Saugūs aktyvai gyvenant Lietuvoje

Diskutuojame apie tai, kaip sudaryti Mustachian investicijų portfelį.
Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96
Saugūs aktyvai gyvenant Lietuvoje

Standartinė šešinuliai » Pir Kov 16, 2020 10:40 am

Sveiki,

Ką perkate ir naudojate kaip saugius aktyvus savo portfelyje? EU bonds su minusinėm palūkanom kaip supratau yra useless šiais laikais, bet tai ką daryti? Ar vietinis lietuviškas indėlis kredito unijoje ne geresnis tuomet variantas, kur mokami bent 1.8-2.2%? Ką jūs naudojate?

Dabartinės krizės kontekste vyksta labai geras praktinis pratimas ir savo kailiu patiriu emocijas rinkoms krentant. Tai dabar okey, su savo mažu portfeliu išgyvensiu ir nesuku galvos, bet jei taip pat greitai tirptų mano 100k, jausmai būtų kitokie. Todėl noriu turėti kokį 70/30 split'ą tarp akcijų ir fixed income investicijų.

Tai klausimas paprastas - kokios yra galimos opcijos saugiems aktyvams, gyvenant Lietuvoje?
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pir Kov 16, 2020 10:59 am

Private smulkiems investuotojams money market fondai nepasiekiami, tad realiai lieka unijos. Tiesa, jų palūkanos pastarąjį pusmetį sumažėjo per 0.5%. Ir matant ECB politiką, spėju, kad mažės dar.

Apie indėlius kalbėta šioje temoje

Apie indėlius vs obligacijas kalbėta šioje temoje.

Jeigu klausimai ar diskusija bus panaši į aukščiau prisegtas temas, tuomet persikelkite ten. Padėsite man, nes nereikės perkelinėti pranešimų rankiniu būdu. Ačiū.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
šešinuliai
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:375
Užsiregistravo:Šeš Lap 09, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 96

Standartinė šešinuliai » Ant Kov 17, 2020 6:17 am

O kaip yra su Baltic bonds? https://www.nasdaqbaltic.com/statistics/en/bonds

Kodėl niekas čia nešneka apie šiuos? Ar jie tiesiog neprieinami fiziniam investuotojui?

Tas pats Baltic Horizon forume nuolat minimas kaip geras REIT'as, turi savo 4.25% bonds. Turint omenyje, kad pats REIT'as dabar krito -30%, jo bonds matyt išlaikys pajamingumą.
https://www.nasdaqbaltic.com/statistics ... 2020-03-16
Mano kelionė milijono link: šešinuliai.lt

beard on fire
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:99
Užsiregistravo:Ket Vas 20, 2020 6:11 pm
Išsiųsta patiktukų: 11
Gavo patiktukų: 7

Standartinė beard on fire » Tre Kov 18, 2020 8:05 am

O kaip juos nupirkti, kažkaip neradau, jau buvau anksčiau užmatęs Nasdaq puslapyj?

Skelbti atsakymą