Interactive Brokers (per TradeStation global)

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
ixoster
Naujokas
Pranešimai:14
Užsiregistravo:Pen Geg 31, 2019 1:47 pm
Re: Interactive Brokers (per TradeStation global)

Standartinė ixoster » Sek Bal 04, 2021 7:56 am

na paziurejus tas CapTrader ne toks ir pigus, jeigu perki europos birzose, min. 4eur

Vartotojo avataras
Master
Naujokas
Pranešimai:22
Užsiregistravo:Šeš Vas 06, 2021 11:28 am
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 2

Standartinė Master » Sek Bal 04, 2021 8:37 am

Na va kolega prieš tai rašė, kad perėjęs į CapTrader už 7vnt. VWCE per Gettex sumokėjo 2€. Nors aš nesuprantu, kodėl ne 4€, nes tai yra mininumas, bet 2€ už kelių šimtų eur pirkinį man skamba pakankamai neblogai. Net ir 4€ manau nieko baisaus, jei tik vienąkart per mėn. investuoti, bent ne 11€ kaip Swedbanke už transakciją.

kajatonas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:58
Užsiregistravo:Pir Vas 15, 2021 2:08 pm
Išsiųsta patiktukų: 17
Gavo patiktukų: 4

Standartinė kajatonas » Sek Bal 04, 2021 11:56 am

Kaip tik ieškojau per kur pirktis ETF, nes swedbankas truputį per daug plešia - o ir šiaip gerai turėti diversity. Tad labai laiku išlindo šitas variantas. Bandžiau ieškoti kažkokių 'blogesnių' atsiliepimų apie šį Captrader - neradau. Vakar pradėjau registraciją, įdomu ar pavyks praeiti registraciją, dabar laukiu jų verification. Dėl 4 vs 2 Eur. Supratau taip, kad kainos dar buvo neupdatintos ir būtent perkant iš Gettex biržos, bent jau VWCE kaina yra 2EUR. Galvoju, kad tai geras variantas, bent jau pradžiai, o poto, kai pvz 8 eur inactivity fee nebeskaudės - galima lengvai peršokti/delinkinti į pure IBKR.
Dar bandžiau suprasti kaip ten yra su apsauga - kaip suprantu kažkokia Airijos institucija draudžia 22K EUR ar tai visas draudimas eina po Interactive Brokers 'stogu' - https://www.captrader.com/en/payments/d ... uarantees/

liukys
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:34
Užsiregistravo:Ant Kov 30, 2021 6:22 am
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 17

Standartinė liukys » Sek Bal 04, 2021 5:45 pm

Master rašė:
Sek Bal 04, 2021 8:37 am
Na va kolega prieš tai rašė, kad perėjęs į CapTrader už 7vnt. VWCE per Gettex sumokėjo 2€. Nors aš nesuprantu, kodėl ne 4€, nes tai yra mininumas, bet 2€ už kelių šimtų eur pirkinį man skamba pakankamai neblogai. Net ir 4€ manau nieko baisaus, jei tik vienąkart per mėn. investuoti, bent ne 11€ kaip Swedbanke už transakciją.
Tiesą sakant ir aš nežinau kodėl man kainavo ne 4 Eur, kaip kad rašo jų puslapyje, bet 2 Eur, bet man ir nėra labai didelio skirtumo, perėjau galvodamas, kad transakcijos kainuos 4 Eur, o jeigu dvigubai pigiau, tai tik geriau, taip ar taip pirkti planuoju tik kartą per mėnesį :)

Dėl kažkokių kainų update tai vėlgi nieko negirdėjau ir nesidomėjau, tačiau tame YouTube video, kur įkėliau, vyrukui, rodos, irgi transakcija kainavo 2 Eur, tad sunku pasakyti kaip čia yra, biržą man parinko automatiškai, pats jokių aktyvių veiksmų dėl to nedariau.

Įkėliau PDF formą į Dropbox, norint atsisiųsti reikia dešinėje ekrano pusėje spausti tris taškiukus "More" ir tuomet "Download", pridedu nuorodą, tikiuosi veiks: https://www.dropbox.com/s/8ykb58bsdhn5t ... r.pdf?dl=0
  • Laukelyje "IB Account Number" reikia vesti savo paskyros numerį, kuris sudarytas iš raidės U ir 7 skaitmenų.
  • Laukelyje "IB Account Title" reikia vesti savo vardą ir pavardę.
  • Laukeliai dėl naujojo brokerio rekvizitų jau yra užpildyti, jų keisti nereikia ir jie yra visiems vienodi, nes jais identifikuojamas pats CapTrader.
  • Laukelyje "Provide the Reason for this request" reikia nurodyti migracijos priežastį, aš tiesiog "Fees in CapTrader are lower."
  • Pirmo lapo apačioje ranka parašiau savo vardą ir pavardę bei tos dienos datą.
  • Antro lapo apačioje laukelyje "Signature of Primary Acct Holder / Trustee" ranka parašiau savo vardą, pavardę ir parašą, laukelyje "Print Name" ranka parašiau savo vardą ir pavardę spausdintinėmis raidėmis ir nurodžiau tos dienos datą.
Užpildytą ir skanuotą formą kartu su savo ID kopija (patarčiau naudoti tą patį dokumentą, kurio duomenis nurodėte prieš tai registruojantis IB ar TSG, t. y. pasą arba asmens tapatybės kortelę) aš nusiunčiau šiais el. pašto adresais: accountmanagement@interactivebrokers.com, globalsupport@tradestation-international.com, newaccounts@interactivebrokers.com ir info@captrader.com, taip pat pridėsiu el. laiško turinį, gal kam pravers:

"Hello,

I would like to transfer my account from TradeStation Global to CapTrader GmbH.

Please find a signed Authorization to Designate a New Financial Advisor form and my passport copy attached to this email.

Looking forward to hearing from you."

Kaip ir minėjau, pats perkėlimo procesas truko kažkur apie savaitę laiko, tiksliai negaliu pasakyti, nes neįsidėmėjau, jokių pranešimų ar atsakymo iš jų dėl to negavau, tačiau vieną dieną prisijungęs prie IB paskyros viršuje kairiame kampe pamačiau CAPTRADER logotipą, taip ir supratau, kad perkėlė, po kiek laiko informacija apie brokerį atsispindėjo ir raportuose.

Vartotojo avataras
Master
Naujokas
Pranešimai:22
Užsiregistravo:Šeš Vas 06, 2021 11:28 am
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 2

Standartinė Master » Sek Bal 04, 2021 8:39 pm

Super, dėkui už tokį išsamų atsakymą. Aš pats dar šiek tiek palauksiu, įdomu visgi kaip IB išsiaiškins santykius su TSG, bet tikiu, kad poros mėnesių bėgyje irgi teks siųsti šį prašymą.

amd
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:62
Užsiregistravo:Ant Geg 19, 2020 12:56 pm
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 3

Standartinė amd » Tre Bal 07, 2021 11:03 am

Ką tik gavau tokį laiškelį iš IB. Esu tas klientas, kur prieš ~2mėn perėjau pilnai iš TSG į IB:
We are sending this notice as a reminder that your account will soon be subject to a monthly activity fee that is intended to offset the costs of maintaining inactive accounts. The fee of USD 10 per month, or USD 20 if your account balance is below USD 2,000, is waived during your first three months following the funding of your account to allow you time to familiarize yourself with our platform.

Please note that the fee is offset by any commissions you generate during the month. In addition, the fee may be reduced if your account balance is in excess of USD 100,000 or you are age 25 or younger.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Tre Bal 07, 2021 12:22 pm

To ir reikėjo tikėtis

Darijonas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:133
Užsiregistravo:Pir Bal 06, 2020 7:22 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 26

Standartinė Darijonas » Tre Bal 07, 2021 1:20 pm

laurizas rašė:
Tre Bal 07, 2021 12:22 pm
To ir reikėjo tikėtis
Kuo naudingas žmogui toks komentaras? Dėl tokių komentarų temos užima 70 puslapių, kurių neįmanoma perskaityti ieškant reikalingos informacijos.

kajatonas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:58
Užsiregistravo:Pir Vas 15, 2021 2:08 pm
Išsiųsta patiktukų: 17
Gavo patiktukų: 4

Standartinė kajatonas » Tre Bal 07, 2021 2:52 pm

Na va. pavyko susitvarkyti su dokumentais, užsiregistruoti ir kažką nusipirkti iš IBKR per Captrader'i. Kolkas viskas pagal plana - už VWCE ~2 EUR.

liukys
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:34
Užsiregistravo:Ant Kov 30, 2021 6:22 am
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 17

Standartinė liukys » Tre Bal 07, 2021 3:00 pm

kajatonas rašė:
Tre Bal 07, 2021 2:52 pm
Na va. pavyko susitvarkyti su dokumentais, užsiregistruoti ir kažką nusipirkti iš IBKR per Captrader'i. Kolkas viskas pagal plana - už VWCE ~2 EUR.
Šaunu, bet tu kaip suprantu prieš tai neturėjai nei IB nei TSG paskyros ir registravais kaip naujas naudotojas tiesiogiai per CapTrader platformą, tiesa? Kiek laiko užtruko procesas? Galbūt teko bendrauti su CapTrader supportu ir turi kokių atsiliepimų?

Skelbti atsakymą