Interactive Brokers (per TradeStation global)

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
ArOund
Naujokas
Pranešimai:1
Užsiregistravo:Ant Bal 13, 2021 6:26 pm
Re: Interactive Brokers (per TradeStation global)

Standartinė ArOund » Ket Bal 15, 2021 8:16 pm

Sveiki,

nesenai susikūriau acc. IBKR - isimečiau pinigų, nusipirkau ETF. Internete ir ankščiau žmonės rašė apie acc. linkinimą su CapTrader. Pereini su visu cash'u ir posicijomis. Užtenka kelių mygtuku paspaudimų ir nurodyti Captrader ID acc ir name. Tačiau man meta tokį errora: "The broker account is of a different entity"

Pradėjau domėtis rašyti tiek IBKR tiek CT, kad noriu pereiti, ir kad paaiškintų kas tas different entity - tai iš IBKR 0 supporto, jokio atsakymo daugiau nei savaitė. O CapTrader atrašė:"Interactive Brokers has informed us that your account is at IB Central Europe entity. Therefore you need to open an account at CapTrader first. Here you can open it. After that you can transfer the positions manually to us. So a filled out Change FA form is not necessary". plačiau padiskutavus parašė, jog apskritai iš IB central Europe entity negalima linkint acc. ir reikia kurtis naują visiškai acc CapTrader'į o IB uždaryti. Nes sulink'int dėl different entity jie negali.

Siunčiau ir tas formas pilnai užpildytas kur ankščiau minėjo žmogus, tačiau nieko :/. Kaip siūlytumėte elgtis? ar susidūrėte su panašia situacija?
Jei visgi nesinori to inactive fee - verta pereiti į CT - tik kaip tai padaryti?

Ačiū

Dr.Robert
Mustachian
Pranešimai:158
Užsiregistravo:Pen Vas 14, 2020 8:01 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 33

Standartinė Dr.Robert » Pen Bal 16, 2021 7:19 am

pliumbum rašė:
Ket Bal 15, 2021 4:38 pm
laurizas rašė:
Ket Bal 15, 2021 3:03 pm
Čia rašo plačiau diskutuojamu klausimu "How safe are stock broker nominee accounts?"
https://the-international-investor.com/ ... unt-safety
Labai įdomus skaitinys, išvada analogiška tai, kurią aš pats sau pasidariau - kad reikia stengtis pas vieną brokerį laikyti ne daugiau negu kompensacijos suma. Tik labai problemiška čia mums su tais 20k ar 22k tai įgyvendinti...
Nemanau, kad verta dėl to sukti galvą. IBKR nesiruošia bankrutuoti. Jie turi daug milijardu casho, kaip buffer, o taip pat Thomas Petterfy, savininkas laiko 75% akcijų, kurias visąlaiką galima realizuoti rinkoje ir pritraukti kapitalo, dabar viena akcija kainuoja 76 USD.

Kitaip tariant, jei jau jie lenksis, tai grius visas pasaulis, ir tada stocks rūpės mažiausiai. Tikimybė kad taip įvyks nėra 0, bet ji tikrai nėra didesnė nei 0.01%.
"The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now." - Same with investing.

Mdz
Naujokas
Pranešimai:18
Užsiregistravo:Tre Rgp 14, 2019 7:26 pm
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 2

Standartinė Mdz » Pir Bal 19, 2021 6:34 pm

Gal laikas sukurti CapTrader brokeriui atskirą temą, manau bus aktualu visiems kitų patirtys šioje platformoje.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pir Bal 19, 2021 6:54 pm

Tai prašom, kurkit:)

Dr.Robert
Mustachian
Pranešimai:158
Užsiregistravo:Pen Vas 14, 2020 8:01 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 33

Standartinė Dr.Robert » Ant Bal 20, 2021 6:04 pm

Nuraminti visiems dėl IBKR saugumo pasiknisau jų statement'uose, jie yra public company ir skelbia viešai ataskaitas. Taigi, 2018 metų duomenys:

Paveikslėlis

SEC reikalauja, kad brokeris turėtų bent 416 mln USD in excess capital.
IBKR turi 4882 mln, arba 4,8 mlrd USD.

Man ramiau, tikiuosi jums irgi :)

UPDATE: 2021 duomenimis excess capital 6.9 mlrd USD.
"The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now." - Same with investing.

Goodfella
Naujokas
Pranešimai:2
Užsiregistravo:Ant Lap 05, 2019 5:14 pm
Išsiųsta patiktukų: 3

Standartinė Goodfella » Ket Geg 13, 2021 5:55 am

Sveiki, ar dar daug liko tokių, kaip aš, kur vis dar plaukiokioja tarp TSG ir IB, ir nėra pilnai perėję į IB?

Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27

Standartinė Fumitto » Ket Geg 13, 2021 6:26 am

Aš taip pat, vis dar negavau 10 USD/month mokesčio.

Vartotojo avataras
Gerietis
Mustachian
Pranešimai:161
Užsiregistravo:Pir Kov 02, 2020 9:57 am
Išsiųsta patiktukų: 120
Gavo patiktukų: 33

Standartinė Gerietis » Ket Geg 13, 2021 6:35 am

Aš taip pat vis dar laukiu ir nesulaukiu kada galėsiu mokėti $10/mėn mokestį.
Rule No. 1: Never lose money.
Rule No. 2: Never forget rule No. 1.

Vartotojo avataras
Master
Naujokas
Pranešimai:22
Užsiregistravo:Šeš Vas 06, 2021 11:28 am
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 2

Standartinė Master » Ket Geg 13, 2021 7:33 am

Aš irgi unsubscribe'inęs, bet de-link nepadaręs. Nieko ir nežadu daryt, kol neįkals 10$.

Vartotojo avataras
ixoster
Naujokas
Pranešimai:14
Užsiregistravo:Pen Geg 31, 2019 1:47 pm

Standartinė ixoster » Tre Bir 16, 2021 6:08 pm

na as ir irgi unsubscribe'inęs, bet de-link nepadares, bet man neleidzia db nieko pirkti kaip ir, nera tokios bedos pas jumis?

Skelbti atsakymą