Interactive Brokers (per TradeStation global)

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16
Re: TradeStation Global (per Interactive Brokers)

Standartinė honestFIRE » Pen Rgp 14, 2020 3:00 pm

rimvydukas rašė:
Pen Rgp 14, 2020 1:40 pm
O aš jau pradedu abejoti ar Tradestation kontora iš vis patikima:/ Nuo paskutinio mano laiško šiame forume - visiškas ignoras į mano laiškus iš jų pusės. Bandžiau parašyti dar ir Honestfire duotu meilu - irgi jokio atsakymo. Bandžiau paskambinti keliais nurodytais telefonais - irgi niekas nekialia:/ Kažkoks negeras jausmas jų atžvilgiu apima, tikiuosi klystu...
Supportas tragiškos kokybės (non-existant), derantis dėl referal fee, siūlė didesnį fee, jei atsakinėčiau į investorių enquries, tai turbūt tikrai taupo. :)

Įmonė buvo listinguota NASDAQ, dabar jos motininė įmonė Monex yra listinguota Tokyo Exchange, FCA reguliavimas ir oficialus IB partnershipas nekvepia scam'u. :) You get what you pay for.
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Pen Rgp 14, 2020 5:29 pm

1.png
1.png (8.83KiB)Peržiūrėta 3837 karus(ų)
Gal kas galetu paaiskinti kodel nupirkus uz 2k VWCE rodo, kad sumokejau tik 1.25e mokesciu?

Puslapy raso, kad 0.12% arba 1.75e min
https://www.tradestation-international. ... mmissions/

Cia 0.12% iseina 2.4e nuo sito transaction. Ir aisku minimum irgi didesnis, tai what am I missing?

rimvydukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:61
Užsiregistravo:Pir Geg 06, 2019 5:03 pm

Standartinė rimvydukas » Pen Rgp 14, 2020 7:02 pm

honestFIRE rašė:
Pen Rgp 14, 2020 3:00 pm

Supportas tragiškos kokybės (non-existant), derantis dėl referal fee, siūlė didesnį fee, jei atsakinėčiau į investorių enquries, tai turbūt tikrai taupo. :)

Įmonė buvo listinguota NASDAQ, dabar jos motininė įmonė Monex yra listinguota Tokyo Exchange, FCA reguliavimas ir oficialus IB partnershipas nekvepia scam'u. :) You get what you pay for.
Šiandien dar vieną laišką jiems susinervinęs nuvariau. Prigrasinau kad sieksiuos su FCA, kad į blogus rašysiu neigiamus atsiliepimus, beveik iš karto Adam atsiliepė ir sakė reaguos vėliausiai iki pirmadienio :)

aivsim
Naujokas
Pranešimai:8
Užsiregistravo:Šeš Geg 30, 2020 2:42 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 1

Standartinė aivsim » Šeš Rgp 15, 2020 6:37 am

Fumitto rašė:
Pen Rgp 14, 2020 6:24 am
aivsim rašė:
Ket Rgp 13, 2020 5:57 pm
Fumitto rašė:
Tre Lie 29, 2020 11:58 am
Gal kažkam metė tokį notification: "Margin cushion: 5.87% remaining" ? Account type: cash
Gal pavyko ką išsiaiškint? Asmeniškai susidariau įspūdį, kadangi paskyros tipas - cash, tai kaip ir verta būtų ignoruoti šį auto-generated pranešimą jį paprasčiausiai išsijungiant per IBKR'ą? (IBKR Mobile App -> Trading Assistant -> Margin Cushion).
Aiškiausias atsakymas kurį pavyko rasti:

Parašiau laišką ir aš pats į support'ą. Gavus atsakymą paeditinsiu post'ą ir duosiu žinot.
Pavyko, čia yra paprasčiausias notification, kurį galima labai greit atšaukti Meniu > Notifications
Čia tiesiog likusi casho dalis accounte nuo investuotų pinigų.
Taip ir pasidariau. Ačiū už patvirtinimą.
Iš support'o irgi atsakymą gavau. Pateikiu dėl bendros informacijos kitiems, jei dar kas susidurs:
Please note: The notification you are receiving is because of an Alert set from your IBKR TWS. Margin Cushion alerts are based on the status of an IBKR-calculated "margin cushion" derived using current values from your account. You can find these values within the Account Window screen. The margin cushion is calculated as follows: (Equity with Loan Value - Maintenance Margin)/Net Liquidation Value.

The alert simply states that the remaining "Excess equity" in your account is less than a specified percentage of your Net liquidation value. Even though all your positions are fully paid up since you have a Cash account, the margin cushion alert was generated as per the setting in your IBKR Mobile app.

Alert notifications are managed individually from the Trading Assistant tool within the IBKR Mobile App in your phone. In order to disable these notifications you need to access the IBKR mobile App and from the menu, click on Trading Assistant. Each alert can be turned on or off by tapping its toggle switch.

Also, some margin cushion notifications are configured as alerts within TWS. To disable such alerts simply login into TWS Mosaic and click "New window" > "Alerts". You can edit/ delete the Margin Cushion alerts from there (if any).

For more information, you can also refer to the following webpages:

Mobile Trading Assistant: LINK../trading-assistant.htm
TWS Alerts: LINK../set_margin_alerts.htm

Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27

Standartinė Fumitto » Šeš Rgp 15, 2020 4:24 pm

rimvydukas rašė:
Pen Rgp 14, 2020 1:40 pm
O aš jau pradedu abejoti ar Tradestation kontora iš vis patikima:/ Nuo paskutinio mano laiško šiame forume - visiškas ignoras į mano laiškus iš jų pusės. Bandžiau parašyti dar ir Honestfire duotu meilu - irgi jokio atsakymo. Bandžiau paskambinti keliais nurodytais telefonais - irgi niekas nekialia:/ Kažkoks negeras jausmas jų atžvilgiu apima, tikiuosi klystu...
Gal jūs labai nemandagiai rašot ar pan? :)

Gavau tokį atsakymą iš Renatos vakar dėl pirkimo mokesčių:

" As is detailed on our website the costs for equities (depending on exchanges) is always a ‘commission’ + exchange fees. So you may find that you are charged either slightly more or slightly less than the quoted 0.12% as we either charge or rebate the exchange fees that are incurred.

For futures accounts you will always pay exchange fees depending on the contract that you are trading (see here https://www.tradestation-international. ... ange-fees/)

If you have any other questions please contact our new client support here https://www.tradestation-international. ... -a-ticket/ "

SpiriT
Mustachian
Pranešimai:176
Užsiregistravo:Šeš Bir 01, 2019 8:50 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 14

Standartinė SpiriT » Sek Rgp 16, 2020 7:04 pm

Bent mano atveju gavosi 0.065%, kas ir keista. Skustis aisku negali kai pigiau, bet kelia klausimu ar teisingai supranti

rimvydukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:61
Užsiregistravo:Pir Geg 06, 2019 5:03 pm

Standartinė rimvydukas » Ant Rgp 18, 2020 8:05 am

Fumitto rašė:
Šeš Rgp 15, 2020 4:24 pm
Gal jūs labai nemandagiai rašot ar pan? :)

Gavau tokį atsakymą iš Renatos vakar dėl pirkimo mokesčių:

" As is detailed on our website the costs for equities (depending on exchanges) is always a ‘commission’ + exchange fees. So you may find that you are charged either slightly more or slightly less than the quoted 0.12% as we either charge or rebate the exchange fees that are incurred.

For futures accounts you will always pay exchange fees depending on the contract that you are trading (see here https://www.tradestation-international. ... ange-fees/)

If you have any other questions please contact our new client support here https://www.tradestation-international. ... -a-ticket/ "
Aš pradžioj labai mandagiai rašiau, paskui kai į klausimą nesugeba atsakyti ir ignoruoti pradeda - pradedu pykti. Ji tau labai standartiškai atsakė, tokį atsakymą ir aš turiu. Čia galnet copy paste yra. Dabar padarom eksperimentą, tujos paprašyk padetalizuoti kokio nors vieno tavo trade'o skaičiavimą t.y. kad detaliai skaičiukais parodytų, kaip tokie komisiniai susiskaičiavo. Ir paskui parašyk kaip sekėsi.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ant Rgp 18, 2020 8:25 am

SpiriT rašė:
Pen Rgp 14, 2020 5:29 pm
1.png
Gal kas galetu paaiskinti kodel nupirkus uz 2k VWCE rodo, kad sumokejau tik 1.25e mokesciu?

Puslapy raso, kad 0.12% arba 1.75e min
https://www.tradestation-international. ... mmissions/

Cia 0.12% iseina 2.4e nuo sito transaction. Ir aisku minimum irgi didesnis, tai what am I missing?
Vienintelis ką matau kitaip, tai tau transakciją įvykdė GETTEX2 biržoje, kas yra Miunchenas, o man visad būna IBIS2, kas yra Berlyno Xetra.

Kaina keista, 1.25 Eur yra $1.5 USD, kas yra minimum TSG kaina perkant doleriais. Kodėl tau ją pritaikė perkant VWCE, tai velnias žino. Įdomiai.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Ant Rgp 18, 2020 11:10 am

šešinuliai rašė:
Ant Rgp 18, 2020 8:25 am
SpiriT rašė:
Pen Rgp 14, 2020 5:29 pm
1.png
Gal kas galetu paaiskinti kodel nupirkus uz 2k VWCE rodo, kad sumokejau tik 1.25e mokesciu?

Puslapy raso, kad 0.12% arba 1.75e min
https://www.tradestation-international. ... mmissions/

Cia 0.12% iseina 2.4e nuo sito transaction. Ir aisku minimum irgi didesnis, tai what am I missing?
Vienintelis ką matau kitaip, tai tau transakciją įvykdė GETTEX2 biržoje, kas yra Miunchenas, o man visad būna IBIS2, kas yra Berlyno Xetra.

Kaina keista, 1.25 Eur yra $1.5 USD, kas yra minimum TSG kaina perkant doleriais. Kodėl tau ją pritaikė perkant VWCE, tai velnias žino. Įdomiai.
Tai aš jau tą patį rašiau, tik pas mane buvo per 1 dieną 2 sandoriai: IWDA ir VEUR iš AEB biržos. Už pirma sandorį apie 500€ vertės nuskaitė 2,1€, už antrą irgi 1,25€.

Tai tiesiog, arba sutapimas, kad iš tos pačios biržos pirkta 2x per dieną, tai vieną kartą pritaikė daugiau, kitą kartą išminusavo exchange fees ir nuskaitė mažiau. Bet kokiu atveju, skirtumas nėra kažkoks kosminis, dėl kurio būtų verta prisikabinti ir dėti daug pastangų, kad gauti labai tikslų paskaičiavimą, kodėl būtent tiek nuskaičiavo. Mane visai tenkina tas "šabloninis" atsakymas, kad vienu atveju prideda exchange fees, kitą atveju - minusuoja.

Tai aš irgi paantrinsiu honestFIRE, kad:
honestFIRE rašė:
Pen Rgp 14, 2020 3:00 pm
You get what you pay for.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ant Rgp 18, 2020 11:44 am

True. Aš užklausiau support'o, kai man vienodos transakcijos vienodose biržose buvo apmokestintos keliais centais skirtingai, bet tiesiog gavau šabloninį atsakymą ir linką į jų webines kainas. Pasirodė neverta giliau lįsti.
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Skelbti atsakymą