Trade Republic

Viskas, kas susiję su brokeriais ir investavimo platformomis
dbe
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:34
Užsiregistravo:Pir Vas 08, 2021 2:34 pm
Išsiųsta patiktukų: 6
Trade Republic

Standartinė dbe » Pir Sau 30, 2023 8:42 am

Sveiki,

taigi, vokiečių Trade Republic jau oficialiai prieinamas LR piliečiams ir oficialiai įtrauktas į Lietuvos Banko priežiūrą.
Gal kam jau pavyko praeiti jų identifikaciją - ten kur pasą reikia su mobiliu skenuoti? Man tai niekaip tas 2-as žingsnis nepavyksta (kur reikia pasą sukinėti)..

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Ket Vas 02, 2023 10:45 am

Bendžiau registruotis, kažkodėl atmetė mano bandymą, nors visą info susirinko.
Susisiekė email, kad atmeta ir nenurodys man priežasties kodėl atmeta. Po to paskaičiau trust pilot, pinigų jiems nepatikėčiau.
Mano blogas http://giem.lt

dbe
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:34
Užsiregistravo:Pir Vas 08, 2021 2:34 pm
Išsiųsta patiktukų: 6

Standartinė dbe » Ket Vas 02, 2023 1:29 pm

Na, man kažkaip pavyko pagaliau pabaigti tą jų identifikaciją (kokius 6 kartus tą savo pasą įvairiame apšvietime visaip skenavau tel. kamera). Noriu juos pabandyti pagrinde dėl tų 2% metinių už neinvestuotą depozitą. Nes vis tą cash kaupiu ir kaupiu belaukdamas kada jau kada... Na, tokia kaip ir mini kredito unija gaunasi - tik su galimybe labai greitai užsipirkti akcijų ar ETF. Nes kol LT unijoj nutraukiu terminuotą ar kaupiamą indėlį, kol pervedu iš unijos į brokerį, kol jie ten pagaliau man kažką nuperka (net ir market order - pvz. Swed). Taip ir dip'as gali baigtis - ar net ir visa recesija... :)
Kol kas pažadus vykdo - davė nemokamų fractional Disney vertų 15 eur už tai kad atėjau pagal referal.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ket Vas 02, 2023 4:27 pm

dbe rašė:
Ket Vas 02, 2023 1:29 pm
vis tą cash kaupiu ir kaupiu belaukdamas kada jau kada...
which strategy would you choose: DCA or Buy the Dip?
Logically, it seems like Buy the Dip can’t lose. If you know when you are at a bottom, you can always buy at the cheapest price relative to the all-time highs in that period. However, if you actually run this strategy you will see that Buy the Dip underperforms DCA over 70% of the time.
This is true despite the fact that you know exactly when the market will hit a bottom. Even God couldn’t beat dollar-cost averaging.
Why is this true? Because buying the dip only works when you know that a severe decline is coming and you can time it perfectly.


even with perfect information, typically underperforms DCA. So if you attempt to build up cash and buy at the next bottom, you will likely be worse off than if you had bought every month. Why? Because while you wait for the next dip, the market is likely to keep rising and leave you behind.
https://ofdollarsanddata.com/even-god-c ... averaging/

Buy the Dip is such a terrible investment strategy. Because when it wins, it tends to win by a little, but when it loses, it can lose by a lot.
This asymmetric performance profile is what makes it such a subpar investment strategy.

https://ofdollarsanddata.com/why-buying ... -strategy/

dbe
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:34
Užsiregistravo:Pir Vas 08, 2021 2:34 pm
Išsiųsta patiktukų: 6

Standartinė dbe » Pen Rgs 15, 2023 1:31 pm

Trade Republic nuo šiandien galima pirkti apie 500 obligacijų (valstybinių ir įmonių). Investavimas nuo 1 eur. Kiekviena pirkimo operacija kainuoja 1 eur.
Už neinvestuotus indėlius sąskaitoje pakėlė iki 4% metinių palūkanų.

https://www.businesswire.com/news/home/ ... nd-Trading

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Pen Rgs 15, 2023 2:19 pm

Giem rašė:
Ket Vas 02, 2023 10:45 am
Bendžiau registruotis, kažkodėl atmetė mano bandymą, nors visą info susirinko.
Susisiekė email, kad atmeta ir nenurodys man priežasties kodėl atmeta. Po to paskaičiau trust pilot, pinigų jiems nepatikėčiau.
Vokietijoje Trade Republic kartu su Scalable Capital yra vokiečių Degiro atitikmuo t.y. pigus Neobrokeris. Reputaciją turi gerą. Viskas reguliuojama as it should be. Bet čia tik mano gal kiek šališkau nuomonė.

Barzdocius
Mustachian
Pranešimai:170
Užsiregistravo:Tre Vas 27, 2019 6:24 am
Išsiųsta patiktukų: 26
Gavo patiktukų: 14

Standartinė Barzdocius » Ant Rgs 26, 2023 7:38 pm

Ar tikrai leidzia prisiregistruoti? FAQe raso kad reikia buti vokietijos rezidentu :(

silverex
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:74
Užsiregistravo:Tre Kov 13, 2019 1:39 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 7

Standartinė silverex » Ant Sau 16, 2024 8:16 am

Gal kas galit pasidalinti TradeRepublic referral linku? Jeigu ten duoda ką nors gero šiuo metu.

Dar naujienų:
Trade Republic launching a debit card with 1% cashback

Unspent money earns 4% p.a. interest paid monthly
Earn 1 % Saveback on your card payments into your savings plan.
Round up your card payments and invest your spare change on the go.
No monthly subscription fee. Unlimited Free ATM withdrawals worldwide.

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Sek Sau 21, 2024 12:28 pm

silverex rašė:
Ant Sau 16, 2024 8:16 am
Gal kas galit pasidalinti TradeRepublic referral linku? Jeigu ten duoda ką nors gero šiuo metu.

Dar naujienų:
Trade Republic launching a debit card with 1% cashback

Unspent money earns 4% p.a. interest paid monthly
Earn 1 % Saveback on your card payments into your savings plan.
Round up your card payments and invest your spare change on the go.
No monthly subscription fee. Unlimited Free ATM withdrawals worldwide.
https://ref.trade.re/sw3tmn3p
Kabliukas tik tame, kad saveback galioja tik iki 1500 EUR, kas reiškia, kad MAX per mėnesį gali uždirbti 15 EUR. Be to saveback bus investuojamas į pasirinktą ETF, o ne tiesiog išmokamas. Ale vis vien, kortelės noriu. Patogu aišku ir tai, kad gulinčios lėšos generuos 4% palūkanas. Toks kaip neterminuotas indėlis. Klausimas aišku, kiek ilgai tokios palūkanos išliks.

dalius
Mustachian
Pranešimai:280
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė dalius » Ant Sau 23, 2024 10:52 am

Stoic rašė:
Sek Sau 21, 2024 12:28 pm

https://ref.trade.re/sw3tmn3p
Kabliukas tik tame, kad saveback galioja tik iki 1500 EUR, kas reiškia, kad MAX per mėnesį gali uždirbti 15 EUR. Be to saveback bus investuojamas į pasirinktą ETF, o ne tiesiog išmokamas. Ale vis vien, kortelės noriu. Patogu aišku ir tai, kad gulinčios lėšos generuos 4% palūkanas. Toks kaip neterminuotas indėlis. Klausimas aišku, kiek ilgai tokios palūkanos išliks.
Pagal jų komunikacija palūkanos turėtų išlikti kol išliks Euribor'as.
Beje, gal jau kortelę turi ?
aš pažiūrėjau savo eilę... prieš mane dar beveik milijonas laukiančių... jei eilė judės kaip šiandien.. tai turėsiu kortelę po poros metų :)

Skelbti atsakymą