Paskolų klubas

Diskusijos apie tarpusavio skolinimo platformas.
Skelbti atsakymą
Vilis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:135
Užsiregistravo:Tre Vas 05, 2020 10:21 pm
Išsiųsta patiktukų: 21
Gavo patiktukų: 3
Re: Paskolų klubas

Standartinė Vilis » Ket Vas 13, 2020 2:21 pm

Naujiena-pasiūlymas dėl vaiko pinigų kaupimo, kokios nuomonės? man nepatiko apribojimai nusprendus atsiimti sukauptus pinigus iki vaikui suėjus 18m. ar nusprendus kažkur kitur investuoti, teismo leidimas ir pan.
Vaikai užauga taip greitai. Net nepastebėsit kaip jūsų mažylis atsiims mokyklos baigimo diplomą. Todėl pradėti ruoštis vaiko ateičiai svarbu jau dabar.
Ar žinojote, kad kartu su jūsų vaiku augti gali ir jam skirti pinigai? Džiaugiamės galėdami pasiūlyti galimybę atidaryti Paskolų Klubo paskyrą ir elektroninių pinigų sąskaitą jūsų vaiko ar globotinio vardu.

Kodėl verta investuoti vaiko vardu?
Pasinaudosite patikimu investavimo būdu saugioje ir lengvai suprantamoje platformoje;
Pradėsite kaupti pinigus vaiko ateičiai jau dabar;
Sąskaita jums nieko nekainuos;
Galėsite lavinti vaiko finansinio raštingumo įgūdžius;
Gausite palankią investicinę grąžą.

Žemiau pateikiame pavyzdį, kiek pinigų per 18 metų galite sukaupti vaikų ateičiai, kas mėnesį investuodami po 60 EUR (Valstybės skiriamus vaiko pinigus).

Investuota suma: 13 020 EUR
Uždirbta suma: 33 421 EUR
Metinė investicinė grąža: 12%

Kaip atidaryti sąskaitą nepilnamečio asmens vardu?
1. Sąskaitą atidaryti galima tiek atvykus į Paskolų Klubo klientų aptarnavimo skyrių, tiek nuotoliniu būdu (kreiptis el. paštu investuotojams@paskoluklubas.lt );

2. Bent vienas iš tėvų turi turėti aktyvią Paskolų Klubo investuotojo paskyrą;

3. Reikia pateikti vaiko gimimo liudijimą, tėvų ir vaiko (jeigu turi) asmens dokumentus;

4. Užpildyti reikiamus dokumentus dėl atstovavimo vaikui.


Sąskaitos atidarymo sąlygos:
1. Vaiko paskyra prijungiama prie vieno iš tėvų paskyros Paskolų Klube;

2. Visos sutartys sudaromos vaiko vardu, tačiau vaikas savo sąskaitos valdyti negali iki kol jam / jai sukanka 18 m.;

3. Iš vaiko vardu atidarytos Paskolų Klubo sąskaitos lėšas pervesti galima tik į vaiko sąskaitą banke. Kitur – tik gavus teismo leidimą;

4. Pagal Lietuvos įstatymus, 500 Eur pajamų per metus yra neapmokestinamos. Pajamas virš 500 EUR būtina deklaruoti vaiko vardu.

dalius
Mustachian
Pranešimai:282
Užsiregistravo:Pen Bal 26, 2019 5:20 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 16

Standartinė dalius » Pen Vas 14, 2020 6:16 am

Sponke rašė:
Ket Vas 13, 2020 2:21 pm
Naujiena-pasiūlymas dėl vaiko pinigų kaupimo, kokios nuomonės? man nepatiko apribojimai nusprendus atsiimti sukauptus pinigus iki vaikui suėjus 18m. ar nusprendus kažkur kitur investuoti, teismo leidimas ir pan.
Tiesa sakant nematau nei vieno privalumo.. vien tik trukumus.

Daugiau papildomo popierizmo.. kai viskas vis dar grazu ir spalvota. Jei prasidetu problemos.. popierizmo dar padidetu.

O papildomos naudos, bent as - neizvelgiu.

Mano asmenine nuomone, jei vaikui kazka atskiro nori tureti - plačios diversifikacijos ETF - šiuo metu geriausias sprendimas.

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Pen Vas 14, 2020 7:40 am

Sponke rašė:
Ket Vas 13, 2020 2:21 pm
Naujiena-pasiūlymas dėl vaiko pinigų kaupimo, kokios nuomonės? man nepatiko apribojimai nusprendus atsiimti sukauptus pinigus iki vaikui suėjus 18m. ar nusprendus kažkur kitur investuoti, teismo leidimas ir pan.
Tai kad ne naujiena čia - seniai buvo galima vaiko sąskaitą PK atsidaryt. Tik bent jau aš, nors ir vaikų dar neturiu, bet labai skeptiškai žiūriu į vaiko pinigų kaupimą P2P rinkoje. Man atrodo per jauna rinka, kad būtų galima patikėti dėti pinigus ten bent 18 metų.

Kitas dalykas - apribojimai, apsunkinantys pinigų atsiėmimą, kol vaikui nesueis 18m ne veltui yra įvedami, o su ta mintim, kad tėvai nesinaudotų vaikui sukurta sąskaita asmeniniam poreikiam ir išvengtų kai kurių mokesčių ar pan. Tai aš tuos apribojimus palaikau, nes ne veltui yra kuriamos atskiros vaiko sąskaitos.

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pen Kov 20, 2020 3:37 am

https://www.vz.lt/rinkos/2020/03/19/pas ... rbuotojams

Nuomonės, komentarai?

Aš asmeniškai auto investavimą visą sustabdžiau mėnesiui. A reitingo beveik visos pas mane tai įdomu kaip paveiks nemokumą. Naudoju jau 1,5metus PK, pagal mano kriterijus pasirinktus, tai nemokių mažai. XIRR šiuo momentu 10,01%.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27

Standartinė Fumitto » Pen Kov 20, 2020 7:01 am

Neturiu didelio portfelio PK, investuoju metus laiko, bet esu labai nustebęs tokiais straipsniais.. Visą laiką PK suokė kaip yra "pasiruošę" galimai krizei.. praėjo tik keletą karantino dienų, o jau panika pas juos.. stabdau ir aš auto investavimą, žiūrėsim kas čia bus.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pen Kov 20, 2020 7:19 am

Nesuprantu kodėl straipsnio pavadinimas "Investuotojams" blogos žinios.

Paskolos grąžinimo atostogos reiškia, kad investuotojai gaus daugiau palūkanų už tą pačią paskolą ir sumažės default tikimybė. Taip, trumpuoju laikotarpiu srautai sumažės, bet long term, grąža didesnė, nes atidedama tik paskolos, bet ne palūkanų mokėjimas.

O dėl įmonės išgyvenimo tai pamatysime. Man asmeniškai patinka, kad atvirai iš karto viską pasako. Kai atleis darbuotojus, nebus naujiena. Vis geriau nei tylėti užsidarius ir po to sprogti.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Pen Kov 20, 2020 7:45 am

Mr. BM. rašė:
Pen Kov 20, 2020 7:19 am
Nesuprantu kodėl straipsnio pavadinimas "Investuotojams" blogos žinios.

Paskolos grąžinimo atostogos reiškia, kad investuotojai gaus daugiau palūkanų už tą pačią paskolą ir sumažės default tikimybė. Taip, trumpuoju laikotarpiu srautai sumažės, bet long term, grąža didesnė, nes atidedama tik paskolos, bet ne palūkanų mokėjimas.

O dėl įmonės išgyvenimo tai pamatysime. Man asmeniškai patinka, kad atvirai iš karto viską pasako. Kai atleis darbuotojus, nebus naujiena. Vis geriau nei tylėti užsidarius ir po to sprogti.
Manau, kad atvirumas yra įpareigotas to, kad jie yra listinguojami biržoje.
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27

Standartinė Fumitto » Pen Kov 20, 2020 8:19 am

Mr. BM. rašė:
Pen Kov 20, 2020 7:19 am
Nesuprantu kodėl straipsnio pavadinimas "Investuotojams" blogos žinios.

Paskolos grąžinimo atostogos reiškia, kad investuotojai gaus daugiau palūkanų už tą pačią paskolą ir sumažės default tikimybė. Taip, trumpuoju laikotarpiu srautai sumažės, bet long term, grąža didesnė, nes atidedama tik paskolos, bet ne palūkanų mokėjimas.
"„Paskolų klubas“ pranešė, kad egzistuoja didelė tikimybė, kad grąža iš ankstesnių investicijų į vartojimo paskolas neatneš tokios grąžos, kuri buvo tikėtina anksčiau, ir grąža gali ženkliai sumažėti."
Pagal ką sprendžiate, kad investuotojai gaus daugiau palūkanų?

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Pen Kov 20, 2020 8:36 am

Fumitto rašė:
Pen Kov 20, 2020 8:19 am

"„Paskolų klubas“ pranešė, kad egzistuoja didelė tikimybė, kad grąža iš ankstesnių investicijų į vartojimo paskolas neatneš tokios grąžos, kuri buvo tikėtina anksčiau, ir grąža gali ženkliai sumažėti."
Pagal ką sprendžiate, kad investuotojai gaus daugiau palūkanų?
Parašiau aukščiau pagal ką sprendžiu.

O kad palūkanų cash-flow krizės metu sumažės tai čia ne naujiena. Tai buvo sakoma ir žinoma visada. Ir tai neturėtų būti priežastis dabar imti ir parduoti paskolas antrinėje rinkoje su nuolaida. Ypač jeigu investuojate ilgam laikotarpiui. Čia gaunasi market timing, kaip akcijose.

Pinigų stygius pasibaigs, ekonomika atsigaus, mokėjimai atsistatys, papildomai gausime vėlavimo palūkanas ir ilguoju laikotarpiu turėsime 7-10% grąžą.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Pen Kov 20, 2020 8:46 am

Mr. BM. rašė:
Pen Kov 20, 2020 8:36 am
Fumitto rašė:
Pen Kov 20, 2020 8:19 am

"„Paskolų klubas“ pranešė, kad egzistuoja didelė tikimybė, kad grąža iš ankstesnių investicijų į vartojimo paskolas neatneš tokios grąžos, kuri buvo tikėtina anksčiau, ir grąža gali ženkliai sumažėti."
Pagal ką sprendžiate, kad investuotojai gaus daugiau palūkanų?
Parašiau aukščiau pagal ką sprendžiu.

O kad palūkanų cash-flow krizės metu sumažės tai čia ne naujiena. Tai buvo sakoma ir žinoma visada. Ir tai neturėtų būti priežastis dabar imti ir parduoti paskolas antrinėje rinkoje su nuolaida. Ypač jeigu investuojate ilgam laikotarpiui. Čia gaunasi market timing, kaip akcijose.

Pinigų stygius pasibaigs, ekonomika atsigaus, mokėjimai atsistatys, papildomai gausime vėlavimo palūkanas ir ilguoju laikotarpiu turėsime 7-10% grąžą.
Man įdomiausiai atrodo kai žmonės investuoja su buyback, tada atsiranda kažkoks neaiškumas, kai buyback teoriškai turėtų dengti įmokas, bet tai nesustabdo panikos. Tai kokia tada prasmė investuoti su buyback?
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Skelbti atsakymą