Bir 29, 2020 12:37 pm

burbulas rašė:
Pir Bir 29, 2020 11:30 am
Ar perkant per webą jums irgi rašo, kad estimated komisinis 4eur, bet nuskaito mažiau, ar man dar TradeStation registracija nesuvaikščiojo? Nes patvirtinimo jokio negavau, bet Interactive Brokers logo dingo iš meniu.
Taip pat norint pirkti 14 shares, kurie šiuo metu turėtų kainuoti ±990eur ir turint sąskaitoj 1000eur, gaunu lentelę, kad reikia turėti 1040eur. Čia kaip suprantu normalu, nes Luminore būdavo tas pats?
Paveikslėlis
Jei darai market price orderį, tuomet extra užrezervuoja, berods. Aš limit dėjau ir tada viskas sėkmingai praėjo.

Nesu tikras, kur galima rasti sumokėtus komisinius.
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Skelbti atsakymą