DEGIRO

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9
Degiro - dividendiniai ETF

Standartinė Stoic » Ket Vas 28, 2019 7:43 pm

Sveiki, ieškau dividendus išmokančio ETF'o DEGIRO platformoje ateinančio mėnesio pirkiniui. Gal galit pasiūlyt kokį? Užtenka pavadinimo, toliau jau pats pasinagrinėčiau, o verdiktu mielai pasidalinčiau

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pen Kov 01, 2019 1:15 pm

Stoic rašė:
Ket Vas 28, 2019 7:43 pm
Sveiki, ieškau dividendus išmokančio ETF'o DEGIRO platformoje ateinančio mėnesio pirkiniui. Gal galit pasiūlyt kokį? Užtenka pavadinimo, toliau jau pats pasinagrinėčiau, o verdiktu mielai pasidalinčiau
Ishares siūlo 10 dividendinių ETF. Keletą patikrinau, Degiro sistemoje, skirtingose biržose yra. Manau išsirinksi.

Beje, kokį account tipą Degiro turi? Ar žinai, kad custody account turėtojai moka 3% nuo gautų dividendų?
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Pen Kov 01, 2019 6:26 pm

Mr. BM. rašė:
Pen Kov 01, 2019 1:15 pm
Ishares siūlo 10 dividendinių ETF. Keletą patikrinau, Degiro sistemoje, skirtingose biržose yra. Manau išsirinksi.

Beje, kokį account tipą Degiro turi? Ar žinai, kad custody account turėtojai moka 3% nuo gautų dividendų?

Ačiū. Taip žinau, gi tą Jūsų straipsnį keliskart skaičiau :D
Nutariau pasiimt tą ne custody. Gal todėl, kad kol kas mano investuojamos sumos yra ganėtinai nežymios ir ,,ale" nebijau rizikuot.

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Pir Kov 11, 2019 8:18 pm

DEGIRO platforma teikia lėšų draudimą iki 20k ar kiek... Klausimas: ar turint kelis account'us skirtingų šalių DEGIRO platformose draudžiamos sumos sumuojasi?

Vartotojo avataras
Codex
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:91
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:10 pm
Išsiųsta patiktukų: 3
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Codex » Ant Kov 12, 2019 6:14 am

Man irgi gali būti aktualu, bet, manau, kad reiktų klausti pas Degiro supportą. Labai specifinis klausimas
REAL MADRID CF FAN

Barzdocius
Mustachian
Pranešimai:170
Užsiregistravo:Tre Vas 27, 2019 6:24 am
Išsiųsta patiktukų: 26
Gavo patiktukų: 14

Standartinė Barzdocius » Ant Kov 12, 2019 7:58 am

Prisiminiau labai gera irasa reddite. Raso bendrai apie brokerio pasirinkima, bet visur pvz apie degiro :)
Mano manymu must read besirenkantiems brokeri:
https://www.reddit.com/r/EuropeFIRE/com ... u_pay_for/

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Ant Kov 12, 2019 4:58 pm

Barzdocius rašė:
Ant Kov 12, 2019 7:58 am
Prisiminiau labai gera irasa reddite. Raso bendrai apie brokerio pasirinkima, bet visur pvz apie degiro :)
Mano manymu must read besirenkantiems brokeri:
https://www.reddit.com/r/EuropeFIRE/com ... u_pay_for/
Wow :O Jaučiuos praplėtęs suvokimą

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Šeš Geg 11, 2019 1:51 pm

Degiro nutraukė sutartį su manim, nes esu Lietuvos pilietis. Tai nezinau ar cia as vienas jiem nepatikau ?

Kuri uzsienio brokeri naudojate jus patys ?
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Šeš Geg 11, 2019 3:34 pm

Artur rašė:
Šeš Geg 11, 2019 1:51 pm

Degiro nutraukė sutartį su manim, nes esu Lietuvos pilietis. Tai nezinau ar cia as vienas jiem nepatikau ?

Kuri uzsienio brokeri naudojate jus patys ?
O kokiu būdu Degiro su jumis nutraukė sutartį? Nesu girdėjęs dar tokio dalyko.


Aš naudoju Degiro.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Šeš Geg 11, 2019 5:05 pm

Mr. BM. rašė:
Šeš Geg 11, 2019 3:34 pm
Artur rašė:
Šeš Geg 11, 2019 1:51 pm

Degiro nutraukė sutartį su manim, nes esu Lietuvos pilietis. Tai nezinau ar cia as vienas jiem nepatikau ?

Kuri uzsienio brokeri naudojate jus patys ?
O kokiu būdu Degiro su jumis nutraukė sutartį? Nesu girdėjęs dar tokio dalyko.


Aš naudoju Degiro.

Po 4 mėnesių naudojimo DeGiro gavau email:

- - - We hereby inform you that the client contract between you and DEGIRO is terminated taking into account the termination period. This happens in accordance with article 16.2 of the Terms of Service of DEGIRO.

The reason for the termination of the contract is due to a recent change in compliance related policy, we cannot provide our Services to clients with residency in Lithuania.

If you think that the reason is not valid or that your situation has changed, please send us documentation to prove that this is the case. - - -

Prisegtas buvo oficialus laiškas, kad per mėnesį turiu uždaryti pozicijas ir pervesti pinigus atgal į savo sąskaitą. Jei to nepadarysiu, sutarties nutraukimo dieną viskas bus parduota rinkos kaina ir pinigai automatiškai pervesti į sąskaitą.

Sujaukė šiek tiek mano planus, nes prieš kelias dienas buvau papildęs DeGiro sąskaitą, bet svarbu į pliusą išėjau vistiek tai nieko tokio.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Skelbti atsakymą