Compensa investavimas su gyvybės draudimu

Diskutuojame apie tai, kaip sudaryti Mustachian investicijų portfelį.
Skelbti atsakymą
Gedielis
Naujokas
Pranešimai:8
Užsiregistravo:Pen Bal 02, 2021 11:36 am
Re: Compensa investavimas su gyvybės draudimu

Standartinė Gedielis » Šeš Bal 24, 2021 8:18 am

Giem rašė:
Šeš Bal 24, 2021 6:09 am
Spėk, is kieno pinigų konsultantas gauna alga? Jo vadovas, visa komanda, išlaikomi ofisai? O investicijos tame pačiame us growth ar whatever. Mesk į etf, kad ir swedbank, pasidaryk automatiškai pavedimus, užmiršk iki pensijos. Kodėl ieškoti tarpininkų, kurie už rezultatą neatsako? Neišneša mano galva nu niekaip.
Viską suprantu, kad aš jų alga. Tiesiog, reikėjo nuomonės. Kadangi, swede pradėjau domėtis Robur, turbūt ten reiks padaryt automatinį ir pamiršt ir jeigu reikės galėsiu, bet kada išimt be problemų.

Vartotojo avataras
Giem
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:358
Užsiregistravo:Ket Rgp 01, 2019 4:59 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 55

Standartinė Giem » Šeš Bal 24, 2021 3:20 pm

Žinoma ir mano nuomonė tokia pati bevertė, kaip ir konsultanto. Tiesiog norėjau sukelti dvejonių, kad nemokamo nieko nebūna. O klausyti reikia tų, kurie tiesiogiai atsako, už tai ką daro. Jeigu konsultantas tiesiogiai atsakytų už tamstos portfelio grąžą, tai būtų stipru. O dabar jam tiesiog rūpi tave įtraukti į mokančių įmokas grupę ir gauti savo bonusą.
Idomu ar nors vienas iš jų, patys turi tą draudimą, arba ar sąlygos tokios pat. (Mano nuomonė formuota mano neigiamos patirties su keliais konsultantais, su kuriais (man ir mano žmonai) teko susidurti ir kalbėti).
Mano blogas http://giem.lt

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Šeš Bal 24, 2021 4:15 pm

Sakoma, kad "Life Insurance Is Sold, Not Bought". Pats susiradai konsultantą ar jis tave surado?

Neišnaudosi GPM lengvatos, tai realiai vienintelis draudimo pliusas bus neapmokestintas GPM pelnas. Draudimo fondo praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Growth pastarąjį dešimtmetį dominuoja, ar dominuos ir likusį laiką iki tavo pensijos, nežinia. Bendra nuomonė tiek šiame, tiek pvz. Facebook investavimo grupėje yra neigiama šio produkto atžvilgiu. Bet tau gali pasisekti, fondas gali pavaryti neblogai ir atpirkti valdymo mokesčius. Jei kaupimas gyvybės draudime sudarys neženklią investicijų dalį, tai tikrai nepradėčiau kaupti. O bus draudimo apsaugos ar tik grynai investavimas?

Gedielis
Naujokas
Pranešimai:8
Užsiregistravo:Pen Bal 02, 2021 11:36 am

Standartinė Gedielis » Sek Bal 25, 2021 8:55 am

Giem rašė:
Šeš Bal 24, 2021 3:20 pm
Žinoma ir mano nuomonė tokia pati bevertė, kaip ir konsultanto. Tiesiog norėjau sukelti dvejonių, kad nemokamo nieko nebūna. O klausyti reikia tų, kurie tiesiogiai atsako, už tai ką daro. Jeigu konsultantas tiesiogiai atsakytų už tamstos portfelio grąžą, tai būtų stipru. O dabar jam tiesiog rūpi tave įtraukti į mokančių įmokas grupę ir gauti savo bonusą.
Idomu ar nors vienas iš jų, patys turi tą draudimą, arba ar sąlygos tokios pat. (Mano nuomonė formuota mano neigiamos patirties su keliais konsultantais, su kuriais (man ir mano žmonai) teko susidurti ir kalbėti).
Aš tą patį pradėjau galvoti, nes kai tik pradėjom pasirašinėt sutartį viskas vyko labai greitai, kad tik kuo mažiau laiko galvojimui.
Būtent šis konsultantas mane tikino, kad turi investicinį draudimą, bet kiek tos tiesos, tik jis pats žino.

Gedielis
Naujokas
Pranešimai:8
Užsiregistravo:Pen Bal 02, 2021 11:36 am

Standartinė Gedielis » Sek Bal 25, 2021 8:59 am

laurizas rašė:
Šeš Bal 24, 2021 4:15 pm
Sakoma, kad "Life Insurance Is Sold, Not Bought". Pats susiradai konsultantą ar jis tave surado?

Neišnaudosi GPM lengvatos, tai realiai vienintelis draudimo pliusas bus neapmokestintas GPM pelnas. Draudimo fondo praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Growth pastarąjį dešimtmetį dominuoja, ar dominuos ir likusį laiką iki tavo pensijos, nežinia. Bendra nuomonė tiek šiame, tiek pvz. Facebook investavimo grupėje yra neigiama šio produkto atžvilgiu. Bet tau gali pasisekti, fondas gali pavaryti neblogai ir atpirkti valdymo mokesčius. Jei kaupimas gyvybės draudime sudarys neženklią investicijų dalį, tai tikrai nepradėčiau kaupti. O bus draudimo apsaugos ar tik grynai investavimas?
Taip investicinis draudimas sudarytų kolkas neženklią dalį. Tai yra tik investavimas, be draudimo.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Sek Bal 25, 2021 3:23 pm

Gedielis rašė:
Sek Bal 25, 2021 8:55 am
konsultantas mane tikino, kad turi investicinį draudimą, bet kiek tos tiesos, tik jis pats žino.
Faktas, kad konsultantas turi ar neturi draudimo neturėtų lemti pasirinkimo įsigyti šį produktą. Konsultantas yra ne patarėjas, o pardavėjas, turintis tau įsiūlyti šį produktą.
Gedielis rašė:
Sek Bal 25, 2021 8:59 am
investicinis draudimas sudarytų kolkas neženklią dalį.
Pasikartosiu, kadangi neišnaudosi GPM lengvatos, tai nebent yra sportinis interesas pažiūrėt, kas gausis. Ir net jei viskas bus gerai, tai dėl neženklios dalies investicijų dalies šitame reikale kažkokio ypatingo pagerėjimo nesijaus.

Gedielis
Naujokas
Pranešimai:8
Užsiregistravo:Pen Bal 02, 2021 11:36 am

Standartinė Gedielis » Sek Bal 25, 2021 11:45 pm

laurizas rašė:
Sek Bal 25, 2021 3:23 pm
Gedielis rašė:
Sek Bal 25, 2021 8:55 am
konsultantas mane tikino, kad turi investicinį draudimą, bet kiek tos tiesos, tik jis pats žino.
Faktas, kad konsultantas turi ar neturi draudimo neturėtų lemti pasirinkimo įsigyti šį produktą. Konsultantas yra ne patarėjas, o pardavėjas, turintis tau įsiūlyti šį produktą.
Gedielis rašė:
Sek Bal 25, 2021 8:59 am
investicinis draudimas sudarytų kolkas neženklią dalį.
Pasikartosiu, kadangi neišnaudosi GPM lengvatos, tai nebent yra sportinis interesas pažiūrėt, kas gausis. Ir net jei viskas bus gerai, tai dėl neženklios dalies investicijų dalies šitame reikale kažkokio ypatingo pagerėjimo nesijaus.
Ačiū tau ir manau, kad nusprendžiau ir ta IGD kolkas paliksiu ramybėje.

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Ket Lie 15, 2021 11:43 am

Pasikartosiu ir pasidalinsiu tuo pačiu linku, kaip ir kitoje temoje, kad LB paskaičiavo GD mokesčius ir paskelbė savo puslapyje hipotetinius atskaičiavimus, tai galima pasilygint viską vienoje vietoje. Exceliukas straipsnio gale:
https://www.lb.lt/lt/naujienos/visi-inv ... e6cHD2J0oM

Bitė rašė:
Šeš Vas 06, 2021 5:31 pm
Pokalbiu metu buvo akcentuojama, kad GD yra III pakopos įrankis, kuris palengvins gyvenimą išėjus į pensiją (nes kaip žinia tapus pensijinio amžiaus I pakopos pensija sudarys apie 25-30 proc. pajamų), todėl pasakok jos turi būti II pakopa ir III pakopa tai, - GD sveikatos saugumui.
Atsakymas į šiek tiek pasenusį komentarą. GD pardavėjų arkliukas būtent ir yra tas žodžių žaismas su III pakopa. Esu jau daug kartų ir pats iš įvairių konsultantų banke girdėjęs, ir girdėjęs darbe kolegoms banndymus prastumti IGD, kur rėmėsi būtent tokiais pačiais žodžiais, kad pirma pakopa yra sodros pensija - ten jau, kas bus tas bus, o gal visai nebus, ar nesulauksim. II pakopa yra antra pakopa ir čia kaip priedas prie tos sodros pensijos. O vat jei norit turėt dar pinigų senatvėj, tai jum reikia tos III pakopos, bet kadangi IGD pardavėjai, pardavinėja ne III pakopos PF, o IGD, na tai jiem tas arkliukas su trečia pakopa labai pasitarnauja, nes ir lengvatos panašios III pakopos PF ir IGD.

Kurioj vietoj susigaudžiau, kad III pakopa yra tik žodžių žaismas, tai kai buvau SEB banko asmeninėj finansų konsultacijoj ir kai jau praėjom visus sodros ir II pakopos reikalus, pradėjo siūlyti tai ką turi. Paminėjau, kad pats pradedu šiek tiek investuoti ir domiuosi investicine sąskaita, tai konsultantė pati pasakė, kad man neapsimoka tada žiūrėti į III pakopos PF ar IGD, o pasiūlė savo banko aktyviai valdomus investicinius fondus, atidarė investicinę sąskaitą nemokamai ir pan. Tik kažkaip gavosi, kad prieš metus ar 2 jau buvau gavęs per tokią pat konsultaciją ir IGD paskaičiavimus su grafikais mokėjimo, ir III pakopos PF paskaičiavimus, bet neužsikabinau ir nepasirašiau nei vienos sutarties, o atsidarius investicinę sąskaitą banke taip ir neišbandžiau aktyviai valdomų banko fondų investavimui, nes kažkas tuose pasiūlymuose man skambėjo fishy :D

Bet nuo to pokalbio kažkaip supratau, kad reik turėt "tą 3 pakopą" už kurią būsi atsakingas pats ir čia jau kiekvieno asmeninis reikalas pagal išprūsimo, rizikos tolerancijos ar dar kokį lygį, kaip tą "3 pakopą" kaupsi - banko indėliuose su minimaliom palūkanom/ETF ar akcijomis/ gal pirksi NT ir jausiesi NT magnatas savam kaime/ gal tikrojoj 3 pakopoj/ gal P2P ir P2B platformose/ kažkas tikiu ir bitcoin'ais bandys sukaupti. O gal visur, kur tik suprasi produktą ir sugebėsi iš jo kažką uždirbti. :)

Gal prirašiau ir nemažai po ilgos pertraukos, bet vat tokios paprastos(o gal ir nevisai) 3 kapeikos iš mano varpinės IGD tema.

Goldman
Mustachian
Pranešimai:173
Užsiregistravo:Ket Sau 07, 2021 11:46 am
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Goldman » Pen Vas 17, 2023 10:10 am

Turbūt kiekvienam reiktų pasiskaityti šią temą, kad po to nereiktų gailėtis sudarius sutarties su Compensa. Ačiū Dievui aš jau buvau susipažinęs su šia labai pelninga konsultantams veikla, bet ne itin naudinga investuotojams… M Capital vis reklamuojasi, bet Youtube reiktų jiems geros kritikos, kad ir pasirėmus čia išsakytais minusais, nes dar daug tokių nudeg ir po to čia verks…
BMW/MBG/XETRA

Skelbti atsakymą