Interactive Brokers (per TradeStation global)

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Kraske
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:101
Užsiregistravo:Sek Gru 22, 2019 1:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 5
Re: TradeStation Global (per Interactive Brokers)

Standartinė Kraske » Tre Rgp 05, 2020 1:55 pm

Sveiki,

ar bandėt kažkas darytis pinigų pavedimą atgal į banka? Pardaviau ETF pardavimas ivyko momentaliai, pinigai įkrito į Settled Cash, tačiau darant withdraw leidžia persivesti tik sumą kuri liko nepadaunota perkant ETF.

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Ket Rgp 06, 2020 10:19 am

laurizas rašė:
Tre Rgp 05, 2020 11:34 am
Siūlau neieškoti sliekų asfalte, skirtumas gi centais, o ne šimtais eurų, biškį juokinga:)
Man didelio skirtumo nėra, nes visgi net 2,1€ sumokėjus komiso, aš išleidžiu mažiau, nei tarkim admiral invest 5€, ar pačiam IBKR be TSG 4€ būtų. Tiesiog, norėtųsi aiškumo, kaip gaunasi ta suma, nes pvz vakar iki vakaro dar įvyko ir VEUR limit sandoris irgi už ~500€ sumą iš tos pačios Amsterdamo biržos ir ten komisinis jau buvo 1,25€, nors minimumą rašo 1,75€.
Tie neatitikimai glumina, kai perki už tą pačią sumą ir nežinai, ar kitą kartą bus tiek pat, ar vėl kažkoks kitas komisinio dydis bus. Nors per dieną atlikau 2 sandorius ir vidutiniškai vienam sandoriui išleidžiau 1,675€, tai bala nematė.

rimvydukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:61
Užsiregistravo:Pir Geg 06, 2019 5:03 pm

Standartinė rimvydukas » Ket Rgp 06, 2020 12:06 pm

GKA rašė:
Ket Rgp 06, 2020 10:19 am

Man didelio skirtumo nėra, nes visgi net 2,1€ sumokėjus komiso, aš išleidžiu mažiau, nei tarkim admiral invest 5€, ar pačiam IBKR be TSG 4€ būtų. Tiesiog, norėtųsi aiškumo, kaip gaunasi ta suma, nes pvz vakar iki vakaro dar įvyko ir VEUR limit sandoris irgi už ~500€ sumą iš tos pačios Amsterdamo biržos ir ten komisinis jau buvo 1,25€, nors minimumą rašo 1,75€.
Tie neatitikimai glumina, kai perki už tą pačią sumą ir nežinai, ar kitą kartą bus tiek pat, ar vėl kažkoks kitas komisinio dydis bus. Nors per dieną atlikau 2 sandorius ir vidutiniškai vienam sandoriui išleidžiau 1,675€, tai bala nematė.
Kai jau minėjau, aš bandau pasiekti, kad jie man tą komiso skaičiavimo detalizavimą pateiktų. Jau dvi savaitės jie man nesugeba nieko atsakyti. Pastaruoju metu gal net į ignoravimą reikalas eina. Tas visai nedžiugina. Bandysiu iki kokio boss prisikasti, gal reikalai kiek pajudės.

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Pen Rgp 07, 2020 5:28 am

rimvydukas - aš čia atsakiau į laurizo komentarą. pats palaikau tavo nuomonę, kad norisi aiškumo komiso skaičiavime, bet kol skirtumas toks mažas ir vis vien turiu galimybę ETF įsigyti su mažesniu komisu, nei kitur, tai per daug nesiveliu į nekankinu savęs rašydamas supportui.

rimvydukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:61
Užsiregistravo:Pir Geg 06, 2019 5:03 pm

Standartinė rimvydukas » Pen Rgp 07, 2020 5:47 am

GKA rašė:
Pen Rgp 07, 2020 5:28 am
rimvydukas - aš čia atsakiau į laurizo komentarą. pats palaikau tavo nuomonę, kad norisi aiškumo komiso skaičiavime, bet kol skirtumas toks mažas ir vis vien turiu galimybę ETF įsigyti su mažesniu komisu, nei kitur, tai per daug nesiveliu į nekankinu savęs rašydamas supportui.
O man čia jau kitas klausimas kyla, jei jie tokių elementarių klausimų nesugeba atsakyti ir klientus ignoruoja, kas bus toliau, jei kas rimtesnio atsiras. Čia man jau daugiau ne centų klausimas darosi.

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Pen Rgp 07, 2020 5:59 am

rimvydukas rašė:
Pen Rgp 07, 2020 5:47 am
GKA rašė:
Pen Rgp 07, 2020 5:28 am
rimvydukas - aš čia atsakiau į laurizo komentarą. pats palaikau tavo nuomonę, kad norisi aiškumo komiso skaičiavime, bet kol skirtumas toks mažas ir vis vien turiu galimybę ETF įsigyti su mažesniu komisu, nei kitur, tai per daug nesiveliu į nekankinu savęs rašydamas supportui.
O man čia jau kitas klausimas kyla, jei jie tokių elementarių klausimų nesugeba atsakyti ir klientus ignoruoja, kas bus toliau, jei kas rimtesnio atsiras. Čia man jau daugiau ne centų klausimas darosi.
O gal tau TSG supportui reiktų rašyti? jei per TSG kainodarą tu dabar. Su jais man teko bendrauti tai atsakydavo dienos bėgyje.

rimvydukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:61
Užsiregistravo:Pir Geg 06, 2019 5:03 pm

Standartinė rimvydukas » Pen Rgp 07, 2020 6:10 am

Vilis rašė:
Pen Rgp 07, 2020 5:59 am
rimvydukas rašė:
Pen Rgp 07, 2020 5:47 am

O man čia jau kitas klausimas kyla, jei jie tokių elementarių klausimų nesugeba atsakyti ir klientus ignoruoja, kas bus toliau, jei kas rimtesnio atsiras. Čia man jau daugiau ne centų klausimas darosi.
O gal tau TSG supportui reiktų rašyti? jei per TSG kainodarą tu dabar. Su jais man teko bendrauti tai atsakydavo dienos bėgyje.
O tai kam tu manai aš dvi savaites rašau? Pačioj pradžioj jie man irgi per dieną atsakydavo, paskui kai šito klausimo paklausiau, atsakė labai standartiškai, kai paprašiau detalizuoti, kaip konkrečiai skaičiuojama, nes man skaičiai nesueina, ta mergaitė prisipažino kad nežino ir pažadėjo, kad savo vadovo paklaus. Nuo to laiko atsakymo dažnumas pradėjo retėti. Paskutinis atsakymas buvo, kad iš vadovo negauna žinių. Dabar iš vis, panašu, kad į laiškus nustojo reaguoti. Tai jau tempiasi kelias savaites. Asmeniškai man toks požiūris į klientą labai nepatinka, ypač nuo kurio jie komisą gauna.

Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27

Standartinė Fumitto » Pen Rgp 07, 2020 6:43 am

Spėju Renata atsakinėja? Rašiau ir aš porą laiškų, greičiausiai mergaitė naujokė ir nekompetetinga kaikuriais klausimais, tai vienus laiškus atsako greičiau kitus ilgiau, bet pakolkas visus atsakė. Tai supportu dar nenusivyliau.

Kraske
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:101
Užsiregistravo:Sek Gru 22, 2019 1:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 5

Standartinė Kraske » Pen Rgp 07, 2020 6:54 am

Lygiai tas pats ir man su TSG supportu. Renata atsakinėjo pačioje pradžioje labai greitai, kuo daugiau laiko praėjo tuo rečiau, kol galiausiai išvis ignorint pradėjo. Sunervavo, parašiau vieną didelį atsiliepimą apie jos darba tiesiai jai laišku ir susisiekiau su IB, atsakyma gavau per 24 valandas ko man nesugebėjo padaryti TSG supportas per mėnesį.

beard on fire
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:99
Užsiregistravo:Ket Vas 20, 2020 6:11 pm
Išsiųsta patiktukų: 11
Gavo patiktukų: 7

Standartinė beard on fire » Pen Rgp 07, 2020 9:54 am

rimvydukas rašė:
Tre Rgp 05, 2020 12:32 pm
laurizas rašė:
Tre Rgp 05, 2020 11:34 am
Siūlau neieškoti sliekų asfalte, skirtumas gi centais, o ne šimtais eurų, biškį juokinga:)
Asmeniškai man problema daugiau ne skirtume, bet kad jų support'as jau dvi savaites man nesugeba atsakyti, kaip konkrečiai pats mokestis skaičiuojamas. Apytiksliai žinau, bet bent jau man skaičiai nesueina. Tas man asmeniškai labai nepatinka.
Iš panašios temos bet šiek tiek apie kitą. Man Revolute už dividendus nuskaičiavo 30% tax, šiandien lygiai 3 savaitės, bet atsakymo vis negaunu. Užpildžiau complains, spaudžiau kiekvieną dieną - atsakymo nesugeba duoti. Toks jau tas supportas šiais laikais kaip matom, kokie mokesčiai už paslaugas toks ir supportas, matosi kur taupo :)

Skelbti atsakymą