Compensa investavimas su gyvybės draudimu

Diskutuojame apie tai, kaip sudaryti Mustachian investicijų portfelį.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83
Re: Compensa investavimas su gyvybės draudimu

Standartinė Mr. BM. » Tre Geg 13, 2020 5:45 pm

Net sunku patikėti, kad yra siūlomi 40% ir 2.04% administraciniai mokesčiai. Spėju yra dar ir depozitoriumo, fondo valdymo ir kt. mokesčiai, kurių nepaminėjo?

Paskaičiavus kiek bus sumokama, tai jokia GPM lengvata nepadės. Juk lengvata yra mokama tik už praėjusius metus, kai tuo tarpu administraciniai mokesčiai tai pačiai sumai bus visus 40 metų. Brr. Bėgti reikia nuo tokių dalykų.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

dalius
Mustachian
Pranešimai:280
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė dalius » Ket Geg 14, 2020 8:08 am

GlobRock rašė:
Tre Geg 13, 2020 2:19 pm
Kalbėjausi nesenai su Mcapital atstovu, kuris siūlo investicinį gyvybės draudimą, kuris yra taip pat iš Compensos.
Pirmus tris metus būtų 40% administracinis mokestis, po trejų metų 2,04%.
Mano įmoka būtų 50€/mėn ir taip 40+ metų.
Gyvybės draudimas 5000€ Neįgalumas 15 000€, Kritinės ligos 7000€, Nelaimingos traumos 10 000€.
Pasiūlė 100% investuoti į BNP Paribas US Growth. Kiek žiūrėjau fondas kaip ir duoda normalią grąžą, susideda iš didžiausių technologijų kompanijų, fondas dar pakankamai jaunas ~9 metai.
Atstovas žavėjo tuom, kad bus GPM lengvata ir dar nereikės mokėti pelno mokesčio, nors man atrodo kad jis kalbėjo apie tą patį GPM'ą.
Pries mane rase e jau paaiskino, kad investicinis gyvybes draudimas labai panasus i Lochotrona.
400+ Eur sumoketi uz tai, kad sutarti pasirasai..

O ir Europieciui siulyti 40'ciai metu investuoti i USA akcijas neatrodo optimalus sprendimas. Ypac i fonda, kuris sistemiskai atsilikneja nuo indekso.
Jau nekalbant apie tai, kad agentas GPM ir pelno mokesciu neskiria.

Beje, jei ziureti iki siu metu pradzios.. tai praktiskai VISI akciju fondai rodo gera graza. Turejom tikriausiai ilgiausia buliu rinka istorijoje

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ket Geg 14, 2020 8:26 am

Aš tai nežinau kaip jaučiuosi dėl M-Capital. Nu šūdą jie stumdo ir bet kam, kas yra šitame forume, reikia bėgti toliau nuo tokių "investicinių gyvybės draudimų".

Bet, atmetus tą 1% populiacijos (jausminis spėjimas), kurie atsakingai valdo savo finansus ir proaktyviai domisi investiciniais produktais, likusiai Lietuvos daliai M-Capital gal ir daro paslaugą. Labai nemėgstu to pasakymo, bet nu tikrai, šie investiciniai draudimai tikrai "geriau negu nieko".
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

poklius
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:104
Užsiregistravo:Sek Bir 02, 2019 2:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 15

Standartinė poklius » Ket Geg 14, 2020 8:37 am

delete

Darijonas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:133
Užsiregistravo:Pir Bal 06, 2020 7:22 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 26

Standartinė Darijonas » Ket Geg 14, 2020 8:50 am

Kaupiamasis draudimas susigrąžinant GPM apsimokėjo iki kokių 2017 metų, kol nebuvo apribota maksimali galima susigrąžinama suma. Aš turiu investicinį gyvybės draudimą, sudarytą 2002 metais. Tuo laiku galima buvo susigrąžinti 33%, o išmokos neapmokestinamos. Šiuo metu, išaugus sukauptai sumai, susigrąžinta GPM suma net nepadengia einamųjų metų mokesčių, todėl planuoju šį draudimą kitais metais nutraukti.
Išsami mokesčių įtakos analizė draudimo produktams buvo atlikta LR draudimo priežiūros komisijos https://draudimas.com/wp-content/upload ... udimas.pdf
Siūlantieji kaupiamąjį draudima anksčiau motyvuodavo tuo, kad paprastas draudimas nesuteikia draudimo nuo kritinių ligų, bet tokių rizikų draudimas atsiradęs jau gal prieš 10 metų. Metinis draudimas su žemiau išdėstomis sąlygomis šiemet man kainavo 52,5€
Prikabinti failai
IF dr.JPG
IF dr.JPG (14.23KiB)Peržiūrėta 5629 karus(ų)

pliumbum
Mustachian
Pranešimai:248
Užsiregistravo:Ant Kov 10, 2020 1:43 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 49

Standartinė pliumbum » Ket Geg 14, 2020 8:54 am

Kaip jau rašiau prieš tai, pats irgi buvau užsirovęs ant Compensos su jų 40 procentų mokesčiais. Kadangi tuo metu investavimu nesidomėjau, ETFų nebuvau atradęs, ką tik gimęs vaikas, tai kažkaip pagalvojau, nu OK, 30 eurų per mėnesį pavirs į kelioliką tūkstančių, kuriuos padovanosiu vaikui 18 gimtadienio proga, tebūnie. Kvailas buvau :)

Tie 40 procentų visgi yra pas juos tik pirmus dvejus metus (bent jau mano atveju). Po to eina tie du procentai. Tai aišku po 30 mėnesių turiu gražų 600 eurų minusiuką (įdėta 900, vertė 300). Na, atsižvelgiant, kad susigrąžinau GPM, tai tas minusiukas gal 300 iš tikro. Na, bet dabar jau apverkus tuos prarastus pinigus dedu toliau po tuos 30, nes ta lengvata ir perspektyva išsiimant nemokėti GPM apsimoka. Paėmiau per pusę kol kas ant to jų US Growth ir vieno bondinio fondo, galvoju ateityje visgi viską permesti ant akcijų.

Tuo tarpu žmoną panašiu metu užkabino SEBas ir pasiūlė žymiai demokratiškesnes sąlygas su jų SEB Strategy Growth fondu. Mokėjo ji tuos pačius 30 eurų irgi. Šiuo metu, net po koronos, ji sėdi vos 50 eurų minuse (sumokėta 1050, vertė 1000). Pridėjus dar GPM susigrąžinimą tai ir į pliusą visai neblogai išėjo. Jei rinka būtų likusi aukščiausiame taške, vertė būtų 1150 maždaug.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ket Geg 14, 2020 9:29 am

Giem rašė:
Tre Geg 13, 2020 3:09 pm
Moku 36 eurus kas mėnesį.
Kokios draudimo sąlygos?

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Ket Geg 14, 2020 11:01 am

Gyvybės draudimas 40 000,00 EUR
Mirtis dėl nelaimingo atsitikimo 30 000,00 EUR
Kritinės ligos 20 000,00 EUR
Laikinas nedarbingumas dėl traumos 50,00 EUR
Sunkios traumos 10 000,00 EUR

Brangiausia laikinas nedarbingumas. (Dienpinigiai).
Pvz. Susilaužęs koją į darbą neisiu 2-4 mėnesius. Bus nedarbingumo pažymėjimas. Kol jis bus, gausiu dienpinigių.
O traumos atveju draudimas - vis keli procentai.
Mano blogas http://giem.lt

beard on fire
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:99
Užsiregistravo:Ket Vas 20, 2020 6:11 pm
Išsiųsta patiktukų: 11
Gavo patiktukų: 7

Standartinė beard on fire » Šeš Rgp 08, 2020 8:34 am

Pas mane kaip ir pas daugumą yra iš senesnių laikų užsilikęs Compensa investicinis gyvybės draudimas.
Pas mane garantuotos palūkanos - 2,5%, jau mokesčius aišku visus per pirmus kelis metus susimokėjau, tai dabar ir galvoju, kaip čia su tais 2,5% ar juos pasilikti, ar nutraukinėti? Nei daug nei mažai, pridejus dar administracinius vistiek infliaciją atmuša...
Kokie pamastymai būtų iš Jūsų pusės?

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Šeš Rgp 08, 2020 8:52 am

O kaip su GPM lengvata 20% ar esi pasiskaičiavęs? nes aš irgi esu įklimpęs su vaiko gyvybės kaupiamuoju, bet dabar kaip tik sueis 3 metai, tai mokesčiai sumokėti, tai kiek skaičiavausi su GPM lengvata vis tiek dar pliuse lieku apie 6% + metinė graža kokia ten bebūtų. Tai realiai jei ne GPM lengvata į minusą kapitaliai varytu jie. Tai kaip ir linkstu pasilikti, nes čia vaikui iki sueis 18.

Skelbti atsakymą