Paskolų klubas

Diskusijos apie tarpusavio skolinimo platformas.
Skelbti atsakymą
icemenas
Naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:Ant Kov 17, 2020 11:49 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Re: Paskolų klubas

Standartinė icemenas » Pir Bal 06, 2020 11:59 am

Artur rašė:
Pir Bal 06, 2020 10:58 am
Turiu. Būsto paskola <2%. Auto lizingas 3%. Būsto paskolą su vartojimo ar kelionei nepalyginami dalykai. Kiekvienam savo, bet dauguma žmonių nori turėti tai ko neįperka ir mokėti beveik 40% pajamų paskolai padengti yra nekas. Man PK yra aukšta rizika ir laukti n metų skolos išieškojimo ne man.
3% už auto lizingą? Čia palūkanos ar BVKM? Manau, kad ir Jums yra problemų si finansais.

Matote, kad esate toks pats, kaip kiti vartotojai. Bet ar ant Jūsų, kaip ant kliento rikos nepadidęję, kad tapsite nemokus sumažėjus JŪsų pajamoms?

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pir Bal 06, 2020 2:54 pm

To: icemenas

BKKMN būtų 3,1% už auto lizingą, minus infliaciją gaunas nelabai daug, o būsto paskolos palūkanos mažesnės nei infliacija.
Šiuos įsipareigojimus bankui (kitų neturiu) padengti uždirbu per 1,5 dienos.
Ar vis dar manote, kad man yra problemų su finansais ?

Su PK kartais darbo/asmeniniai santykiai nesieja ?
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

icemenas
Naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:Ant Kov 17, 2020 11:49 am
Išsiųsta patiktukų: 2

Standartinė icemenas » Ant Bal 07, 2020 10:17 am

Artur rašė:
Pir Bal 06, 2020 2:54 pm
To: icemenas

BKKMN būtų 3,1% už auto lizingą, minus infliaciją gaunas nelabai daug, o būsto paskolos palūkanos mažesnės nei infliacija.
Šiuos įsipareigojimus bankui (kitų neturiu) padengti uždirbu per 1,5 dienos.
Ar vis dar manote, kad man yra problemų su finansais ?

Su PK kartais darbo/asmeniniai santykiai nesieja ?
Problema, kad žiūrit tik iš savo varpinės. Visada atsiras žmonių kurie kritikuos net ir Jus, kad išvis bendraujate su bankais.
Turint maksimalius įsipareigojimus ( pačiu blogiausiu atveju), kiek leidžia įstatymas, žmogui užtenka ( ar net reikia) 13 dienų.


Sieja .Kai Mr arba Ms Mustache patvirtinti Paskolu Klubo paskyra, šiame forume turėsime ir officialių Paskolų Klubo atstovą. Tad iš šo konkretaus profilio atstovauju tik save, kadangi pats esu investuotojas investuojantis netik į p2p, tad mano, iš šio profilio komentarai, mintys ir pasvarstymai, nebūtinai sutampa su Paskolų Klubo nuomone. ;)

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Ant Bal 07, 2020 12:18 pm

icemenas rašė:
Ant Bal 07, 2020 10:17 am
Problema, kad žiūrit tik iš savo varpinės. Visada atsiras žmonių kurie kritikuos net ir Jus, kad išvis bendraujate su bankais.
Turint maksimalius įsipareigojimus ( pačiu blogiausiu atveju), kiek leidžia įstatymas, žmogui užtenka ( ar net reikia) 13 dienų.


Sieja .Kai Mr arba Ms Mustache patvirtinti Paskolu Klubo paskyra, šiame forume turėsime ir officialių Paskolų Klubo atstovą. Tad iš šo konkretaus profilio atstovauju tik save, kadangi pats esu investuotojas investuojantis netik į p2p, tad mano, iš šio profilio komentarai, mintys ir pasvarstymai, nebūtinai sutampa su Paskolų Klubo nuomone. ;)
Jei neklystu maksimalūs įsipareigojimai iki 40% pajamų. Paprastas darbuotojas dažniausiai savaitgaliais nedirba. Taigi lieka 22 arba 23 darbo dienos. Tada nuo bet kokios algos reikia dirbti 9,2 dienos vien tam, kad atiduot vartojimo kreditą. Užtenka tik tiek ? Dvi savaites aria, kad vien atsiskaityt su kreditoriais, labai protingai (apie būsto paskolą nekalbu). O kur maistas, komunaliniai, transportas, vaikai jei tokių yra, tai viena jei pajamos bendros keli k, o jei vieniša motina arba dviese ant minimumo ? Fiziniai asmenys ima vartojimui dažniausiai kuriem visad trūksta pinigų ir nereik lyginti banko būsto paskolos kelių % su vartojimo kuri n kartų didesnė palyginus nuo reitingo. Vien B mačiau kiek, kurie kelių dešimčių euru nesugeba atiduot ir metus vilkos skola, tai čia finansiniai guru tokie.

Aš visad žiūrėsiu iš savo varpinės kas liečia mano pinigus, nes sprendimus ir nuostuolius teks prisiimti man. Kai PK pradės siūlyti panašius BKKMN kaip bankai, tada ir apie būsto paskolą pagalvosiu.
Bedarbystė didės, anstoliai kažkada išmuš tą skolą (tikėtis visad reikia geriausio), bet čia jau ne man tiek laukt.
O dėl kritikos tai visada buvo ir bus, užtenka su kažkieno nuomone nesutikt ir tada prasideda kartais konstruktyvi diskusija, kartais tiesiog...

Dėl minčių ir požiūrio kuris gali nesutapti su PK apsimesiu, kad patikėjau.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

icemenas
Naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:Ant Kov 17, 2020 11:49 am
Išsiųsta patiktukų: 2

Standartinė icemenas » Ant Bal 07, 2020 2:35 pm

Artur rašė:
Ant Bal 07, 2020 12:18 pm
Jei neklystu maksimalūs įsipareigojimai iki 40% pajamų. Paprastas darbuotojas dažniausiai savaitgaliais nedirba. Taigi lieka 22 arba 23 darbo dienos. Tada nuo bet kokios algos reikia dirbti 9,2 dienos vien tam, kad atiduot vartojimo kreditą. Užtenka tik tiek ? Dvi savaites aria, kad vien atsiskaityt su kreditoriais, labai protingai (apie būsto paskolą nekalbu). O kur maistas, komunaliniai, transportas, vaikai jei tokių yra, tai viena jei pajamos bendros keli k, o jei vieniša motina arba dviese ant minimumo ? Fiziniai asmenys ima vartojimui dažniausiai kuriem visad trūksta pinigų ir nereik lyginti banko būsto paskolos kelių % su vartojimo kuri n kartų didesnė palyginus nuo reitingo. Vien B mačiau kiek, kurie kelių dešimčių euru nesugeba atiduot ir metus vilkos skola, tai čia finansiniai guru tokie.

Aš visad žiūrėsiu iš savo varpinės kas liečia mano pinigus, nes sprendimus ir nuostuolius teks prisiimti man. Kai PK pradės siūlyti panašius BKKMN kaip bankai, tada ir apie būsto paskolą pagalvosiu.
Bedarbystė didės, anstoliai kažkada išmuš tą skolą (tikėtis visad reikia geriausio), bet čia jau ne man tiek laukt.
O dėl kritikos tai visada buvo ir bus, užtenka su kažkieno nuomone nesutikt ir tada prasideda kartais konstruktyvi diskusija, kartais tiesiog...

Dėl minčių ir požiūrio kuris gali nesutapti su PK apsimesiu, kad patikėjau.
Į 40% įeina būsto paskola. Bet taip įsipareigojimai yra dideli, tačiau reikia suprasti, kad taip visuomenė visada gyveno ir gyvens. Toks jau vartotojų mentalitetas. Kiti atsideda pinigų investavimui, kad galėtų gyventi ateityje geriau, o kiti tą sumą skiria įmokoms už kreditą kurį panaudojo iškarto, nelaukiant ateities.

Rizkų visada buvo ir bus ties vartojimo kreditais, krizės metų šiek tiek ir padidės, tačiau ivnetavimas ilgas laikotarpis. Reikia žiūrėti netik, kai ekonomika auga ir nedarbas mažėja ar atvikščiai, kaip dabar. Reikia žiūrėti vidurkį. O vidurkis šiai dienai yra palankus.

Jūs visiškai teisus. Visą riziką prisimate tik Jūs pats. Tad sprendimą reikia priimti pačiam ir už jį atsakyti. Tad ir investuoti reikėtų jeigu tik tokią sumą kuri parodytų Jūsų tikėjimą produktu. Bet, kad surpastu investicija, būtina suprasti įvarius požiūrio kampus. Ir kodėl žmonės elgiasi vienaip ar kitaip. Niekur pasaulyje nėra tokio pačio žmogaus, kaip Jūs, tad ir kiekvienas elgiasi skirtingai. Tad ir nereikėtų tikėti tokių pačių veiksmų ir požiurio, kaip Jūsų.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Ant Bal 07, 2020 5:54 pm

Aš neatstovauju nei vienos platformos, esu tiesiog jų naudotojas, bet galiu pasakyti, kad jose yra ir skaičiuojančių žmonių. Visų pirma, tai visi tie kurie refinansuojasi greituosius kreditus ir mažinasi palūkanas. Kas liečia pačius personažus, tai pasitaiko statutiniai pareigūnai, kurių pajamos stabilesnės. A reitinguose būna žmonių su gerais bei stabiliais atlyginimais, geromis profesijomis ar pareigybėmis. Tad uždirbti, ypač ilguoju laikotarpiu, tikrai galima.

Kas be ko, yra kita medalio pusė. Aš pats skolinčiausi tik tam, kad panaudoti svertą, bet ne vartoti. Tokiu atveju, net ir pasiskolinus, pinigai ilguoju laikotarpiu grįžta su kaupu. Vartojimo paskolos, nepriklausomai nuo to ar tai yra lizingas ar vartuškė, yra "pinigai iš kišenės".
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Tre Bal 08, 2020 12:27 am

Nesakau, kad visi skolininkai blogi. A reitinge gan daug gerų, VIP kai turėjau tai auto investavimu patenkintas esu.
PK, iš P2P be NT, vienintelis kurį likau naudot, tai kažkokį pasitikėjimą kelia. Šiai dienai mažinu riziką ir palauksiu kol pragedries situacija Lietuvoj su darbais ir jei viskas gerai pratęsiu turėdamas tam tikrą % portfelio.


To icemenas:
Kada PK planuoja pelningai dirbt pradėt ?
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Sek Bal 12, 2020 3:05 am

To icemenas:
Kodėl PK atstovas neatsako į konkretų klausimą, o tik liaupsina kaip skolintis yra gerai ir tik skolinkit kitiems, nes tai taip nerizikinga?

Ir dar vienas klausimas.
Ar PK paseks 'Savy" pavyzdžiu ir pradės tikrinti, ar besiskolinantysis iš tikrųjų turi NT, o ne tik padeda varnelę pildomoj formoj ?
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Sek Bal 12, 2020 5:05 am

Artur rašė:
Sek Bal 12, 2020 3:05 am
Ir dar vienas klausimas.
Ar PK paseks 'Savy" pavyzdžiu ir pradės tikrinti, ar besiskolinantysis iš tikrųjų turi NT, o ne tik padeda varnelę pildomoj formoj ?
NT nėra įkeičiamas, tad kliautis vien faktu, kad turimas turtas, nevertėtų. Juolab, kad suma nuo kurios galima nukreipti išieškojimą yra 2k+ ir išieškojimas iš turto vyksta penkta eile.
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pir Bal 13, 2020 12:37 am

honestFIRE rašė:
Sek Bal 12, 2020 5:05 am
Artur rašė:
Sek Bal 12, 2020 3:05 am
Ir dar vienas klausimas.
Ar PK paseks 'Savy" pavyzdžiu ir pradės tikrinti, ar besiskolinantysis iš tikrųjų turi NT, o ne tik padeda varnelę pildomoj formoj ?
NT nėra įkeičiamas, tad kliautis vien faktu, kad turimas turtas, nevertėtų. Juolab, kad suma nuo kurios galima nukreipti išieškojimą yra 2k+ ir išieškojimas iš turto vyksta penkta eile.
Esmė ne įkeitimas, o kad leidžiama meluoti pildant kredito prašymą.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Skelbti atsakymą