Finbee

Diskusijos apie tarpusavio skolinimo platformas.
Vartotojo avataras
Finbee Invest
Naujokas
Pranešimai:21
Užsiregistravo:Pir Kov 28, 2022 9:10 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 6
Re: Finbee

Standartinė Finbee Invest » Pen Rgs 23, 2022 9:20 am

biogas rašė:
Pir Rgs 19, 2022 7:21 am
Įdomu, gal beviltiškų paskolų atveju yra tariamasi su VMI, kad leistų jas išskaityti iš pelno?
Kaip laurizas sakė, tai gali būti taikoma nebent juridiniams asmenims. Fiziniams tokie atvejai patenka po 500 neapmokestinamų palūkanų per metus.

Vartotojo avataras
Finbee Invest
Naujokas
Pranešimai:21
Užsiregistravo:Pir Kov 28, 2022 9:10 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 6

Standartinė Finbee Invest » Ant Gru 20, 2022 1:41 pm

Ar tikrai savo pinigus investuojate efektyviai? Parengėme nuostabią skaičiuoklę, kurioje galite patikrinti savo skolinimo kriterijų efektyvumą vartojimo paskoloms ir paieškoti dar pelningesnių nustatymų. Galbūt pavyko rasti įdomių radinių? :)

Vartotojo avataras
Finbee Invest
Naujokas
Pranešimai:21
Užsiregistravo:Pir Kov 28, 2022 9:10 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 6

Standartinė Finbee Invest » Pen Kov 10, 2023 10:33 am

Dalinuosi interviu su debesyla. :)

Ilgametis investuotojas Danielius Goriunovas, dar žinomas kaip „Debesyla“, sako turintis tikslą – iš investavimo užsidirbti bent 5 tūkst. eurų per metus. Tam, kad tiesiog ramiai, be didelio streso galėtų paimti daugiau mėnesių atostogoms arba uždirbtą grąžą toliau investuoti į tvarius projektus. Pakalbinome Danielių, kaipgi sekasi tokių tikslų siekti.

Ar galėtum papasakoti ką veiki gyvenime? Ar sunkus pasiruošimas kopimui į Juozapinės kalną?

O, radote mano seną „kažkada norėčiau“ sąrašą! Ta proga jį peržiūrėjau ir aš – ar jau investavau tiek, kiek tikėjausi prieš penkerius metus. Atrodo, kad su „Finbee“ ir kitų P2P platformų pagalba pavyko – tikslai pasiekti lengviau nei tikėjausi. Šiaip esu didelis tinginys, „kepu“ web puslapius mažiems Lietuvos verslams, bet mieliau leisčiau dienas skaitydamas knygas.

Kaip ir kada pradėjai kopti į investicijų kalną?

Prieš 15 metų. Nusipirkau žurnalo „Investuok“ prenumeratą ir sukišau savo, tuomet dar mokyklinuko, sutaupytus 400 litų į „Snoro“ produktą. Ką tiksliai pirkau jau nebepamenu, nelabai tada ir galvojau, ne tas amžius buvo, bet kas nutiko su „Snoru”, manau, prisimename kiekvienas. Nudegiau, dešimtmetį paliūdėjau, po to pradėjau domėtis ir vėl. Tuo metu kaip tik pradėjo veikti visokie P2P projektai, bet jau neskubėjau investuoti pinigų, laukiau, domėjausi, kaip sekasi kitiems. Tuomet dar buvo siūlomos kosminės grąžos – po 20% ir daugiau metinių palūkanų, nekalbant apie rizikingesnius pasiūlymus, bet bijojau nudegti.

Po kelių metų laukimo pradėjau ir aš.

Pilnas interviu čia.

Vartotojo avataras
Finbee Invest
Naujokas
Pranešimai:21
Užsiregistravo:Pir Kov 28, 2022 9:10 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 6

Standartinė Finbee Invest » Tre Kov 06, 2024 10:28 am

Dalinuosi dažniausiai užduodaamais klausimais apie pajamų deklaravimą: https://www.finbee.lt/blogas/pajamu-dek ... ldant-gpm/

Skelbti atsakymą