Interactive Brokers (per TradeStation global)

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
dalius
Mustachian
Pranešimai:280
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15
Re: Interactive Brokers (per TradeStation global)

Standartinė dalius » Ket Sau 07, 2021 10:29 am

dalius rašė:
Ket Sau 07, 2021 8:54 am
DariusA rašė:
Ket Sau 07, 2021 6:42 am
Širyt jau gavau pranešimą, kad esu perkeltas į IBCE. Accounto numeris pasikeitė labai nežymiai - vienu skaičiumi (buvo U7....., dabar U3.....).
As irgi. Perkelinejo vakar uzsidarius amerikai. Si ryta bandau susikonfigurinti is naujo TWS'a
Nebera news feed'o, neberodo vidutiniu apyvartu, neberandu kaip fundamentals exploeri atsidaryti ir t.t.
Jei kam aktualu - pries jpirma karta ungiantis prie TWS (po perkelimo) reikia nustatymuose pasirinkt beta versija. Tuomet viskas turetu buti normaliai. Kadangi as jungdavaus su stable.. tai mano visa konfiguracija sumale ir pusantros valandos praradau kol viska susitvarkiau.

Web interfeisa irgi turetu atnaujinti artimiausiu metu.

P.S. supportas vis dar UK :)

Dr.Robert
Mustachian
Pranešimai:158
Užsiregistravo:Pen Vas 14, 2020 8:01 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 33

Standartinė Dr.Robert » Ket Sau 07, 2021 1:00 pm

Ar ką nors jau perkėlė į Airiją? Nes kaip suprantu kol kas tik į Vengriją kelia?
"The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now." - Same with investing.

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Ket Sau 07, 2021 1:21 pm

Aš per TSG, turėjo į Airiją, kol kas tyla, net support ticketo neatsako su klausimu koks statusas dėl dokumentų, kadangi turiu įtarimą kad vienoje vietoje ne tą supildžiau ID. Laiškų irgi nieko. Tikrai nesitikėjau tokiu bajerių iš tokio brokerio....

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Ket Sau 07, 2021 2:58 pm

Kažkaip suprastėjo IBKR pastaruoju metu. Kaip tik prekybos JAV pradžia, taip neįmanoma prisijungti. Dabar jau pusvalandis, kaip galiu tik žiūrėti, o su Trading permissions niekaip nepriconnektina :(

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ket Sau 07, 2021 6:37 pm

DariusA rašė:
Ket Sau 07, 2021 2:58 pm
Kažkaip suprastėjo IBKR pastaruoju metu. Kaip tik prekybos JAV pradžia, taip neįmanoma prisijungti. Dabar jau pusvalandis, kaip galiu tik žiūrėti, o su Trading permissions niekaip nepriconnektina :(
Ai aš kažkaip ir suprantu.

Metų pradžia (kai amerikiečiai gali pildyti visokius 401k, kiti išsiparduoda tax harvest ir t.t.), tada rekordiniai augimo metai apskritai ir on top vyšnaitė Brexit'as su viso EU klientų priverstine migracija. Ai, dar nepamirškim, kad visa tai reikia suvaldyti dirbant iš namų :) Kažkaip nujaučiu, kad pas juos viduje karšta.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
T. J.
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:112
Užsiregistravo:Pir Geg 20, 2019 7:11 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė T. J. » Ket Sau 07, 2021 6:38 pm

pliumbum rašė:
Tre Sau 06, 2021 7:53 pm
Inactivity fee 10 usd, ne 10 eur, taip? Tokiu atveju nėra taip blogai, 6 eurai mėnesiui papildomai. Ir juos juk gali išleisti, tai bus paskata rebalansuoti, kokią faktorių strategiją pabandyti ar pan :)
10 USD šiandienos kursu yra lygu 8,15 EUR.

Btw, mane perkėlė į Vengriją sėkmingai, atlikau jau kasmėnesinius pirkimus.

smth111
Naujokas
Pranešimai:24
Užsiregistravo:Tre Bal 01, 2020 8:50 pm
Gavo patiktukų: 2

Standartinė smth111 » Pen Sau 08, 2021 12:10 am

Tas TradeStation kainodaros nuėmimas po perkėlimo būtų išvis viršūnė... Ar teisingai suprantu, kad persikelti galėsiu ir po šiuo metu nustatyto deadline'o (17 January)? Nes iš kalbos laiške galima suprasti, kad nesutikimas persikelti iki sausio 17 d. prilygsta decline'ui, ko pasekoje "IBUK will not be able to fully service your account, which will include a restriction limiting you to position-reducing or closing orders" Bet ar galėsiu acceptint' proposal'ą po šios datos - nieko nemini. Man nebūtų didelė problema artimiausiu neatidarinėti čia naujų pozicijų - neinvestuoju didelėmis sumomis, o be to išnaudoju pensijų fondų teikiamas lengvatas, tad kurį laiką pabūti neaktyviam, kol galimai nesusitvarkys dėl fees'ų per tradestation prisijungusiems klientams, nebūtų labai skausminga

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pen Sau 08, 2021 6:49 am

smth111 rašė:
Pen Sau 08, 2021 12:10 am
Ar teisingai suprantu, kad persikelti galėsiu ir po šiuo metu nustatyto deadline'o (17 January)?
Tokios informacijos niekur nėra, bet nematau logikos, jei po deadlino atisakytų perkelti į IBIE.

Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Goldman » Pen Sau 08, 2021 7:16 am

Neminit, kad galima atsiimti pinigus per sekundę ir vėl sudaryti kitą sandorį kada tik nori be jokių skolintų pinigų. Gal jums ilgalaikiams investuotojams ir nerūpi spekuliacija, bet man nebereiks kaupti daugiau nei €10k-€20k, kad būtų galima užsidirbti €500-€1000 prieš mokesčius per mėnesį. Labai džiaugiuosi brexit, IBCE jokių T+1, PDT.
BMW/MBG/XETRA

Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27

Standartinė Fumitto » Pen Sau 08, 2021 7:49 am

Ar dar yra tokių kurie negavo patvirtinimo dėl perkėlimo? :)

Skelbti atsakymą