DEGIRO

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Skelbti atsakymą
Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32
Re: DEGIRO

Standartinė Dr. Fake » Ket Spa 01, 2020 12:03 pm

Užklausiau jų dėl varianto persikelt pozicijas kitur:
It is possible for you to transfer your portfolio from DEGIRO, however, there are a number of points to consider before commencing:
  • DEGIRO charges a fee of €10.00 + external costs per position to transfer. These external costs can vary and may exceed €100 per position depending on the exchange. For example, the external costs for positions on the LSE is €44.00, the ISE is €74.00, and the NYSE/NASDAQ is €46.00 (approximately).
  • It is also possible that your current bank or broker may also charge a fee for transferring your portfolio.
  • It is also important to note that a full portfolio transfer can take several weeks to be completed.
Please complete, sign (wet signature) and return the Outgoing transfer form with a proof of account ownership and/or transfer confirmation from your broker to transfers@degiro.ie

Additionally, in your email, please confirm the acceptance of fees for this trasnfer. Once all the necessary documentation is received, we can proceed with your request.

+++
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:111
Užsiregistravo:Pir Gru 09, 2019 2:41 pm
Išsiųsta patiktukų: 15
Gavo patiktukų: 14

Standartinė +++ » Ket Spa 01, 2020 12:16 pm

Sveiki. Klausimelis naudojantiems Degiro. Ar naudojates Money market funds? Kitaip sakant, ar įmetate pinigų į Degiro sąskaitą specialiai kiek anksčiau nei kad planuojate pirkti ar pasipildote tik prieš pat pirkimą?

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Ket Spa 01, 2020 12:56 pm

Dr. Fake rašė:
Ket Spa 01, 2020 12:03 pm
Užklausiau jų dėl varianto persikelt pozicijas kitur:
It is possible for you to transfer your portfolio from DEGIRO, however, there are a number of points to consider before commencing:
  • DEGIRO charges a fee of €10.00 + external costs per position to transfer. These external costs can vary and may exceed €100 per position depending on the exchange. For example, the external costs for positions on the LSE is €44.00, the ISE is €74.00, and the NYSE/NASDAQ is €46.00 (approximately).
  • It is also possible that your current bank or broker may also charge a fee for transferring your portfolio.
  • It is also important to note that a full portfolio transfer can take several weeks to be completed.
Please complete, sign (wet signature) and return the Outgoing transfer form with a proof of account ownership and/or transfer confirmation from your broker to transfers@degiro.ie

Additionally, in your email, please confirm the acceptance of fees for this trasnfer. Once all the necessary documentation is received, we can proceed with your request.
Berods tame atsisveikinimo laiske jie rase, kad kompensuos transer mokescius, ne?

Vartotojo avataras
DainiusT
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:70
Užsiregistravo:Šeš Kov 09, 2019 8:19 am
Gavo patiktukų: 1

Standartinė DainiusT » Ket Spa 01, 2020 3:38 pm

Sveiki, uždaro ir mane. Kur kelsite investicijas? Aš galvoju apie ETFmatic.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Ket Spa 01, 2020 5:07 pm

Aš registruojuosi į visas platformas iš eilės, testinsiu ir tuomet pasirinksiu. Su Bilio patreonu visai patiko Trading212 dėl paprastumo, dabar registruojuosi į amerikiečių Firstrade, taip pat Tradestation Global.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

orus
Naujokas
Pranešimai:25
Užsiregistravo:Ant Geg 19, 2020 11:47 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 5

Standartinė orus » Ket Spa 01, 2020 6:46 pm

Aš planuoju parduoti visas Degiro esančias pozicijas ir pervesti pinigus pas kitą brokerį.
Šiandien pardavus mano pelnas tik truputį viršytų 500€. Pasinaudosiu lengvata ir mokesčių sumokėsiu minimaliai.
Tiagi, išeis taip kaip distikavome GPM optimizavimas temoje

silverex
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:74
Užsiregistravo:Tre Kov 13, 2019 1:39 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 7

Standartinė silverex » Ket Spa 01, 2020 7:17 pm

Stoic rašė:
Ket Spa 01, 2020 12:56 pm
Berods tame atsisveikinimo laiske jie rase, kad kompensuos transer mokescius, ne?
Ne, nerašė.

dalius
Mustachian
Pranešimai:280
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė dalius » Ket Spa 01, 2020 7:39 pm

pliumbum rašė:
Tre Rgs 30, 2020 8:44 pm
dali.us rašė:
Tre Rgs 30, 2020 3:56 pm
Gavom. Normaliai buciau persokes i IB... bet tie irgi žada Europinius investotojus dusint
Kuria prasme? Taigi atidarinėja tris padalinius IE, LU ir HU, ten perkels visus dėl Brexit. Draudimas gerokai suprastės, žinoma, bet nepasakyčiau kad čia dusinimas.
Tame ir problema, kad atidarineja ne padalinius o atskirus UAB'us. IE bus perkelta vakaru europa.. LU vip'ai, na o mes... rytieciai eisim i HU. Galbut as paranojikas... bet man labiau patiktu savo pinigus laikyti globalioj finansinej istaigoj ar bent jau kontroliuojamoj kad ir UK FCA o ne vengru CB.

dalius
Mustachian
Pranešimai:280
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė dalius » Ket Spa 01, 2020 7:40 pm

Mr. BM. rašė:
Ket Spa 01, 2020 5:07 pm
Aš registruojuosi į visas platformas iš eilės, testinsiu ir tuomet pasirinksiu. Su Bilio patreonu visai patiko Trading212 dėl paprastumo, dabar registruojuosi į amerikiečių Firstrade, taip pat Tradestation Global.
First trade - leidzia atsidaryti saskaita JAV jurisdikcijoje ?

Barzdocius
Mustachian
Pranešimai:170
Užsiregistravo:Tre Vas 27, 2019 6:24 am
Išsiųsta patiktukų: 26
Gavo patiktukų: 14

Standartinė Barzdocius » Šeš Spa 03, 2020 12:58 pm

Mr. BM. rašė:
Ket Spa 01, 2020 5:07 pm
Aš registruojuosi į visas platformas iš eilės, testinsiu ir tuomet pasirinksiu. Su Bilio patreonu visai patiko Trading212 dėl paprastumo, dabar registruojuosi į amerikiečių Firstrade, taip pat Tradestation Global.
Ar galime tiketis straipsnio artimiausiu metu? :)

Skelbti atsakymą