SEB

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12
SEB

Standartinė Goldman » Ket Lie 28, 2022 7:22 am

Visgi SEB didelis bankas, todėl užvesiu temą.

Visų pirma turiu IBKR sąskaitą, antra nelabai norėčiau dar su Swedbank prasidėti tuo labiau, kad dabar vos ne viską stengiamasi daryti nuotoliniu būdu. O tie patys konsultantai patys nesupranta ką siūlo. Investicinis gyvybės draudimas irgi nebloga apgaulė kaip įvardijo šeši nuliai. Todėl tai atkrenta.
Gal tai pavirs kokiu įstatymo projektu saugančiu vartotojus. Man kosmosas kaip dabar galima taip leisti visiems M Capital'o ant komisinių pastatytiems vadzibiorams stumdyti compensos draudimus į kairę ir dešinę. Avon'o ar papildų MLM modelis, tik, kad su jautriu finansų produktu. It can't be legal. --Šeši nuliai
Tarkim SEB kaupiu ir II pakopai, todėl patogu viską matyti vienoje programėlėje. Kadangi spekuliuoju IBKR aktyviai, tai sakau gal reiktų sąskaitos SEB ETFs pirkti. Visgi nesu toks išlaidus, kad iš savo pajamų viską išleisčiau vėjais. Be to, uždirbus iš to paties IBKR nesinori rizikuoti vis didesne suma kas gali vesti prie 0. Dar ir iš darbo pajamų IBKR sąskaitos pildyti nekyla rankos, nes sakau noris į tai žiūrėti kaip į antrą pajamų šaltinį.

Kaip suprantu pirksi kiek nori, kada nori nuo 50 eurų sumos, kurių pavedimams komisiniai netaikomi, tik valdymo ir kt. mokesčiai sudarytų iki 1 % per metus? Aišku, imčiau maksimalią riziką, ypač dabar. Kaupti pinigus sąskaitoje nesinori, o ir visomis santaupomis aktyviai spekuliuoti irgi nesinori. Iki pusės santaupų galėčiau kaupti ETF pavidalu, jeigu yra galimybė bet kada ETFs parduoti ir jei ką persimesti į aktyviai valdomą sąskaitą. Tame pačiame IBKR vargiai atskirsiu, o ir be to ar tie 2 eurų pavedimas nuo 100 eurų nebus kažkas panašaus kaip SEB kur bent jau bus kažkokia kliūtis impulsyviai užsipirkti pavienių akcijų, kurios kaip taisyklė krenta labiau nei indeksai.
Kokiam vyresniam giminei ar draugui rekomenduočiau tik jeigu jo namų bankas yra SEB'as ir pažinodamas tikrai žinau, kad į visokius IB jis nesiregistruos, o ir pajamos sąlyginai mažos. Tada taip. Bet ir tai geriau jau Swed'e paskyrą atidaryti ir gauti beveik tą patį už 0.3%-0.6% valdymą per Robur fondą. --Šeši nuliai
https://www.seb.lt/privatiems/taupymas- ... obotas/etf
BMW/MBG/XETRA