Kredito unija

Diskutuojame apie tai, kaip sudaryti Mustachian investicijų portfelį.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96
Re: Kredito unija

Standartinė šešinuliai » Ket Rgs 03, 2020 9:03 am

Džiaukis, kad taip yra, nes dar ir compoundinasi tavo prikauptos palūkanos. Yra vietų, kur palūkanos kaupiasi visą sutarties laikotarpį ir tik gale išmokamos, o čia rugpjūčio uždirbti keli eurai, rugsėjį jau sukrenta į principal ir keliais centais padidina rugsėjo uždirbamas palūkanas :)
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
Miško Brolis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:87
Užsiregistravo:Sek Spa 18, 2020 5:38 pm
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Miško Brolis » Tre Spa 21, 2020 12:34 pm

Sveiki, ar galite man, neišprususiam žmogui, ūkiškai paaiškinti apie pajų? kaip asmeniškai suprantu, tai kažkoks stojimo mokestis į kredito uniją, kurioje nori pasidėti indėlį, bet jei tas mano indėlis nedidukas, kokia 2-3000 EUR, tai kiek man reikia jį laikyti, kad atsipirktų pajus?

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Tre Spa 21, 2020 1:12 pm

Dažniausiai minimumas būna apie 30€. Indėlį pasidėt paprastai užtenka to minimumo, didesnio pajaus reikalauja paskolas imant per kredito uniją. Tai pasidėk minimumą ir nesuk labai galvos dėl to.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Tre Spa 21, 2020 1:16 pm

Miško Brolis rašė:
Tre Spa 21, 2020 12:34 pm
Sveiki, ar galite man, neišprususiam žmogui, ūkiškai paaiškinti apie pajų? kaip asmeniškai suprantu, tai kažkoks stojimo mokestis į kredito uniją, kurioje nori pasidėti indėlį, bet jei tas mano indėlis nedidukas, kokia 2-3000 EUR, tai kiek man reikia jį laikyti, kad atsipirktų pajus?
Gana sudėtinga sistema, nes pajus iš tiesų yra vertybinius popierius su kuriuo tu gauni teisę balsuoti unijos veikloje ir teoriškai pretenduoji į dividendus (kurių unijos beveik niekada nemoka). Išstojant iš unijos, tu atgauni savo pajų, tik kaip visų vertybinių popierių - šių vertė keičiasi. Dabar ramiais finansinio augimo metais dažniausiai žmonės atgaudavo visą sumą, bet tai nėra garantuota, gali atgauti ir pusę sumos, ir visai neatgauti unijai bankrutavus.

Šiaip jeigu taip paprastai ūkiškai - siūlyčiau skaičiuotis lyg pradinis pajus yra tiesiog įstojimo mokestis. Įsivaizduok, kad jo neatgausi. Jeigu net ir tokiu atveju norimam periodui indėlį dėti apsimoka - pirmyn. Vėliau atgavus pajų bus tiesiog netikėtas bonusas :)
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Šeš Spa 31, 2020 7:59 pm

Nebeprijungia manęs prie Taupos savitarnos, rašo vartotojas neaktyvus, prieš tai lyg išmetė kad blogai prisijungimo duomenis buvau suvedęs, tai gal čia toks jų užblokavimas accounto dėl blogai suvesto stalptažodžio. Bet tai turėtų normaliai ir parašyti... nesinori tikėti blogiausiu scenarijum :))

Kaip jums jungia normaliai?

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Ant Lap 03, 2020 5:59 am

Buvo prieš mėnesį maždaug panaši situacija. Tik man rašė, kad blogas slaptažodis ir tada užblokavo po 3 karto. Skambink jų nr, atstatys į pradinį ir prisigijungsi kaip pirmą kartą jungdamasis.

Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3

Standartinė Vilis » Ant Lap 03, 2020 7:39 am

GKA rašė:
Ant Lap 03, 2020 5:59 am
Buvo prieš mėnesį maždaug panaši situacija. Tik man rašė, kad blogas slaptažodis ir tada užblokavo po 3 karto. Skambink jų nr, atstatys į pradinį ir prisigijungsi kaip pirmą kartą jungdamasis.
Taip ir buvo, tik minėjo jog sistemos naujinimo darbai buvo dėl to.

+++
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:111
Užsiregistravo:Pir Gru 09, 2019 2:41 pm
Išsiųsta patiktukų: 15
Gavo patiktukų: 14

Standartinė +++ » Tre Lap 18, 2020 11:48 am

Ar yra susidūrusių ir žinančių, ar VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ teikiamas indėlių draudimas yra taikomas ne Lietuvos rezidentams, laikantiems indėlius Lietuvos kredito unijose?

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Tre Lap 18, 2020 11:58 am

Taikomas

Sesė_Ilgakasė
Naujokas
Pranešimai:9
Užsiregistravo:Pir Bir 10, 2019 10:03 am
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Sesė_Ilgakasė » Tre Gru 30, 2020 1:28 pm

Sveiki, noriu pradėti kaupti vaikų ateičiai. Kas mėnesį vienam vaikui kaupsiu 50€, kitam 60€. Sumos skirtingos dėl amžiaus, kad sulaukus pilnametystės, būtų po vienodą sumą. Kaip manote, ar kaupimas kredito unijoje yra geras pasirinkimas? Geras ta prasme, kad investavimu dar tik pradedu domėtis, todėl noriu saugaus varianto. Atidariusi savo vardu sąskaitą kredito unijoje, kiekvieną mėnesį pervesčiau 110€. Dar mačiau berods Šeimos KU yra vaiko taupomasis indėlis.

Skelbti atsakymą