Paskolų klubas

Diskusijos apie tarpusavio skolinimo platformas.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83
Re: Paskolų klubas

Standartinė Mr. BM. » Ant Gru 07, 2021 11:29 am

Paskutiniu metu senieji automatiniai skelbimai nesuinvestuoja nieko, tad nusprendžiau P2P portfelio dalį visiškai likviduoti. Paliksiu esamas paskolas su gerais procentais toliau dirbti, bet grįžtančius pinigus permesiu į indeksus.

Pagrindinė priežastis: P2P nebesuteikia tiek grąžos, kiek turi rizikos.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pir Gru 13, 2021 2:28 pm

Aš pasilikau tik B ir C auto investavimą. Palūkanos už A+ ir A nebetenkina, A nuo 10% 10-čiai metų kažkaip nebesinori skolint. Daugės grynųjų, tiesiog reikės persivedinėt ir kitur investuot. Gal į Savy, ten palūkanos didesnės pokolkas kas liečia P2P. Aš iš tų kur laukia didelio kritimo, medžiai iki dangaus neauga.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Vartotojo avataras
NeedFeed
Naujokas
Pranešimai:27
Užsiregistravo:Ket Geg 09, 2019 3:06 pm

Standartinė NeedFeed » Pir Gru 20, 2021 7:34 pm

Man PK nepatinka, kad dauguma paskolų siekia apie 8-10 metų, tai atrodo gan ilgas laiko tarpas, per kurį visko nutikt gali, norėtųsi max 5 metams paskolinti, nes dar vėlavimai gali kelis metus trukti, tai gerai sakote, kad rizika vis didesnė tampa, procentai palaipsniui mažėja už skolinimą.
Manote investavimas ETF > p2p ? :)

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ant Gru 21, 2021 7:41 am

NeedFeed rašė:
Pir Gru 20, 2021 7:34 pm
Manote investavimas ETF > p2p ? :)
ETF kitam ETF nelygu, po pasakymu ETF gali slėptis akcijos, obligacijos, auksas, žaliavos, crypto ir pan.

Dr.Robert
Mustachian
Pranešimai:158
Užsiregistravo:Pen Vas 14, 2020 8:01 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 33

Standartinė Dr.Robert » Ant Gru 21, 2021 11:31 pm

Sutapimas ar ne, bet palūkanos PK jau kurį laiką pradėjusios augti, o forumo įkūrėjas reiškia pasišalino pačiam dugne arba
kitaip tariant sold low. Ironija. Matysime kaip bus toliau, bet panašu, kad centriniai bankai kels savo palūkanų normas, tai turetų atsispindėti ir consumer loans ir P2P.
"The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now." - Same with investing.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Tre Gru 22, 2021 7:48 am

Dr.Robert rašė:
Ant Gru 21, 2021 11:31 pm
Sutapimas ar ne, bet palūkanos PK jau kurį laiką pradėjusios augti, o forumo įkūrėjas reiškia pasišalino pačiam dugne arba
kitaip tariant sold low. Ironija. Matysime kaip bus toliau, bet panašu, kad centriniai bankai kels savo palūkanų normas, tai turetų atsispindėti ir consumer loans ir P2P.
Labas. Nieko nepardaviau ir dar nepasišalinau. Tiesiog nereinvestuoju, nes grąžos ir rizikos santykis pasikeitė į blogąją pusę (man netinka). Jeigu grąžos ir rizikos santykis grįš į prieš tai buvusį, tuomet mano automatiniai skelbimai vėl pradės investuoti. Bet labai abejoju, nes į skolintojų rinką atėjo instituciniai žaidėjai. Be to, vargu ar ECB palūknos kils tiek, kad pajaustumėte skirtumą P2P.
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Dr. Fake » Tre Gru 22, 2021 9:10 am

Dr.Robert rašė:
Ant Gru 21, 2021 11:31 pm
Sutapimas ar ne, bet palūkanos PK jau kurį laiką pradėjusios augti, o forumo įkūrėjas reiškia pasišalino pačiam dugne arba
kitaip tariant sold low. Ironija. Matysime kaip bus toliau, bet panašu, kad centriniai bankai kels savo palūkanų normas, tai turetų atsispindėti ir consumer loans ir P2P.
Kurioj vietoj čia matosi tas augimas? :D

https://www.paskoluklubas.lt/statistika ... hted-chart

Dr.Robert
Mustachian
Pranešimai:158
Užsiregistravo:Pen Vas 14, 2020 8:01 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 33

Standartinė Dr.Robert » Tre Gru 22, 2021 1:16 pm

Dr. Fake rašė:
Tre Gru 22, 2021 9:10 am
Dr.Robert rašė:
Ant Gru 21, 2021 11:31 pm
Sutapimas ar ne, bet palūkanos PK jau kurį laiką pradėjusios augti, o forumo įkūrėjas reiškia pasišalino pačiam dugne arba
kitaip tariant sold low. Ironija. Matysime kaip bus toliau, bet panašu, kad centriniai bankai kels savo palūkanų normas, tai turetų atsispindėti ir consumer loans ir P2P.
Kurioj vietoj čia matosi tas augimas? :D

https://www.paskoluklubas.lt/statistika ... hted-chart
Mano portfelyje XIRR auga palyginus su anksčiau, pažiūrėsim ar pradės augti ir bendroj statistikoj, ar čia laikina
"The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now." - Same with investing.

Underit
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:60
Užsiregistravo:Ant Rgs 21, 2021 5:30 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 7

Standartinė Underit » Tre Gru 22, 2021 1:26 pm

Dr.Robert rašė:
Tre Gru 22, 2021 1:16 pm
Mano portfelyje XIRR auga palyginus su anksčiau
Tai gal tiesiog vėluojančių paskolų kažkiek sugrįžo?

Beje, PK statistikos puslapyje labai patiko užtikrinimo fondo dinamika. Kelis metus didėjo ir per paskutinį pusmetį sumažėjo ketvirtadaliu. Kas visai sutampa su mano susidaryta nuomone apie naujai išduodamų paskolų mokumą.

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Pen Gru 24, 2021 6:08 pm

Underit rašė:
Tre Gru 22, 2021 1:26 pm
Dr.Robert rašė:
Tre Gru 22, 2021 1:16 pm
Mano portfelyje XIRR auga palyginus su anksčiau
Tai gal tiesiog vėluojančių paskolų kažkiek sugrįžo?

Beje, PK statistikos puslapyje labai patiko užtikrinimo fondo dinamika. Kelis metus didėjo ir per paskutinį pusmetį sumažėjo ketvirtadaliu. Kas visai sutampa su mano susidaryta nuomone apie naujai išduodamų paskolų mokumą.
UF iš tiesų ženkliai sumažėjęs, tačiau neaišku, ar dėl padaugėjusių defaultų, ar tiesiog sumažėjo investicijų, sudarytų su užtikrinimo fondo paslauga… Grafikėlis primityvus, iš jo nelabai kas aišku.

Skelbti atsakymą