Freedom24

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Underit
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:60
Užsiregistravo:Ant Rgs 21, 2021 5:30 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 7
Freedom24

Standartinė Underit » Ket Rgs 23, 2021 6:26 pm

Netikėtai užtikau naują brokerį. Kaip supratau (nors dar negaliu patvirtinti), jame aktyvai laikomi investuotojo vardu ir juos, reikalui esant, galima persivesti į kitą brokerį. Ieškau kažkokių esminių privalumų lyginant su IBKR, tai, bent kol kas, neradau. Neskaniausiai man pasirodė 7 Eur pinigų išėmimo mokestis. Nusprendžiau išbandyti todėl, kad, registruojantis per ref nuorodą, duoda nemokamą akciją. Nereikalavo jokio depozito. Teoriškai duodamos akcijos vertė gali būti iki 600$, bet galiu patvirtinti tik apie 8$ ir 14$ akcijas. Jei kas nors nuspręstumėt pasinaudoti mano nuoroda, parašykite, kokios vertės gavot. Labai įdomu :). DUK'e buvo parašyta kažkas apie 95% tikimybę gauti akciją 30$ vertės. Bet abejoju, ar brokeriui apsimokėtų duodi be depozito bonusus, kurių vertė būtų ženkliai didesnė už pinigų išėmimo mokestį. Mano nuoroda, jei kam prireiktų:

https://freedom24.com/invite/?utm_campaign=pfu1935152

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Ant Rgs 28, 2021 5:27 am

Na ne Feedom, o Freedom24 (reikėtų pakoreguoti temą). Šiaip aš šiuo brokeriu (bet ne tik juo) naudojuosi jau metus. Praktiškai tai vienintelis kažkiek normalus priėmimas prie IPO (neskaitant to nenusipratimo UT, kurį reklamuoja M. Navickas).
Buvau čia kažkada užsiminęs apie jį, bet sulaukiau tik neigiamų komentarų. Įkūrėjas (T. Turlov) iš rytų, padalinys Europai įsteigtas Kipre, daug kam tai kaip raudonas skuduras buliui :)
Visų pinigėlių (ypač skirtų šventąjam FIRE tikslui), tai nelaikyčiau, bet paspekuliavimui IPO temoje, galima naudoti. Ne scamas ir ne CFD, o normali akcijų prekyba.
Tiesa, IPO tema yra pelninga, bet ir rizikinga. Per šiuos metus visko buvo ir matyt dar bus, bet patirties įgijau nemažai :) Komisiniai akcijų prekybai didoki, tai jei nesidomint IPO, tai kažin ar verta užsiimti, IBKR čia laimi vienareikšmiškai.
Šiuo metu F24 labai aktyviai plečiasi, kovoja dėl rinkų. Kai aš registravausi, dar jokių nemokamų akcijų nebuvo. Dabar jų appse net lietuvių kalba atsirado (vietomis kreivoka, bet vis tiek malonu, kad esame įdomūs).

Na ir beje mano referral https://freedom24.com/invite/?utm_campaign=pfu1324910, registruokitės - kas prisiregistruos per mane, padėsiu patarimais dėl IPO :)

Underit
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:60
Užsiregistravo:Ant Rgs 21, 2021 5:30 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 7

Standartinė Underit » Ant Rgs 28, 2021 11:08 am

Ačiū dėl pastabos apie klaidą temoje. Pats nepamačiau, kad raidės nedaspaudžiau. Nematau, kaip pakeisti pavadinimą, tai, turbūt, čia reikės adminų pagalbos.

Bet, reikia pripažint, juokingai gavosi :).

Skelbti atsakymą