Interactive Brokers (per TradeStation global)

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
amd
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:62
Užsiregistravo:Ant Geg 19, 2020 12:56 pm
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 3
Re: Interactive Brokers (per TradeStation global)

Standartinė amd » Ket Vas 04, 2021 8:42 am

Gal kas įsivaizduojat, kur patenki, kai atsisakai TSG subscripsion? kažkaip naiviai įsivaizdavau, kad padefaultu patapsiu standartiniu IB klientu, bet panašu, kad patekau tarp žemes ir dangaus :(
TSG atsisakyta, nors prisijungęs vistiek nematau IB logo, kas reiškia, kad turbūt dar tebesu TSG klientu.
Plius tik dabar atkreipiau dėmesį, kad 01,27 kažkas už kažką nusiskaičiavo pinigų, čia tik man taip pasisekė? kaip Jums einasi pabėgti nuo TSG?
Suportas kol kas nieko neatrašo :(
Prikabinti failai
111.jpg
111.jpg (46.64KiB)Peržiūrėta 2760 karus(ų)

Tadas3
Naujokas
Pranešimai:23
Užsiregistravo:Tre Bal 22, 2020 8:38 am
Gavo patiktukų: 5

Standartinė Tadas3 » Ket Vas 04, 2021 9:06 am

amd rašė:
Ket Vas 04, 2021 8:42 am
Gal kas įsivaizduojat, kur patenki, kai atsisakai TSG subscripsion? kažkaip naiviai įsivaizdavau, kad padefaultu patapsiu standartiniu IB klientu, bet panašu, kad patekau tarp žemes ir dangaus :(
TSG atsisakyta, nors prisijungęs vistiek nematau IB logo, kas reiškia, kad turbūt dar tebesu TSG klientu.
Plius tik dabar atkreipiau dėmesį, kad 01,27 kažkas už kažką nusiskaičiavo pinigų, čia tik man taip pasisekė? kaip Jums einasi pabėgti nuo TSG?
Suportas kol kas nieko neatrašo :(
Lieki TSG klientu.

Yra delink forma, galima rasti internete arba gauti iš IBKR arba TSG supporto. Užpildai nusiunti ir nuo kitos savaitės tampi IBKR klientu.
TSG supportas atsako tiek email, tiek telefonu.

Naudot šitą email, jei jiems rašai: globalsupport@tradestation-international.com

Tadas3
Naujokas
Pranešimai:23
Užsiregistravo:Tre Bal 22, 2020 8:38 am
Gavo patiktukų: 5

Standartinė Tadas3 » Ket Vas 04, 2021 9:10 am

Dovydas rašė:
Ket Vas 04, 2021 8:21 am
Kraske rašė:
Ket Vas 04, 2021 6:40 am
Swedbank
įdomu, kas lėmė tokį apsisprendimą?
aš tai taip galvojau pasirinkdamas: Jei minimaliausias variantas - Swede VWCE kainuos 11€ už pavedimą ir bus perkamas kas mėnesį.
tuo tarpu IB už mėnesio komisinį tą pat perkant daiktą - mėnesio išlaidos bus pigesnės (10USD = 8,33€) Tačiau už tą pat sumą, galima ir kitų įrankių nusipirkti, nes pavedimas kainuoja ~2€ ir yra minusuojamas nuo mėnesinio mokesčio. O nenorint žaisti su kitais įrankiais, galima ne kas mėnesį, o pvz kas savaitę pirkti VWCE, taip labiau pasinaudojant "Dollar-Cost Averaging" ir vis tiek mėnesio mokestis bus pigesnis, nei swedbank vieno pavedimo.
Aš kolkas manau pasiliksiu prie IBKR, kadangi daugiau pasirinkimo turiu ten ir galėsiu pirkti kelis ETF, bet Swedbank irgi svarsčiau. Perkant kas 3 mėnesius realiai Swed gaunasi pigiau su portfeliu iki 100k. Perkant vieną ETF manau nėra tikslo jį pirkti kas savaite, kas 3 mėnesius galima tada iš mažesnių fees gauni daugiau naudos nei iš DCA. Tradestation geriausias variantas buvo, gal dar susitvarkys EU licenzijas.

Kraske
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:101
Užsiregistravo:Sek Gru 22, 2019 1:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 5

Standartinė Kraske » Ket Vas 04, 2021 9:31 am

Dovydas rašė:
Ket Vas 04, 2021 8:21 am
Kraske rašė:
Ket Vas 04, 2021 6:40 am
Swedbank
įdomu, kas lėmė tokį apsisprendimą?
aš tai taip galvojau pasirinkdamas: Jei minimaliausias variantas - Swede VWCE kainuos 11€ už pavedimą ir bus perkamas kas mėnesį.
tuo tarpu IB už mėnesio komisinį tą pat perkant daiktą - mėnesio išlaidos bus pigesnės (10USD = 8,33€) Tačiau už tą pat sumą, galima ir kitų įrankių nusipirkti, nes pavedimas kainuoja ~2€ ir yra minusuojamas nuo mėnesinio mokesčio. O nenorint žaisti su kitais įrankiais, galima ne kas mėnesį, o pvz kas savaitę pirkti VWCE, taip labiau pasinaudojant "Dollar-Cost Averaging" ir vis tiek mėnesio mokestis bus pigesnis, nei swedbank vieno pavedimo.

IB uždariau account’ą nes nuskaičiuos po 10$ kas mėnesį, nesvarbu pirksi tu ar nepirksi. Taip pat kolkas neturiu surinkęs 100k. Pasirinkau swedbank, nes nuoširdžiai jau per gerklę lenda visi šiti brokerių ieškojimai. Swedbank’as iki 30k netaiko mokesčio, o nuo 30k skaičiuoja 0.008% kas nėra didelis mokestis kaupiant iki 100k. Surinkus 100k jau pasidaro laikyti brangu, tai tada apsimoka portfelį persikelti į IB. 11 eu mokestis manęs visiškai negąsdina, nes apsipirkinėju karta į 3-6 mėnesius, argi tai didelė suma, žinant, kad tavo portfelis šalia tavęs ? Vietinis supportas, bankas, lengvesnis paveldėjimas, mažiau vargo persikėliant pas kita brokerį, na ir aišku saugumo jausmas, kaip ir minėjau, kad portfelis laikomas tavo banke. Daugelis sumokame daugiau per metus už telefono abonimentus, televizijas, netflixus ar kitus mum aktualius dalykus. Skirti 11 eu kartą į pusę metų tikrai nematau problemos. Visgi kol surinksiu aš tą 100k greičiausiai komisas bus dar pigesnis nei 11eu ir greičiausiai išviso neapsimokės jau kažkur ir persikelinėti. O ar ten brokeris turi kažkokių niuansų ko neturi bankas man visiškai neįdomu, svarbu rodo pelną, gali dviejais paspaudimais nusipirkti VWCE ir gali išsitraukti raportus, ko daugiau gali reikėti? Tai tiek.



P.S perkant kas mėnesį aš irgi rinkčiausi IB.

Vartotojo avataras
Dovydas
Mustachian
Pranešimai:196
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:32 am
Išsiųsta patiktukų: 70
Gavo patiktukų: 29

Standartinė Dovydas » Ket Vas 04, 2021 10:20 am

Turėjau tokią pat mintį, kad verta rečiau pirkti ir grįšti pas swed, bet kiek mėginau iš akies modeliuotis variantus, tai paėmus istorinius duomenis, beveik visais atvejais man IB gaunasi pigiau perkant kas kelias savaites (o kas savaitę dar pagerėja situacija), nei kas 2 ar 3 mėnesius VWCE per swed.
Idealioms sąlygoms pataikant - šiek tiek pigiau per swed būtų kas 3 mėn. bet čia jau loterija ir nelabai realu nuolat pataikyti. Aišku dabar nestandartinė situacija rinkoje, stipriai viskas svyruoja, bet matyt svyravimai dar ilgai neišnyks. O nesėkmingai užtaikant kas 2-3 mėn. aukštumoj - ir matant, kad po nusipirkimo krenta, psichologiškai ne taip malonu bus investuoti. Dar kai nėra įsipareigojimo pirkti ir pvz kelis buvusius ketvičius jei būčiau neužtaikęs (pirkęs "aukštai" ir po to matant kainą krentant) ir matyčiau vėl, jog kaina kyla - spėju pradėčiau norėt "timinti" marketą ir nepirkti kažkurią dieną, ko pasekoje kaina dar labiau gali pakilti.
o IB visai kita situacija - priverstinai mokėt tuos 8€/mėn. ir žinot, kad gali daryt ar 1 ar 4 pavedimus - bus tas pat, bet jei nei vieno nedarysi - kaip ir "sudeginsi" (prishologiškai) tuos 8€, dėl to skatins netiminti marketo, o dažniau pirkt mažesniais kiekiais.
Nesakau, kad mano variantas geresnis, bet gal kažkam pravers skirtingos nuomonės pasirenkant :)

Paveikslėlis
InteractiveBrokers - ETF, akcijos
SwedBank - Baltijos šalių akcijos ir Robur fondai
Revolut - US akcijos
Cash - Šeimos ir Taupa Unijios
P2P - atsisakytas

Vartotojo avataras
Gerietis
Mustachian
Pranešimai:161
Užsiregistravo:Pir Kov 02, 2020 9:57 am
Išsiųsta patiktukų: 120
Gavo patiktukų: 33

Standartinė Gerietis » Ket Vas 04, 2021 10:42 am

Dovydas rašė:
Ket Vas 04, 2021 10:20 am
Turėjau tokią pat mintį, kad verta rečiau pirkti ir grįšti pas swed, bet kiek mėginau iš akies modeliuotis variantus, tai paėmus istorinius duomenis, beveik visais atvejais man IB gaunasi pigiau perkant kas kelias savaites (o kas savaitę dar pagerėja situacija), nei kas 2 ar 3 mėnesius VWCE per swed.
Idealioms sąlygoms pataikant - šiek tiek pigiau per swed būtų kas 3 mėn. bet čia jau loterija ir nelabai realu nuolat pataikyti. Aišku dabar nestandartinė situacija rinkoje, stipriai viskas svyruoja, bet matyt svyravimai dar ilgai neišnyks. O nesėkmingai užtaikant kas 2-3 mėn. aukštumoj - ir matant, kad po nusipirkimo krenta, psichologiškai ne taip malonu bus investuoti. Dar kai nėra įsipareigojimo pirkti ir pvz kelis buvusius ketvičius jei būčiau neužtaikęs (pirkęs "aukštai" ir po to matant kainą krentant) ir matyčiau vėl, jog kaina kyla - spėju pradėčiau norėt "timinti" marketą ir nepirkti kažkurią dieną, ko pasekoje kaina dar labiau gali pakilti.
o IB visai kita situacija - priverstinai mokėt tuos 8€/mėn. ir žinot, kad gali daryt ar 1 ar 4 pavedimus - bus tas pat, bet jei nei vieno nedarysi - kaip ir "sudeginsi" (prishologiškai) tuos 8€, dėl to skatins netiminti marketo, o dažniau pirkt mažesniais kiekiais.
Nesakau, kad mano variantas geresnis, bet gal kažkam pravers skirtingos nuomonės pasirenkant :)
Sutinku. Esu ne kartą daręs čia testavimus: https://www.portfoliovisualizer.com/backtest-portfolio ir padariau išvadą, kad net perkant su didesniais mokesčiais kas mėnesį mano portfolio greičiau iššaugs negu darant retesnius pirkimus.
Rule No. 1: Never lose money.
Rule No. 2: Never forget rule No. 1.

Kraske
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:101
Užsiregistravo:Sek Gru 22, 2019 1:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 5

Standartinė Kraske » Ket Vas 04, 2021 10:44 am

Dovydas rašė:
Ket Vas 04, 2021 10:20 am
Turėjau tokią pat mintį, kad verta rečiau pirkti ir grįšti pas swed, bet kiek mėginau iš akies modeliuotis variantus, tai paėmus istorinius duomenis, beveik visais atvejais man IB gaunasi pigiau perkant kas kelias savaites (o kas savaitę dar pagerėja situacija), nei kas 2 ar 3 mėnesius VWCE per swed.
Idealioms sąlygoms pataikant - šiek tiek pigiau per swed būtų kas 3 mėn. bet čia jau loterija ir nelabai realu nuolat pataikyti. Aišku dabar nestandartinė situacija rinkoje, stipriai viskas svyruoja, bet matyt svyravimai dar ilgai neišnyks. O nesėkmingai užtaikant kas 2-3 mėn. aukštumoj - ir matant, kad po nusipirkimo krenta, psichologiškai ne taip malonu bus investuoti. Dar kai nėra įsipareigojimo pirkti ir pvz kelis buvusius ketvičius jei būčiau neužtaikęs (pirkęs "aukštai" ir po to matant kainą krentant) ir matyčiau vėl, jog kaina kyla - spėju pradėčiau norėt "timinti" marketą ir nepirkti kažkurią dieną, ko pasekoje kaina dar labiau gali pakilti.
o IB visai kita situacija - priverstinai mokėt tuos 8€/mėn. ir žinot, kad gali daryt ar 1 ar 4 pavedimus - bus tas pat, bet jei nei vieno nedarysi - kaip ir "sudeginsi" (prishologiškai) tuos 8€, dėl to skatins netiminti marketo, o dažniau pirkt mažesniais kiekiais.
Nesakau, kad mano variantas geresnis, bet gal kažkam pravers skirtingos nuomonės pasirenkant :)

Paveikslėlis
Sutinku su įžvalgomis, visi renkamės, kaip mum atrodo geriau. Dar noriu paminėti tavo - priverstinį pirkimą. Ar tai nėra tiesiog psichologiškai ramiau, kad perkant kas mėnesį ar kas savaitę “timinsi” marketą ir laiku pavyks nusipirkti ? Ilguoju laikotarpiu nelabai svarbu ar keliais eurais nupirksi brangiau ar mažiau. Tavo atsiųstam grafike matosi svyravimai, tačiau su pastoviu kilimu į viršų.

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Ket Vas 04, 2021 10:48 am

Mano kol kas dar kitokia taktika, likti IB stebėti kas vyksta gal dar kas keisis, ne tiek daug laiko praėjo. Pamatys kad praranda klientus darys išvadas galbūt. O tuos 8Eur kad tiesiog maloniau būtų sugalvosiu kaip per mėn sutaupyti bendrose išlaidose tiesiog... :)

pliumbum
Mustachian
Pranešimai:248
Užsiregistravo:Ant Kov 10, 2020 1:43 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 49

Standartinė pliumbum » Ket Vas 04, 2021 11:58 am

Tai o tų Captrader niekas nesvarstėt? Visai atrodo normalus variantas lyg.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ket Vas 04, 2021 12:10 pm

Dovydas rašė:
Ket Vas 04, 2021 10:20 am
Turėjau tokią pat mintį, kad verta rečiau pirkti ir grįšti pas swed, bet kiek mėginau iš akies modeliuotis variantus, tai paėmus istorinius duomenis, beveik visais atvejais man IB gaunasi pigiau perkant kas kelias savaites (o kas savaitę dar pagerėja situacija), nei kas 2 ar 3 mėnesius VWCE per swed.
Modeliuok ne iš akies, o su tikrais duomenimis, štai rezultatai investuojant nuo 1972 iki 2020 po 2400 USD per metus šiais intervalais:
kas mėnesį po 200 - 8001870
kas ketvirtį po 600 - 7995296 (kas yra 6574 mažiau, o tai sudaro 0,08% per 49 metus, arba 0,0016% per metus)
kas metus po 2400 - 7897314 (kas yra 104556 mažiau, o tai sudaro 1.3% per 49 metus arba 0,026 per metus).

0,08 % ar 1,3 % galutinio portfelio dyžio skirtumas per 49 metus yra visiškai niekingai maži skaičiai, į kuriuos net neverta kreipti dėmesio.

https://www.portfoliovisualizer.com/bac ... ion1_1=100
Dovydas rašė:
Ket Vas 04, 2021 10:20 am
O nesėkmingai užtaikant kas 2-3 mėn. aukštumoj - ir matant, kad po nusipirkimo krenta, psichologiškai ne taip malonu bus investuoti.
Niekas neliepia kas dieną žiūrėti:) Apskritai, rekomenduojama kuo rečiau.viewtopic.php?f=10&t=346&p=5307#p5307

Skelbti atsakymą