Compensa investavimas su gyvybės draudimu

Diskutuojame apie tai, kaip sudaryti Mustachian investicijų portfelį.
Skelbti atsakymą
laurizas
Patyręs Mustachian
Pranešimai: 731
Užsiregistravo: Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 22
Gavo patiktukų: 93

Re: Compensa investavimas su gyvybės draudimu

Standartinė laurizas » Pir Vas 08, 2021 12:53 pm

Justtinas P rašė:
Sek Vas 07, 2021 9:36 am
Bet nežinau, ar dabar jau palikti sutartį kaip yra (nes jau daug mokesčių sumokėjau pimrais metais), ar susimažinti ik kažkokios minimalios kaupimo sumos, ar pereiti į INVL III pakopą, ar sedbank III pakopą, nors jų produktas irgi vadinasi "Investicinis gyvybės draudimas „Saugus pensijos fondas“".
Pradėk nuo atsakymo į klausimą, ar reikia gyvybės draudimo. Jei reikia, tai ant kiek galima padaryti, kad investavimui skirtų pinigų dalis būtų kuo mažesnė arba gal įmanoma, kad jos visai neliktų, t. y., mokėtum tik už draudimą. Tada bandyk lyginti su kitų kompanijų siūlomo draudimo kainomis ir apsaugomis. Pasakysiu iš karto: darbas užknisantis ir varginantis, nes tokia šio produkto prigimtis: būtų tokiu sudėtingu, kad vartotojas negalėtų objektyviai pasilyginti.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 43
Gavo patiktukų: 77

Standartinė šešinuliai » Šeš Vas 20, 2021 7:48 pm

laurizas rašė:
Šeš Vas 06, 2021 7:33 pm
Bite, šis produktas yra kaip universalios padangos, kuriuos prastos tiek žiemą, tiek vasarą. Jei nori kokybės, žiemą važinėk su žieminėm, vasarą su vasarinėm Jei nori drausti gyvybę, drausk tik gyvybę. Jei nori investuoti, investuok, bet kai atsiranda produktas draudimas+investavimas, jis ne vartotojo naudai.
Epinė citata. Visiškai sutinku.

Bite, dar pabaigai siūlyčiau persvarstyti - ar jūs čia savo senatve rūpinatės, ar tais draudimo konsultantais. Jie yra pardavymščikai. Jų darbas yra priversti jus susimėtyti, kad pasijaustumėte blogai nutraukiant sutartį. Dieve, ne paramą gyvuniukų prieglaudai nutraukiate - tiesiog atsisakoti nebepatrauklaus produkto. Jūs turite "DVD filmų nuomos paslaugą" Netflix'o laikais. Tiesiog nutraukiate šitą hibridinę indėlio/draudimo/investavimo sutartį ir judate toliau - visi praeities sumokėti mokesčiai jau yra sunk cost ir jų vertinti nereikia. Šioje temoje jau primėte žmonės rekomendacijų ką geriau galite nuveikti, kad ir su tais minimaliais 30 Eur/mėn :)
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
Faewraek
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Ant Vas 09, 2021 3:03 pm

Standartinė Faewraek » Tre Vas 24, 2021 9:49 pm

Sveiki,

Nors tema išsemta, bet visgi noriu įkalti dar vieną vinį į "investicinio" draudimo karstą. Skaitydamas šitą temą, prisiminiau, kad sulaukus 18 gavau iš tėvų pinigus, kuriuos kaupė tokiame draudime ir užklausiau ar kaupia tokį sesei (didelis metų skirtumas tarp mūsų). Pasirodo, jog kaupia... Kaip ir kiti, pirmus du metus mokėjo kosminius procentus (35%) nuo įmokų į draudikų kišenę ir dar kas mėnesį 2.8€ + 0.025% nuo sukauptos sumos. Tikslios sumos nežinau, bet iš ~40 įmokų po 50€, ten turbūt "priinvestuoto" kapitalo apie ~1400€.

Kitas sunervinęs aspektas, kad 15 metų laikotarpiui įsiūlė portfelį su 50% obligacijų (prisegiau).

Visai pikta, kai tokius niekalus pardavinėja, o dar valstybė skatina su GPM lengvatomis, dėl kurių sugrąžinimo tokią sutartį sunku finansiškai ir emociškai nutraukti. Galbūt kas esate nutraukią sutartį ir tiksliai žino kiek to GPM grąžinti reikės? Nes randu kelis skaičius ataskaitoje: visą sutarties vertė, sukaupto kapitalo vertė, bei išperkamoji suma.

Ir galų gale, kokia prasmė vaikus išvis drausti? Nebent vaikas Youtube žvaigždė ir visas šeimos pajamas atneša. :D
Prikabinti failai
Screenshot 2021-02-24 232955.png
Screenshot 2021-02-24 232955.png (50.61 KiB) Dar neperžiūrėta

Skelbti atsakymą