Interactive Brokers (per TradeStation global)

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
silverex
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:74
Užsiregistravo:Tre Kov 13, 2019 1:39 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 7
Re: Interactive Brokers (per TradeStation global)

Standartinė silverex » Pen Sau 29, 2021 9:23 am

Vėl pasikeitė sąskaita, į kurią reikia pervedinėti pinigus. Jau šiek tiek užknisa kas mėnesį beiskeičiančios sąskaitos, man net bankas skambinėt pradėjo pavedinimų tvirtinimui. Šįkart irgi JP Morgan DE IBAN, bet vėl kitoks.

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Pen Sau 29, 2021 12:45 pm

Aš dabar susivedžiau duomenis daryt withdrawal, tai liepia pasirinkt correspondent bank - kaip suprantu, banką per kurį IBKR vykdys pavedimą į mano sąskaitą(jei ne taip supratau, patikslinkit, kas darėt withdrawal). Tai irgi visai naujus bankus duoda rinktis ir pasirinkimas iš 2 - arba Societe generale Prancūzijoj, arba Commerzbank AG Vokietijoj, tie pastovūs pasikeitimai tikrai truputį groja nervais :D

Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Goldman » Pen Sau 29, 2021 12:51 pm

GKA rašė:
Pen Sau 29, 2021 12:45 pm
Aš dabar susivedžiau duomenis daryt withdrawal, tai liepia pasirinkt correspondent bank - kaip suprantu, banką per kurį IBKR vykdys pavedimą į mano sąskaitą(jei ne taip supratau, patikslinkit, kas darėt withdrawal). Tai irgi visai naujus bankus duoda rinktis ir pasirinkimas iš 2 - arba Societe generale Prancūzijoj, arba Commerzbank AG Vokietijoj, tie pastovūs pasikeitimai tikrai truputį groja nervais :D
Čia SEB tarpininkai tarptautiniams pervedimams, o ne IBKR sąskaitos bankai.

https://www.seb.lt/eng/private/daily-ba ... espondents
BMW/MBG/XETRA

Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Goldman » Pen Sau 29, 2021 12:54 pm

O matėt, kad antras pavedimas jau kainuos 8€ nebe 1€ į mėnesį, jokių SEPA, tik pinigų įnešimui SEPA nemokamai, neribotai.
BMW/MBG/XETRA

Vartotojo avataras
Dovydas
Mustachian
Pranešimai:196
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:32 am
Išsiųsta patiktukų: 70
Gavo patiktukų: 29

Standartinė Dovydas » Pen Sau 29, 2021 1:24 pm

Gal bus įdomu, sharinuosi IB supporto chatą. ( Kalbėjau dėl kitos bėdos, paaiškėjo, jog negaliu pirkti vieno įrankio, nes tik ponams galima :D )
Bet iš chato matosi, kad aš esu TSG klientas, nors subsribtionas atjungtas. Šiandien jau "support" spaudžiant linkina į IB chatą, tačiau iš IB atsakymo akivaizdu, jog jie ne viską valdo, tad TSG nuėmus subscribe - pilnai nuo ju nepabėgam:

Paveikslėlis
InteractiveBrokers - ETF, akcijos
SwedBank - Baltijos šalių akcijos ir Robur fondai
Revolut - US akcijos
Cash - Šeimos ir Taupa Unijios
P2P - atsisakytas

Babatukas
Naujokas
Pranešimai:22
Užsiregistravo:Pir Lie 22, 2019 9:21 am
Išsiųsta patiktukų: 5

Standartinė Babatukas » Sek Sau 31, 2021 7:54 am

Sveiki, po TSG įvesto mokesčio parsdavaviau ETFus ir noriu persivesti pinigus į savo sąs., bet jau trečia dieną niekaip neina normaliai prisijungti prie IB per weba. Vis meta jūsų sesija baigėsi. Gal kam dar taip vyksta?

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Pir Vas 01, 2021 6:13 am

Goldman rašė:
Pen Sau 29, 2021 12:51 pm
GKA rašė:
Pen Sau 29, 2021 12:45 pm
Aš dabar susivedžiau duomenis daryt withdrawal, tai liepia pasirinkt correspondent bank - kaip suprantu, banką per kurį IBKR vykdys pavedimą į mano sąskaitą(jei ne taip supratau, patikslinkit, kas darėt withdrawal). Tai irgi visai naujus bankus duoda rinktis ir pasirinkimas iš 2 - arba Societe generale Prancūzijoj, arba Commerzbank AG Vokietijoj, tie pastovūs pasikeitimai tikrai truputį groja nervais :D
Čia SEB tarpininkai tarptautiniams pervedimams, o ne IBKR sąskaitos bankai.

https://www.seb.lt/eng/private/daily-ba ... espondents
O, dėkui už patikslinimą. Buvau nesusidūręs dar su tarptautiniais pavedimais atgal į savo sąsk.

TomyK
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:48
Užsiregistravo:Pen Sau 08, 2021 1:05 pm
Gavo patiktukų: 3

Standartinė TomyK » Pir Vas 01, 2021 12:24 pm

Sveiki,

o jums rodo "TradeStation Global Subscription Agreemen" pranešimą, kai prisijungiate prie IBKR puslapio (nors atsisakėte subscription)?

Babatukas
Naujokas
Pranešimai:22
Užsiregistravo:Pir Lie 22, 2019 9:21 am
Išsiųsta patiktukų: 5

Standartinė Babatukas » Pir Vas 01, 2021 3:42 pm

Sveiki,
klausimas gal ir kvailas, bet here we go:
Pardaviau savo turėtus ETF ir dabar noriu iš Interactive brokers persivesi pinigus š savo banko sąskaitą. Tarkim sakąkaitoje yra 1000e einu daryti withdraw, susivedu savo banką ir man rašo, kad Cash Available for Withdrawal: 1,2€. Nors pačioj IB sąskaitoj 1k. Gali kas paaiškinti? Gal ką ne taip darau?

Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Goldman » Pir Vas 01, 2021 4:21 pm

Babatukas rašė:
Pir Vas 01, 2021 3:42 pm
Sveiki,
klausimas gal ir kvailas, bet here we go:
Pardaviau savo turėtus ETF ir dabar noriu iš Interactive brokers persivesi pinigus š savo banko sąskaitą. Tarkim sakąkaitoje yra 1000e einu daryti withdraw, susivedu savo banką ir man rašo, kad Cash Available for Withdrawal: 1,2€. Nors pačioj IB sąskaitoj 1k. Gali kas paaiškinti? Gal ką ne taip darau?
Palauk porą dienų (T+1), tavo pinigai dar nesuvaikščiojo.

https://www.investopedia.com/ask/answer ... d-t3-mean/
BMW/MBG/XETRA

Skelbti atsakymą