P2P rekomendacijos

Diskusijos apie tarpusavio skolinimo platformas.
Mode
Naujokas
Pranešimai:5
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:51 pm
P2P rekomendacijos

Standartinė Mode » Ket Vas 28, 2019 3:01 pm

Sveiki,

Ką iš P2P paslaugų teikėjų galėtumėte rekomenduoti, kaip pasiūloje turintį pakankamai gerų pasiūlymų su buy back galimybėmis?

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pen Kov 01, 2019 7:15 am

Na aš galiu "paspoilinti" apie būsimą straipsnį, tai mes naudojamės Paskolų Klubu.

Paskolų klubas turi dukterinę skolų išieškojimo įmonę, tai superka paskolas atgal su geromis sąlygomis. Ypač jeigu investuoji didesnę sumą.

Nors vat man įdomiausia kodėl tau aktualu buy-back? Kodėl nusprendei nelaukti kol bus išieškota paskola ir parduoti? Nes aš jau 2 metus elgiuosi atvirkščiai, default paskolų neparduodu :)
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Mode
Naujokas
Pranešimai:5
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:51 pm

Standartinė Mode » Pen Kov 01, 2019 12:22 pm

Kadangi aš šioje srityje diletantas ir čia prašau patarimų, tai kol kas mano subjektyvi ir beveik nepagrįsta nuomonė tokia - geriau mažesnės palūkanos/mažesnė rizika ir greičiau atgaunami pinigai, nei išieškojimo atveju. O kokia paties patirtis su blogomis paskolomis? kaip elgtis naujokui?

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Pen Kov 01, 2019 1:18 pm

Vienas iš PK vadovų (Evaldas Remeikis berods) FB p2p grupėje nuolat kartoja, kad jis mano, kad jų platformoje yra geriau laikyti default'us, nes long- terme išieškojimas turėtų atsverti buyback ir to atgauto likučio reinvestavimo naudą.

Tai manau yra gan logiška, pats taip pat darau. O atsakant tiesiai į klausimą, kokia mano patirtis su blogomis paskolomis...hmm, na, vieną dalyką galiu užtikrintai pasakyt tai, kad pelnas atsveria jas net jei skaičiuočiau, kad joks default'as nebus išieškotas.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pen Kov 01, 2019 2:29 pm

Mode rašė:
Pen Kov 01, 2019 12:22 pm
O kokia paties patirtis su blogomis paskolomis? kaip elgtis naujokui?
Su blogomis paskolomis mano patirtis ta, kad visas iki vienos palikau išieškojimui. Yra tokių žmonių, kurie grįžta į doros kelią po kažkiek tai laiko, kiti dingsta ir tiek. Bet pasaulis po truputį kompiuterizuojasi, skolos išieškomos jau ir kitose valstybėse, tad anksčiau ar vėliau dalis žmonių atsiskaitys. Žinoma bus ir tokių, kurie sau brankotą kels, tada jau skolas teks nurašyti. Bet realiai, portfelis nors ir su default paskolomis, generuoja 10-12%. Ateityje ko gero turėsiu mažesnę grąžą, nes padariau mini klaidų (apie jas neužilgo užsiminsiu straipsnyje).

O kaip elgtis naujokui, vieno atsakymo tikrai nėra. Viskas priklauso nuo strategijos ir tikslo. Jeigu tai ilgalaikis investavimas, panašu, kad labiau apsimoka luktelėti, neparduoti paskolų, o paskui gauti "premium" už kantrybę ir nugraužtus nagus. Jeigu norisi padaryti tik trumpalaikę investiciją, tada taip, galima strategiją kombinuoti su buy-back. Tik mano subjektyvia nuomone grąža bus mažesnė.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
Aiste
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:36
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:53 pm

Standartinė Aiste » Pen Kov 01, 2019 5:25 pm

Naujokui rekomenduočiau investuoti su UF (užtikrinimo fondas). Kol suma nedidelė ir valstybė neapmokestina palūkanų, tol nuostolio nepatirsi visai. Jeigu paskolos "užlūš", tada gausi visas įmokas iš užtikrinimo fondo. Jeigu nuspręs skolą atiduoti greičiau, tuomet tiesiog grąžins skirtumą tarp sumokėto UF ir gautų palūkanų.
DOG LOVER, MOM, RUNNER

Investonas
Naujokas
Pranešimai:11
Užsiregistravo:Šeš Kov 02, 2019 11:33 am
Išsiųsta patiktukų: 6

Standartinė Investonas » Šeš Kov 02, 2019 11:37 am

Sveiki,

naudojuosi www.lenndy.com . Pagrinde investuoju į paskolas su Buy back. Kelios paskolos vėlavo kelis mėn., bet sumokėjo už vėlavimą. Kolkas 12% grąžą turiu.
Dar noriu pasakyti, kad aktyviai neinvestuoju, nes kai pradėjo vėluoti paskolos grąžinimas, nuspręndžiau palaukti ir pažiūrėti kaip jiems seksis vystyti šią platformą.

Gal kas turite didesnės patirties šioje platformoje?

Vartotojo avataras
Brick
Naujokas
Pranešimai:29
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 6:41 pm
Gavo patiktukų: 4

Standartinė Brick » Šeš Kov 02, 2019 5:58 pm

Ar aš vienas investuoju Mintos.com? Kažkaip mažai pas mus apie juos diskutuojama

Vartotojo avataras
Debesyla
Naujokas
Pranešimai:9
Užsiregistravo:Sek Kov 03, 2019 5:55 pm

Standartinė Debesyla » Sek Kov 03, 2019 6:03 pm

Brick rašė:
Šeš Kov 02, 2019 5:58 pm
Ar aš vienas investuoju Mintos.com? Kažkaip mažai pas mus apie juos diskutuojama
Ne tu vienas. Aš irgi. Nors mano didžioji dalis profilio vis tiek PK ir Finbee - iš pradžios taip gavosi. Dar apie mintos, kadangi metai nė nesuėjo, mažai ką galiu pasakyti, tiesa.

O Lenndy.com irgi visai rekomenduoju. Mažesnės grąžos, bet greičiau grįžta.
Aš atėjau čia tam, kad valgyčiau kebabus ir uždirbčiau pensijai. Ir man nebeliko kebabų.

biogas
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 11

Standartinė biogas » Tre Kov 06, 2019 12:48 pm

Mano patirtys:
3 metai Savy: pradžioj ok buvo, dabar su mano konservatyvia strategija net nesugebu suinvestuoti visko, kas grįžta. Paskolų statuso info nelabai kokia, metus, buvo atveju kai metus+ laiko kontaktavo su skolininku ir tikėjo jo pažadais, kol galu gale nutraukė ir padavė į teismą (nė 1 įmoka nebuvo sumokėta). Bet palūkanos didžiausios ir su Paysera bendradarbiauja.

2 metai Paskolų klube: bendravimas su investuotojais superinis, daug webinarų, gyvų renginių. Psl interfeisas patogiausias, daug daugiau info apie konkrečios paskolos eigą. Minusas - mažiausios palūkanos.

1 metai su Finbee: tarpinis variantas tarp Savy ir PK visais atvejais: info biškį daugiau nei Savy, apyvarta geresnė, palukanos per vidurį. Kas nepatinka (nežinau ar tikrai tiesa), jie nėra atskyrę savo ir investuotojų pinigų ir net gaudavo nuo Lietuvos banko už tai. Daug nededu, kol neturiu patvirtinimo.

Skelbti atsakymą