Interactive Brokers (per TradeStation global)

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3
Re: Interactive Brokers (per TradeStation global)

Standartinė Vilis » Pen Sau 08, 2021 8:09 am

Fumitto rašė:
Pen Sau 08, 2021 7:49 am
Ar dar yra tokių kurie negavo patvirtinimo dėl perkėlimo? :)
Aš negavau dar nieko. Tyla, support ticketas kabo irgi neatsakytas.

mtvj1
Naujokas
Pranešimai:7
Užsiregistravo:Pen Kov 13, 2020 7:18 am
Gavo patiktukų: 2

Standartinė mtvj1 » Pen Sau 08, 2021 10:15 am

Fumitto rašė:
Pen Sau 08, 2021 7:49 am
Ar dar yra tokių kurie negavo patvirtinimo dėl perkėlimo? :)
As negavau patvirtinimo :)

amd
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:62
Užsiregistravo:Ant Geg 19, 2020 12:56 pm
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 3

Standartinė amd » Pen Sau 08, 2021 12:17 pm

Negavau bei taip ir neišsiaiškinom, kur galima pažiūrėti, ar esi perkeltas? o jei ir taip, tai į kurią šalį? :/

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Pen Sau 08, 2021 12:51 pm

Goldman rašė:
Pen Sau 08, 2021 7:16 am
Neminit, kad galima atsiimti pinigus per sekundę ir vėl sudaryti kitą sandorį kada tik nori be jokių skolintų pinigų. Gal jums ilgalaikiams investuotojams ir nerūpi spekuliacija, bet man nebereiks kaupti daugiau nei €10k-€20k, kad būtų galima užsidirbti €500-€1000 prieš mokesčius per mėnesį. Labai džiaugiuosi brexit, IBCE jokių T+1, PDT.
jo, aš irgi pastebėjau, accountas tapo margin. Tai dabar kiek rodo Buying power, už tiek ir galima pirkti?

Kraske
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:101
Užsiregistravo:Sek Gru 22, 2019 1:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 5

Standartinė Kraske » Pen Sau 08, 2021 3:05 pm

Greičiausiai šneku visiška nesamone, bet kiek žinau margin accountas skirtas tam, kad galėtum skolintis iš brokerio? O jeigu pasiskolinus ETF'ams, long termui ? ar nebūtų galima tikėtis didesnės grąžos ateityje? Tą sumą aišku grąžinsime, bet ilgainiui compound interest neblogai papliusintu? Jeigu klystu, pataisykite mane, kaip veikia margin accountas.

ir taip pat prie to pačio, ar apskritai yra toks dalykas, kad imti paskola iš banko(ar kažkur kitur) investicijai, vietoje visų prabangių mašinų ir t.t. galima būtų pasiimti ETF'ams ir long termui išlosti?

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pen Sau 08, 2021 6:03 pm

Kraske rašė:
Pen Sau 08, 2021 3:05 pm
Greičiausiai šneku visiška nesamone, bet kiek žinau margin accountas skirtas tam, kad galėtum skolintis iš brokerio? O jeigu pasiskolinus ETF'ams, long termui ? ar nebūtų galima tikėtis didesnės grąžos ateityje? Tą sumą aišku grąžinsime, bet ilgainiui compound interest neblogai papliusintu? Jeigu klystu, pataisykite mane, kaip veikia margin accountas.

ir taip pat prie to pačio, ar apskritai yra toks dalykas, kad imti paskola iš banko(ar kažkur kitur) investicijai, vietoje visų prabangių mašinų ir t.t. galima būtų pasiimti ETF'ams ir long termui išlosti?
Aha, juk stonks only go up. :)

Nesąmonė net neverta didesnių diskusijų. Pagalvok kas vyktų galvoje, kad ir šių metų kovo mėnesį, kai rinkos nukrenta 30%, o tu moki įmokas, kad vien išlaikytum savo minusinį portfelį. Okay, šį kovą viskas greitai išsisprendę, bet matėm kas įvyko 2007-2008. Ten labai daug žmonių "lošė į skolą" su NT rinka, pirkdami namus už banko pinigus spekuliaciniais tikslais.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Goldman » Pen Sau 08, 2021 6:54 pm

DariusA rašė:
Pen Sau 08, 2021 12:51 pm
Goldman rašė:
Pen Sau 08, 2021 7:16 am
Neminit, kad galima atsiimti pinigus per sekundę ir vėl sudaryti kitą sandorį kada tik nori be jokių skolintų pinigų. Gal jums ilgalaikiams investuotojams ir nerūpi spekuliacija, bet man nebereiks kaupti daugiau nei €10k-€20k, kad būtų galima užsidirbti €500-€1000 prieš mokesčius per mėnesį. Labai džiaugiuosi brexit, IBCE jokių T+1, PDT.
jo, aš irgi pastebėjau, accountas tapo margin. Tai dabar kiek rodo Buying power, už tiek ir galima pirkti?
Kiek žiūrėjau, tai cash account, tiek žiūrėjau, kad nepatikėjau. Jau pirmą dieną sudariau sandorius 4 kart su ta pačia pinigų suma. Taip kad čia turbūt tik kvaili amerikietiški apribojimai, niekur tu skolintis negali tik buying power atsistato akimirksniu.
BMW/MBG/XETRA

Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Goldman » Pen Sau 08, 2021 7:24 pm

šešinuliai rašė:
Pen Sau 08, 2021 6:03 pm
Kraske rašė:
Pen Sau 08, 2021 3:05 pm
Greičiausiai šneku visiška nesamone, bet kiek žinau margin accountas skirtas tam, kad galėtum skolintis iš brokerio? O jeigu pasiskolinus ETF'ams, long termui ? ar nebūtų galima tikėtis didesnės grąžos ateityje? Tą sumą aišku grąžinsime, bet ilgainiui compound interest neblogai papliusintu? Jeigu klystu, pataisykite mane, kaip veikia margin accountas.

ir taip pat prie to pačio, ar apskritai yra toks dalykas, kad imti paskola iš banko(ar kažkur kitur) investicijai, vietoje visų prabangių mašinų ir t.t. galima būtų pasiimti ETF'ams ir long termui išlosti?
Aha, juk stonks only go up. :)

Nesąmonė net neverta didesnių diskusijų. Pagalvok kas vyktų galvoje, kad ir šių metų kovo mėnesį, kai rinkos nukrenta 30%, o tu moki įmokas, kad vien išlaikytum savo minusinį portfelį. Okay, šį kovą viskas greitai išsisprendę, bet matėm kas įvyko 2007-2008. Ten labai daug žmonių "lošė į skolą" su NT rinka, pirkdami namus už banko pinigus spekuliaciniais tikslais.
Vietoj tų prabangių mašinų geriau atsidėk nors €7k BMW/MB akcijoms paspekuliuot. Tokia suma nuo kurios galima 50€ lengvai užsidirbti. Nuo rugsėjo 1 iki sausio 1 uždirbau ~15%, nors ir rinka panašiai augo, bet mano kapitalas iš pradžių buvo per pus mažesnis ir tas PTD/T+1 mane labai ribojo. Vienas nesėkmingas sandodoris už kurį tepaklojau komisinius 5€. Kiti 35 sėkmingi, viso €600 gryno pliuso (jau atmetus komisinius, nereiks jums inactivity fee mokėt, net jei ir pora tesudarysit sandorių). Svarbiausia stebėti pora akcijų, neapsikrauti, vien iPhone užteko man. (investing.com (eurostoxx50/bmw/dai real time)/financial times) Ištisai kainų nestebėti, kas 10 min ir rečiau, jei matos galimybė reikia stebėti ir kainą visada aukštesnę siūlyt perkant ir žemesnę parduodant, labiau kliaujuos naujienomis, ten TA yra programėlėje, bet aš net žvakių nemėgstu. Geriausia suderinti su darbu prekyboje ar kažkur. Nebūt godžiam, pasitenkint 0,5% pliusu (atmetus komisinius 0,4% net ir 0,3% kartais), jei įmanoma 1%. Bet šiandien durnelis nerealizavau pelno 0,5% ir negalėjau atsipirkt žymiai pigiau, pralauksiu tas audras ir vėl suksiuos, bet prarandu laiką. Jeigu laiko maža darbe, išlaukit gerokai atpigusių. Jos svyruoja +/-5% per savaitę. Tiesa dar reikia susitaikyt su ta neribota laisve.
BMW/MBG/XETRA

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Pen Sau 08, 2021 8:59 pm

Goldman rašė:
Pen Sau 08, 2021 7:24 pm
Vietoj tų prabangių mašinų geriau atsidėk nors €7k BMW/MB akcijoms paspekuliuot. Tokia suma nuo kurios galima 50€ lengvai užsidirbti. Nuo rugsėjo 1 iki sausio 1 uždirbau ~15%, nors ir rinka panašiai augo, bet mano kapitalas iš pradžių buvo per pus mažesnis ir tas PTD/T+1 mane labai ribojo. Vienas nesėkmingas sandodoris už kurį tepaklojau komisinius 5€. Kiti 35 sėkmingi, viso €600 gryno pliuso (jau atmetus komisinius, nereiks jums inactivity fee mokėt, net jei ir pora tesudarysit sandorių). Svarbiausia stebėti pora akcijų, neapsikrauti, vien iPhone užteko man. (investing.com (eurostoxx50/bmw/dai real time)/financial times) Ištisai kainų nestebėti, kas 10 min ir rečiau, jei matos galimybė reikia stebėti ir kainą visada aukštesnę siūlyt perkant ir žemesnę parduodant, labiau kliaujuos naujienomis, ten TA yra programėlėje, bet aš net žvakių nemėgstu. Geriausia suderinti su darbu prekyboje ar kažkur. Nebūt godžiam, pasitenkint 0,5% pliusu (atmetus komisinius 0,4% net ir 0,3% kartais), jei įmanoma 1%. Bet šiandien durnelis nerealizavau pelno 0,5% ir negalėjau atsipirkt žymiai pigiau, pralauksiu tas audras ir vėl suksiuos, bet prarandu laiką. Jeigu laiko maža darbe, išlaukit gerokai atpigusių. Jos svyruoja +/-5% per savaitę. Tiesa dar reikia susitaikyt su ta neribota laisve.
Malonu, kad aktyviai įsitraukei į diskusijas ir skiri laiko komentarams, bet čia šiek tiek kita auditorija. Nemanau, kad išpeši daug diskusijų apie day tradingą, o ir naujokams ieškantiems brokerio šioje temoje nelabai į naudą tokios rekomendacijos apie lengvai uždirbamus 50 Eur.

Tikrai nevarau, gal ir smalsu pamatyti ir tą kitą spekuliacinę medalio pusę, bet tą galima daryti pvz. atskiroje pačio temoje, o ne random diskusijose apie brokerius numetant rekomendaciją "geriau atsidėk X Eur Y akcijoms paspekuliuoti".

Mustachian filosofija kita. Gal nelabai susipažinęs, tai rekomenduoju peržvelgti balticmustache.lt investavimo straipsnius :)
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pen Sau 08, 2021 9:06 pm

Kraske rašė:
Pen Sau 08, 2021 3:05 pm
Greičiausiai šneku visiška nesamone, bet kiek žinau margin accountas skirtas tam, kad galėtum skolintis iš brokerio? O jeigu pasiskolinus ETF'ams, long termui ? ar nebūtų galima tikėtis didesnės grąžos ateityje? Tą sumą aišku grąžinsime, bet ilgainiui compound interest neblogai papliusintu?
Pradedant kalbėti apie margin, pirmiausia užduočiau klausimą, kiek galima prarasti, o tik po to, kiek galima uždirbti. Potencialiai didesnė grąžą - potencialiai didesnė rizika ir galvos skausmas.
Kraske rašė:
Pen Sau 08, 2021 3:05 pm
ar apskritai yra toks dalykas, kad imti paskola iš banko(ar kažkur kitur) investicijai, vietoje visų prabangių mašinų ir t.t. galima būtų pasiimti ETF'ams ir long termui išlosti?
Oficialiai to tikrai nėra, bet jei turi butą, imi iš banko paskolą atseit buto remontui, o realiai gautas lėšas investuoji. Bet čia atsargiai reikia, nes teoriškai iki baudžiamosios atsakomybės galima prieiti, nes paskolos panaudoti ne pagal paskirtį kaip ir negalima. Kita vertus, jei turi butą už kurį moki paskolą, o laisvas lėšas investuoji vietoj to, kad greičiau grąžintum paskolą, tai realiai investuoji su margin.

Skelbti atsakymą