DEGIRO

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83
Re: DEGIRO

Standartinė Mr. BM. » Sek Spa 04, 2020 7:13 am

Barzdocius rašė:
Šeš Spa 03, 2020 12:58 pm
Ar galime tiketis straipsnio artimiausiu metu? :)
Nemėgstu dalinti pažadų, bet pasistengsiu kuo greičiau :)
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

pliumbum
Mustachian
Pranešimai:248
Užsiregistravo:Ant Kov 10, 2020 1:43 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 49

Standartinė pliumbum » Sek Spa 04, 2020 4:14 pm

Mr. BM. rašė:
Ket Spa 01, 2020 5:07 pm
Aš registruojuosi į visas platformas iš eilės, testinsiu ir tuomet pasirinksiu. Su Bilio patreonu visai patiko Trading212 dėl paprastumo, dabar registruojuosi į amerikiečių Firstrade, taip pat Tradestation Global.
Labai smalsu patirtis su Firstrade. Matau, kad Lietuva yra palaikomų šalių sąraše (Baltijos kaimynų tarkim nėra). Kaip suprantu, pagrindinis trukdis bus tai, kad depozitą daryti reikia darant tarptautinį pavedimą į JAV, t.y. keliolika eurų kaskart?

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Sek Spa 04, 2020 4:24 pm

Ir nusiimti didelis mokestis.
Mano blogas http://giem.lt

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Sek Spa 04, 2020 5:28 pm

pliumbum rašė:
Sek Spa 04, 2020 4:14 pm
Labai smalsu patirtis su Firstrade. Matau, kad Lietuva yra palaikomų šalių sąraše (Baltijos kaimynų tarkim nėra). Kaip suprantu, pagrindinis trukdis bus tai, kad depozitą daryti reikia darant tarptautinį pavedimą į JAV, t.y. keliolika eurų kaskart?
Naudojant N26 arba Revolut pavedimas nebus toks brangus. Įdomiausia man ar jie kažkaip uždraus pirkti amerikietiškus ETF
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

pliumbum
Mustachian
Pranešimai:248
Užsiregistravo:Ant Kov 10, 2020 1:43 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 49

Standartinė pliumbum » Sek Spa 04, 2020 8:08 pm

Mr. BM. rašė:
Sek Spa 04, 2020 5:28 pm
pliumbum rašė:
Sek Spa 04, 2020 4:14 pm
Labai smalsu patirtis su Firstrade. Matau, kad Lietuva yra palaikomų šalių sąraše (Baltijos kaimynų tarkim nėra). Kaip suprantu, pagrindinis trukdis bus tai, kad depozitą daryti reikia darant tarptautinį pavedimą į JAV, t.y. keliolika eurų kaskart?
Naudojant N26 arba Revolut pavedimas nebus toks brangus. Įdomiausia man ar jie kažkaip uždraus pirkti amerikietiškus ETF
Įdomu irgi. Bet SIPC irgi įdomu, kadangi mano tikslas yra kapitalą kaupti labai sparčiai ir kol kas visai sekasi, norisi rasti vietų, kur galima >20k eurų pasidėti saugiai. Nesinori po kelių metų turėti 200k per 10 brokerių, bet panašu kol kas kad būtent taip ir bus.

Darijonas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:133
Užsiregistravo:Pir Bal 06, 2020 7:22 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 26

Standartinė Darijonas » Pir Spa 05, 2020 4:12 am

pliumbum rašė:
Sek Spa 04, 2020 8:08 pm

Įdomu irgi. Bet SIPC irgi įdomu, kadangi mano tikslas yra kapitalą kaupti labai sparčiai ir kol kas visai sekasi, norisi rasti vietų, kur galima >20k eurų pasidėti saugiai. Nesinori po kelių metų turėti 200k per 10 brokerių, bet panašu kol kas kad būtent taip ir bus.
Jeigu sekasi suraupyti ir investuoti didesnes sumas, ar neverta investuoti per pvz. Swedbank ar SEB? Degiro atvejis parodė, kad labai svarbu, jog brokeris būtų lietuviškoje jurisdikcijoje. Užsienio brokerio uždarymo arba paslaugų nutraukimo atveju visiškai neplanuotai VMI teks susimokėt nemažą sumą nuo priaugusio pelno. Jei taip atitiktų Lietuvoje, portfelis būtų perkeltas pas kitą paslaugos teikėją be jokių papildomų mokestinių prievolių. To pavyzdys Swedbank iš Danske perimtas investicinis porfelis.

beard on fire
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:99
Užsiregistravo:Ket Vas 20, 2020 6:11 pm
Išsiųsta patiktukų: 11
Gavo patiktukų: 7

Standartinė beard on fire » Pir Spa 05, 2020 7:44 am

Aš kažkaip kuo toliau tuo labiau žiūriu į Swedbank, man atrodo visai logiška, taip mokestis didelis, bet jeigu kaupiant didesnėm sumom, ir nereiktų kiekvienais metais sukt galvos ir panašu, kad tie perkėlimai, arba uždarymai ir pirkimai iš naujo kainuos tikrai gerokai daugiau nei swedbank mokestis, kad ir kaip ant popieriaus gražiai maži mokesčiai po 30+ metų atrodytų. Bet panašu, kad nėra taip paprasta ir pūkuota kaip norisi.

SanDallas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:57
Užsiregistravo:Šeš Kov 02, 2019 6:46 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 2

Standartinė SanDallas » Pir Spa 05, 2020 8:42 am

Aš irgi dėl tų pačių priežasčių vis labiau į Swedbank žiūriu. Be visų draudimų ir perkėlimų dar man labai svarbus atrodo paveldėjimo klausimas (turiu vaikų ir vis dažniau apie tai pagalvoju), kuris užsienio platformose gali nemažais mokesčiais baigtis, jei ne joint account'as.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1323
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pir Spa 05, 2020 9:01 am

SanDallas rašė:
Pir Spa 05, 2020 8:42 am
man labai svarbus atrodo paveldėjimo klausimas (turiu vaikų ir vis dažniau apie tai pagalvoju), kuris užsienio platformose gali nemažais mokesčiais baigtis, jei ne joint account'as.
Duodi žmonai/vaikui prisijungimus. Kai miršti, žmona/vaikai parduoda VP ir gautas lėšas grąžina į banko sąskaitą. Notaras išduoda paveldėjimo teisės liudijimą į banko sąskaitoje esančius pinigus.

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Pir Spa 05, 2020 9:22 am

Darijonas rašė:
Pir Spa 05, 2020 4:12 am
pliumbum rašė:
Sek Spa 04, 2020 8:08 pm

Įdomu irgi. Bet SIPC irgi įdomu, kadangi mano tikslas yra kapitalą kaupti labai sparčiai ir kol kas visai sekasi, norisi rasti vietų, kur galima >20k eurų pasidėti saugiai. Nesinori po kelių metų turėti 200k per 10 brokerių, bet panašu kol kas kad būtent taip ir bus.
Jeigu sekasi suraupyti ir investuoti didesnes sumas, ar neverta investuoti per pvz. Swedbank ar SEB? Degiro atvejis parodė, kad labai svarbu, jog brokeris būtų lietuviškoje jurisdikcijoje. Užsienio brokerio uždarymo arba paslaugų nutraukimo atveju visiškai neplanuotai VMI teks susimokėt nemažą sumą nuo priaugusio pelno. Jei taip atitiktų Lietuvoje, portfelis būtų perkeltas pas kitą paslaugos teikėją be jokių papildomų mokestinių prievolių. To pavyzdys Swedbank iš Danske perimtas investicinis porfelis.
mano atveju Danske privertė parduoti turėtus vertybinius popierius, jokio perkėlimo nesutiko daryti, nors intensyviai ta linkme buvo aiškinamasi, buvau privačios bankininkystės klientas tiek viename, tiek kitame banke. Taip kad garantijų ir čia nėra...

Skelbti atsakymą