Interactive Brokers (per TradeStation global)

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32
Re: Interactive Brokers (per TradeStation global)

Standartinė Dr. Fake » Tre Rgs 01, 2021 10:29 am

...one of which is verbal verification.
Norėjau pasiguost dėl šito. Vieną dieną skambinau, per 10 min. nepakėlė, kitą dieną laukiau 5 min., nepakėlė. Šiandien trečias bandymas, kaip tik pralaukus beveik 5 minutes pakėlė. Vyrukas sako nukreipsiu pas kitą komandą, palauk. Po kokių 5 min. laukimo pradėjo vėl robotas kalbėt ir diktuot pasirinkimo skaičius. Šįkart rinkaus paskutinam žingsny kad dėl "account configuration" skambinu, prieš tai buvau "general assitance". Po dar kokių 5 min. pakėlė indusė, jaučiau kad strugglinsim. Visai greit praėjom basic klausimus, bet tada reikėjo mamos mergautinės pavardės, ir ją paraidžiui pasakyt. Iš streso nerasdavau atitikmenų raidėm kad lengviau jai suprast būtų, tai visas šitas skiemenavimas pirmyn-atgal užtruko kokias geras 5 min. irgi. Nu bet galiausiai pasakė, kad praėjau atranką.

Nesmagiausia, kad bendroj sumoj gavos ~40 min. skambučių, o numeris Šveicariškas. Tai minutė po 0.72€ :D

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Tre Rgs 01, 2021 10:45 am

Dr. Fake rašė:
Tre Rgs 01, 2021 10:29 am
Nesmagiausia, kad bendroj sumoj gavos ~40 min. skambučių, o numeris Šveicariškas. Tai minutė po 0.72€ :D
29 Eur, ouch. Man 2 kartus reikėjo verbal daryti, tai pirmą kartą naudojausi Viber akcija, antrą kartą Telz nemokamu kreditu ir skambinau į JAV, jokio laukimo.

dalius
Mustachian
Pranešimai:280
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė dalius » Sek Rgs 05, 2021 12:16 pm

Dr. Fake rašė:
Tre Rgs 01, 2021 10:29 am
...one of which is verbal verification.
Norėjau pasiguost dėl šito. Vieną dieną skambinau, per 10 min. nepakėlė, kitą dieną laukiau 5 min., nepakėlė. Šiandien trečias bandymas, kaip tik pralaukus beveik 5 minutes pakėlė. Vyrukas sako nukreipsiu pas kitą komandą, palauk. Po kokių 5 min. laukimo pradėjo vėl robotas kalbėt ir diktuot pasirinkimo skaičius. Šįkart rinkaus paskutinam žingsny kad dėl "account configuration" skambinu, prieš tai buvau "general assitance". Po dar kokių 5 min. pakėlė indusė, jaučiau kad strugglinsim. Visai greit praėjom basic klausimus, bet tada reikėjo mamos mergautinės pavardės, ir ją paraidžiui pasakyt. Iš streso nerasdavau atitikmenų raidėm kad lengviau jai suprast būtų, tai visas šitas skiemenavimas pirmyn-atgal užtruko kokias geras 5 min. irgi. Nu bet galiausiai pasakė, kad praėjau atranką.

Nesmagiausia, kad bendroj sumoj gavos ~40 min. skambučių, o numeris Šveicariškas. Tai minutė po 0.72€ :D
O kas tas verbal verification ? man lyg kolkas tokio nebuvo ?

Beje.. jei reikia paraidziui kažka užsieniečiams diktuoti... labai praverčia NATO Phonetic ABC :) Čia iš praktikos.

Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Dr. Fake » Sek Rgs 05, 2021 12:44 pm

dalius rašė:
Sek Rgs 05, 2021 12:16 pm
Dr. Fake rašė:
Tre Rgs 01, 2021 10:29 am
...one of which is verbal verification.
Norėjau pasiguost dėl šito. Vieną dieną skambinau, per 10 min. nepakėlė, kitą dieną laukiau 5 min., nepakėlė. Šiandien trečias bandymas, kaip tik pralaukus beveik 5 minutes pakėlė. Vyrukas sako nukreipsiu pas kitą komandą, palauk. Po kokių 5 min. laukimo pradėjo vėl robotas kalbėt ir diktuot pasirinkimo skaičius. Šįkart rinkaus paskutinam žingsny kad dėl "account configuration" skambinu, prieš tai buvau "general assitance". Po dar kokių 5 min. pakėlė indusė, jaučiau kad strugglinsim. Visai greit praėjom basic klausimus, bet tada reikėjo mamos mergautinės pavardės, ir ją paraidžiui pasakyt. Iš streso nerasdavau atitikmenų raidėm kad lengviau jai suprast būtų, tai visas šitas skiemenavimas pirmyn-atgal užtruko kokias geras 5 min. irgi. Nu bet galiausiai pasakė, kad praėjau atranką.

Nesmagiausia, kad bendroj sumoj gavos ~40 min. skambučių, o numeris Šveicariškas. Tai minutė po 0.72€ :D
O kas tas verbal verification ? man lyg kolkas tokio nebuvo ?

Beje.. jei reikia paraidziui kažka užsieniečiams diktuoti... labai praverčia NATO Phonetic ABC :) Čia iš praktikos.
Nusiuntus prašymą delink'int (bent nuo TSG) atsiuntė laišką, kur rašė, kad reikalingas verbal verification, ir pats turi skambint.

Tą alfabetą lyg ir pamenu, bet tuo metu biškį streso jaučiau, tai random žodžius sakiau, kurie gal ne visai padėjo su aiškumu kartais :D

debug
Naujokas
Pranešimai:20
Užsiregistravo:Pir Bir 24, 2019 5:57 pm
Išsiųsta patiktukų: 2

Standartinė debug » Tre Rgs 15, 2021 7:22 am

Man lygiai tas pats buvo su laukimu, rugpjūtį išleidau gal virš 20 eur ant "palaukimo" skambinimo metu, ir iki šios dienos dar vis nepavyko verifikuotis :) reikės pabandyti šį mėnesį, nes jau turėtų būti atlaisvėjęs supportas dėl brexito

Underit
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:60
Užsiregistravo:Ant Rgs 21, 2021 5:30 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 7

Standartinė Underit » Ket Rgs 23, 2021 6:32 pm

O kuo rizikuojama nepadarius delink? Teko pabendrauti su suportu kitais klausimais. Tuo pačiu užklausiau dėl TSG. Iš pradžių atsakė, kad jei galiu prisijungti, tai neverta sukt galvos. Kai pasakiau, kad prisijungt galiu, bet nematau IBKR logotipo, atsiuntė nuorodą į delink procedūros aprašymą su prierašu, kad visus atsakymus rasiu ten. Nežavi manęs tie skambučiai už 20 Eur, tai kol kas dar svarstau, kad gal verta palikt viską kaip yra.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pen Rgs 24, 2021 8:59 am

Sunku pasakyti, kuo rizikuojama, tiesiog susitvarkai ir ramu. Skambinimui naudoj programėles Viber arba Telz ir skambink į JAV, ten laukimo nėra.

Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Dr. Fake » Šeš Rgs 25, 2021 7:59 pm

Šiuo metu, bent man, pagrindinis praktinis skirtumas - delink'inus atsiranda galimybė rinktis tarp tiered/fixed kainodarų.

Underit
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:60
Užsiregistravo:Ant Rgs 21, 2021 5:30 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 7

Standartinė Underit » Šeš Rgs 25, 2021 9:14 pm

Dr. Fake rašė:
Šeš Rgs 25, 2021 7:59 pm
Šiuo metu, bent man, pagrindinis praktinis skirtumas - delink'inus atsiranda galimybė rinktis tarp tiered/fixed kainodarų.
Nepadarius delink kainodara būna tiered? Nes nepastebėjau, kad būtų 3 Eur fiksuotas komisinis Europai, lyg būdavo mažiau. O US neatkreipiau dėmesio. Dėl maintenance dabar negaliu prisijungti pasitikrint. Nes jei taip, tai nematau, ką perkant gautųsi pigiau su fixed.

Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Dr. Fake » Sek Rgs 26, 2021 9:24 am

Tiesa, tikėtina kad tiered. Mano mokesčiai prie TSG būdavo tarp 1.25-2.10€.

Skelbti atsakymą