Nuomones apie IBCI

Diskutuojame apie tai, kaip sudaryti Mustachian investicijų portfelį.
Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1
Re: Nuomones apie IBCI

Standartinė Rolandas » Pen Gru 06, 2019 9:33 am

laurizas rašė:
Ket Gru 05, 2019 6:49 pm
Rolandas rašė:
Ket Gru 05, 2019 2:47 pm
Aš asmeniškai vietoj bondu naudoju utilities sektorių.
Nelabai per paskutinę krizę utilities būtų palengvinę naštą - 34 % kritimas, kai s &p krito 45. Bondai +2,6.
https://www.portfoliovisualizer.com/bac ... ion3_3=100
Žiūrėk ilguoju laikotarpiu. Vienodai man tie kritimai nes aš perku visam laikui o kai viskas krenta aš gaunu dividendus kaip paguodos prizą kol ekonomika atsistatys. Esmė mano šio sprendimo labai paprasta - elektros žmonėms visada reiks.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pen Gru 06, 2019 2:56 pm

Esmė, kad eilinį kartą nusišnekėjai. Temos autorius klausia apie bondus, tai preziumuojam, kad jis žino, kam jų jam reikia ir kokią funkciją jie atlieka. Vietoj to, siūlai vieno iš daugelio sektorių akcijas, motyvuodamas to sektoriaus kažkokiu išskirtinumu. Plius paistalai apie dividendus kaip neva free money iš dangaus krentančius.

Rolandas
Mustachian
Pranešimai:214
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 12:32 pm
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Rolandas » Pen Gru 06, 2019 6:29 pm

Nu as tai matau kad tu eilini kartą nusišnekėjai nes nesugalvojai kaip normaliai atsakyti tik kaip vaikiškai užstumti. Skaityt išmok įdėmiai ką kiti rašo. Aš neaiškinu kas yra bondai. Aš parašiau kad yra alternatyvi nuomonė o jau kitų sprendimas kaip ją priimti. Pvz vieni kažko paklausia, pasitikslinina. Kiti tiesiog pievas rašo nes neturi ką pasakyti. Aš nesiūlau nieko. Aš parašiau kad vietoj bondu naudoju utilities sektoriu ir tai labai protinga ir logiška nes šitas sektorius vienas saugiausių. O įdedant pastangų galima rasti kompanijų kurios net lenkia jūsų taip mylimus ETF fondus ir vietoj sumokamo manegment fees dar gauna 4-6% krentančius pinigus. Neskubekit gi jūs taip stumti. Paskaitykit kito žinutę įdėmiai galbūt dar patys bent pabandykit paanalizuoti nes tik patys apsikvailinat. Tokie kaip tu ereliai net numuša norą kažką nuoširdaus patarti.

Skelbti atsakymą