MetaTrader platforma

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Sitis
Mustachian
Pranešimai:204
Užsiregistravo:Sek Kov 17, 2019 8:02 pm
Išsiųsta patiktukų: 8
Gavo patiktukų: 38
Re: MetaTrader platforma

Standartinė Sitis » Pir Gru 09, 2019 12:37 pm

Auksas rašė:
Sek Gru 08, 2019 10:48 pm
+100%
:)))))))

Menu tuos laikus ir išmoktas pamokas kur investavau pinigus kurių neturėjau per draugą kuris prieš 2008m. krizę "darė" ~500% metinio prieaugio per akcijas ir pan.
Neišsiplėsiu kaip tai baigėsi, bet likau su..... 85% investicijos kaip skola :) Nes pinigai tai skolinti buvo matant koks aš pasidarysiu turtingas tą skolą padauginęs 5 kartus kas met.
Praėjus metam "Išsiėmiau" likusius 15% cash ir toliau dengiau skolą apsimesdamas kad taip susimoku už brangius "mokslus".

Bet tada supratau kad jei atrodo per gerai kad būtų tiesa, greičiausiai taip ir yra :)

Sėkmės

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Pir Gru 09, 2019 12:42 pm

Forex as irgi bandžiau. Nedidelėmis sumomis, su robotais, be jų, kopinau treiderius, naudojau signalus, indikatorius, skaičiavau strategijas. Ir viską pralošiau. Specialiai tokį žodį panaudojau. Pralošiau.
Mano blogas http://giem.lt

Auksas
Naujokas
Pranešimai:18
Užsiregistravo:Šeš Lap 30, 2019 1:38 pm
Gavo patiktukų: 2

Standartinė Auksas » Ket Gru 12, 2019 6:15 pm

Tai tam ir naudojiesi profesionalų paslaugom, o ne pats spaudai mygtukus neturėdamas žalio supratimo.

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Ket Gru 12, 2019 6:40 pm

Tai ir rašiau, kad naudojau signalus, treidų kopijavimą ir t.t. Viską atliktado MT4 - pagal gautą signalą. Beje, buvo 2010-2011. Technologijos keičiasi. Bet vistiek išlieka signalo laiko klausimas. Na, aš tik papasakojau savo patirtį. Tuo metu man 2500$ buvo tikrai dideli pinigai. Ir kaip didžioji dalis pranyko.. Po truputį, per daug "rimtų" treiderių duodamų signalų kopijavimo, kurie demonstravo po 200% per metus (čia minimum). Naudojau leverage, mažom pozicijom - kad nepralošt visko iš karto. Bet čia ir laiko klausimas ir brokerio, ir interneto, ir MT4 skriptų.. Na, atiduodant jėgas, laiką, gyvenimą - gal ir verta gilintis. Bet ne man. Aš labiau - prie pasyvaus investavimo. Asmeniškai nepažystu nei vieno patikimo žmogaus, kuris būtų sėkmingai uždirbęs. Gal jų tik nėra mano rate. O ir profesionalai - jeigu būtų galima ten taip sėkmingai "kalti" pinigus. Visas Wallstreet'as tik tą ir darytų. O tenkinasi kur kas mažesnėm pajamom..
Mano blogas http://giem.lt

Barzdocius
Mustachian
Pranešimai:170
Užsiregistravo:Tre Vas 27, 2019 6:24 am
Išsiųsta patiktukų: 26
Gavo patiktukų: 14

Standartinė Barzdocius » Ket Gru 12, 2019 7:15 pm

Kiek kartu bandziau gylintis i forexa, visada prieidavau prie tos pacios isvados - tai yra beveik scam'as, kuriame uzsidirba tik kazino.

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pen Gru 20, 2019 8:39 pm

Ilgalaike statistika rodo, kad labai maza dalis day traderiu sugeba aplenktis indeksa ilguoju laikotarpiu. Kelis metus gali lenkti ir rodyt ispudingus rezultatus, bet paemus vidurkis desimtmeciu sekme nusisuka ir rezultatai nebeatrodo tokie ispudingi.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Skelbti atsakymą