Interactive Brokers (per TradeStation global)

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96
Re: TradeStation Global (per Interactive Brokers)

Standartinė šešinuliai » Pen Bir 19, 2020 10:52 am

SpiriT rašė:
Pen Bir 19, 2020 9:47 am

Nu pagalvoji tiek to, einu per ishares paziuresiu ticker'i, randu vokiskos birzos - EUNK. Ivedu i search'a, ismeta kazkoki "IMAE STK", kurio net paspaust neina.
Paveikslėlis

Ar tai reiskia, kad negaliu vokiskoj birzoj nupirkti per IB?
Haha, man irgi IB confuse'int po Luminor'o. Per daug ten funkcijų ir dalykų. :D
Būtent šiame pavyzdyje, tai spausk ant žodžio Stock, o ne ant pačio tick'erio. Nesigėdyk, aš irgi vargau kol ta supratau, labai counter-intuitive.

O dėl antro - nusipirk keletą skirtingų vienetų su demo. Šitoj vietoj kur parodei ir sukris visos pozicijos ir man būtent čia rodo kiekvienos atskirai eilutės P&L. Na, sakau kiekvienos eilutės, bet pas mane tik vienas ETF'as :)) Bet eilutės vistiek yra ir tuomet suminiai grafikai.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pen Bir 19, 2020 11:25 am

Fumitto rašė:
Pen Bir 19, 2020 10:29 am
Gal kas pasidalins referral nuoroda registruojantis Į TradeStation?
Nice try, aš irgi jau svajojau kiek knygų prisipirksiu iš to 50 Eur Amazon'o voucher'io, bet:
Both the Referrer and Friend must be residents in one of the following countries: United Kingdom, Ireland, France, Belgium, Luxembourg, Germany, Austria, Poland, Netherlands, Spain, Italy.
Kaip ir rašiau, deja, gyvename finansų užkampyje :(
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Pen Bir 19, 2020 11:26 am

šešinuliai rašė:
Pen Bir 19, 2020 10:52 am
Haha, man irgi IB confuse'int po Luminor'o. Per daug ten funkcijų ir dalykų. :D
Būtent šiame pavyzdyje, tai spausk ant žodžio Stock, o ne ant pačio tick'erio. Nesigėdyk, aš irgi vargau kol ta supratau, labai counter-intuitive.
Net paspaudus ant stock kaip zinot, kad cia vokiskos birzos? Tickerio puslapyje nerodo, tik AEB raso prie pavadinimo, kuris nzn ka reiskia. (IMAE ISHARES CORE MSCI EUROPE ACC AEB). Net negaliu rast kur paziuret tisliai kokia valiuta, nes buvau atidares US ir EUR valiutose tai atskiriau tik pagal kaina padidejusia
šešinuliai rašė:
Pen Bir 19, 2020 10:52 am
O dėl antro - nusipirk keletą skirtingų vienetų su demo. Šitoj vietoj kur parodei ir sukris visos pozicijos ir man būtent čia rodo kiekvienos atskirai eilutės P&L. Na, sakau kiekvienos eilutės, bet pas mane tik vienas ETF'as :)) Bet eilutės vistiek yra ir tuomet suminiai grafikai.
Tai kad ir nupirkau kelis skirtingus: IWDA ir IMAE, bet nieko nerodo tik sita eilute kaip screenshote.
Va orderiai sekmingai praejo abieju
Paveikslėlis

Galetum parodyt kaip pas tave atrodo?

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pen Bir 19, 2020 11:38 am

SpiriT rašė:
Pen Bir 19, 2020 11:26 am
Net paspaudus ant stock kaip zinot, kad cia vokiskos birzos? Tickerio puslapyje nerodo, tik AEB raso prie pavadinimo, kuris nzn ka reiskia. (IMAE ISHARES CORE MSCI EUROPE ACC AEB). Net negaliu rast kur paziuret tisliai kokia valiuta, nes buvau atidares US ir EUR valiutose tai atskiriau tik pagal kaina padidejusia
Taip, sudėtinga ten. AEBA yra - Euronext NL Stocks (AEB), tai Amsterdamo birža. Pagal biržą ir valiutą supranti, I guess :D
Aš jau supratau, kad IBIS2 yra Vokeitijos Xetra, tai joje perku ir kitur nesidairau.

Visų jų biržų kodus gali rasti čia: https://www.interactivebrokers.com/en/i ... 2&p=europe
SpiriT rašė:
Pen Bir 19, 2020 11:26 am
Tai kad ir nupirkau kelis skirtingus: IWDA ir IMAE, bet nieko nerodo tik sita eilute kaip screenshote.
Va orderiai sekmingai praejo abieju
Paveikslėlis
Galetum parodyt kaip pas tave atrodo?
Pas mane rodo viso portfelio pelningumą ir atskirai eilutės pelningumą.
Bet tam turi eiti į tab'ą "Portfolio". Dabar pagal screenshot'ą atrodo, kad esi tab'e "Orders & Trades".
Paveikslėlis
Prikabinti failai
Screenshot 2020-06-19 at 14.29.08.png
Screenshot 2020-06-19 at 14.29.08.png (65.32KiB)Peržiūrėta 4985 karus(ų)
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Pen Bir 19, 2020 12:30 pm

šešinuliai rašė:
Pen Bir 19, 2020 11:38 am

Taip, sudėtinga ten. AEBA yra - Euronext NL Stocks (AEB), tai Amsterdamo birža. Pagal biržą ir valiutą supranti, I guess :D
Aš jau supratau, kad IBIS2 yra Vokeitijos Xetra, tai joje perku ir kitur nesidairau.

Visų jų biržų kodus gali rasti čia: https://www.interactivebrokers.com/en/i ... 2&p=europe
Bet pagal ta sarasa, kuri matau ivedes search'e, tai ne vienas is situ pasiulymu neturi IBIS
Paveikslėlis

Beje, beziurint birzas, man vel IB puslapis porai minuciu luzo, cia jum irgi taip buna?
šešinuliai rašė:
Pen Bir 19, 2020 11:38 am
Pas mane rodo viso portfelio pelningumą ir atskirai eilutės pelningumą.
Bet tam turi eiti į tab'ą "Portfolio". Dabar pagal screenshot'ą atrodo, kad esi tab'e "Orders & Trades".
Paveikslėlis
Jo, cia pries tai ankstesniam post'e buvau nufotkines Portfolio. Nupirkau dar EIMI ir vel padariau didesni screenshot'a, kad tikrai matytusi, kad nuejes i Portfolio:
Paveikslėlis
Tai arba kazkas su tuo demo kreivai arba as nesuprantu

xFx
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:59
Užsiregistravo:Ant Kov 12, 2019 8:05 pm
Išsiųsta patiktukų: 18
Gavo patiktukų: 9

Standartinė xFx » Pen Bir 19, 2020 12:56 pm

SpiriT rašė:
Pen Bir 19, 2020 12:30 pm
šešinuliai rašė:
Pen Bir 19, 2020 11:38 am

Taip, sudėtinga ten. AEBA yra - Euronext NL Stocks (AEB), tai Amsterdamo birža. Pagal biržą ir valiutą supranti, I guess :D
Aš jau supratau, kad IBIS2 yra Vokeitijos Xetra, tai joje perku ir kitur nesidairau.

Visų jų biržų kodus gali rasti čia: https://www.interactivebrokers.com/en/i ... 2&p=europe
Bet pagal ta sarasa, kuri matau ivedes search'e, tai ne vienas is situ pasiulymu neturi IBIS
Paveikslėlis

Beje, beziurint birzas, man vel IB puslapis porai minuciu luzo, cia jum irgi taip buna?
šešinuliai rašė:
Pen Bir 19, 2020 11:38 am
Pas mane rodo viso portfelio pelningumą ir atskirai eilutės pelningumą.
Bet tam turi eiti į tab'ą "Portfolio". Dabar pagal screenshot'ą atrodo, kad esi tab'e "Orders & Trades".
Paveikslėlis
Jo, cia pries tai ankstesniam post'e buvau nufotkines Portfolio. Nupirkau dar EIMI ir vel padariau didesni screenshot'a, kad tikrai matytusi, kad nuejes i Portfolio:
Paveikslėlis
Tai arba kazkas su tuo demo kreivai arba as nesuprantu
Vesk IMAE

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Pen Bir 19, 2020 1:01 pm

xFx rašė:
Pen Bir 19, 2020 12:56 pm
Vesk IMAE
Pabandziau ka tik, tai man meta Amsterdamo birzos ivedus IMAE.

xFx
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:59
Užsiregistravo:Ant Kov 12, 2019 8:05 pm
Išsiųsta patiktukų: 18
Gavo patiktukų: 9

Standartinė xFx » Pen Bir 19, 2020 1:09 pm

SpiriT rašė:
Pen Bir 19, 2020 1:01 pm
xFx rašė:
Pen Bir 19, 2020 12:56 pm
Vesk IMAE
Pabandziau ka tik, tai man meta Amsterdamo birzos ivedus IMAE.
Aha, atkreipiau ir as i ta demesi, ziuriu visuomet sio ETF pirkimas pas mane budavo Amsterdamo birzoj, siaip siame puslapyje pagal birzas gali pasitikrinti, kurioje kokius ETF'us gali rasti: https://www.interactivebrokers.com/en/i ... europe_etf

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pen Bir 19, 2020 1:14 pm

O dėl biržos pasirinkimo, perkant per IB workstationą (realią aplikaciją, parsisiunčiamą į kompą), tai galima rinktis ir biržą.
Man tinka default'inė Xetra birža VWCE pirkimui, tai aš ir naudojuosi web'ine versija.

Darius yra įmetęs screenshot'ą šios temos puslapio apačioje: viewtopic.php?f=10&t=126&start=170
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Pen Bir 19, 2020 2:26 pm

AIsku, reiskias be pc apps'o neapsieis. Kazkaip tikejaus, kad nereikes siustis.

O su portfolio cia vienintelis tokia beda turiu? Ar kai bandet demo viskas normaliai veike?

Skelbti atsakymą