Savy

Diskusijos apie tarpusavio skolinimo platformas.
Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29
Re: Savy

Standartinė DariusA » Šeš Bal 10, 2021 7:30 pm

10% nesigauna su A, net ir su B jau sunkiai (atsižvelgiant į -4%)

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Šeš Bal 10, 2021 7:33 pm

Samogitian rašė:
Ket Bal 08, 2021 10:37 am
Sveiki,

Kaip sekate kiek pinigų įnešėte į platformą?

nusprendžiau susivesti kiek esu investavęs nuo 2015m. , bet kadangi Savy sujungta su Paysera šiek tiek sudėtingiau surasti info. Paysera naudoju ir pirkiniams (kai duoda buyback), dabar prijungta ir heavy finance platforma. Ataskaitas išsitraukus iš Payseros sunku suprasti ar pinigai investuoti ar čia palūkanos reinvestuotos.

Paysera gi leidžia susikurti kiek nori sąskaitų, tai tiesiog Savy pririšau prie atskiros jai dedikuotos sąskaitos ir niekas su niekuo nesimaišo. Toje sąskaitoje įdedu tiek pinigų, kiek noriu investuoti, plius susiinvestuoja grįžtančios palūkanos, labai patogu.

Samogitian
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:37
Užsiregistravo:Ant Lap 12, 2019 9:57 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 7

Standartinė Samogitian » Pir Bal 12, 2021 4:21 am

DariusA rašė:
Šeš Bal 10, 2021 7:33 pm
Samogitian rašė:
Ket Bal 08, 2021 10:37 am
Sveiki,

Kaip sekate kiek pinigų įnešėte į platformą?

nusprendžiau susivesti kiek esu investavęs nuo 2015m. , bet kadangi Savy sujungta su Paysera šiek tiek sudėtingiau surasti info. Paysera naudoju ir pirkiniams (kai duoda buyback), dabar prijungta ir heavy finance platforma. Ataskaitas išsitraukus iš Payseros sunku suprasti ar pinigai investuoti ar čia palūkanos reinvestuotos.

Paysera gi leidžia susikurti kiek nori sąskaitų, tai tiesiog Savy pririšau prie atskiros jai dedikuotos sąskaitos ir niekas su niekuo nesimaišo. Toje sąskaitoje įdedu tiek pinigų, kiek noriu investuoti, plius susiinvestuoja grįžtančios palūkanos, labai patogu.
Ačiū už patarimą, apie tai nebuvau pagalvojęs :)

Mdz
Naujokas
Pranešimai:18
Užsiregistravo:Tre Rgp 14, 2019 7:26 pm
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 2

Standartinė Mdz » Sek Geg 09, 2021 1:12 pm

honestFIRE rašė:
Sek Sau 24, 2021 11:06 am
Tuzas rašė:
Pen Sau 22, 2021 12:09 pm
O kodel taip rekomenduoji? :) gal gali apsviesti? :)
https://www.honestfire.lt/buyback/
Nu nešūdas :) jis puikiai veikia nuo pavienių blogų paskolų. Turiu kelias blogas paskolas, kurios yra pas anstolius ir įstorijos yra tokios, kad neatgausiu aš tų pinigų, nes žmogus be pajamų ir jau išvykęs į užsienį su visais galais dingęs.
Taip jis neapsaugo nuo p2p bendrovės bankroto, bet tai ir nėra šio įrankio paskirtis. Tam tikslui yra diversifikacija.
Man puikiai veikia ir užtenka 10% per Savy platformą. Paskolų klubo garantijos atsisakiau, nes tikrai daug paskolų grąžinamos ankščiau. Tai gaunasi kol per palūkanas nesurinkai sumos kurią įnešei į garantiją, tai tol nieko iš tos paskolos negauni, o VMI mokėsi už palūkanas.

Dėl brokerio kaip Mintos naudojimo tikrai verta. Mano paskolos išdalintos ~30 skirtingų bendrovių, naudojant skirtingas strategijas viena bendrovė nelaiko daugiau nei 10% viso portfelio. Tai pasiekiama diversifikacija, kad jei viena bendrovė užsilenks nebus ženklios įtakos porfeliui. Sėkmės pačiam pasiekiant tokį diversifikacijos rezultatą.
Nori išsigryninti pinigų, nusistatai sumas ir pinigai pakankamai greitai išgryninami iš tavo paskolų.
Man tinka "sumokėti" dalį pelno Mintos už gaunamą diversifikaciją ir patogų valdymą.

Underit
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:60
Užsiregistravo:Ant Rgs 21, 2021 5:30 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 7

Standartinė Underit » Pir Rgs 27, 2021 7:18 pm

Gal kas domėjotės, ar yra toks dalykas kaip automatinio investavimo profilių prioritetai? Mane labiau domina investavimas be investuotojų fondo. Taip tikiuosi gauti didesnę grąžą. Bet pagal mano nustatymus susidaro mažai paskolų. Ar įmanoma padaryti taip, kad investuotų su investuotojų fondu tik į tas paskolas, kurios neatitinka kitų automatinio investavimo profilių kriterijų?

Vartotojo avataras
Miško Brolis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:87
Užsiregistravo:Sek Spa 18, 2020 5:38 pm
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Miško Brolis » Tre Rgs 06, 2023 4:15 pm

Sveiki,
kas dar nematėte (aš pats tik reklamą Investuok perskaitęs sužinojau), Savy paleido Apps'ą. Galima parsisiųsti iš Google Play ir App Store.

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ket Rgs 07, 2023 10:45 am

Miško Brolis rašė:
Tre Rgs 06, 2023 4:15 pm
Savy paleido Apps'ą.
Appsas su konfeti ir fejerverkais, kaip Robinhood?:)

Vartotojo avataras
Miško Brolis
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:87
Užsiregistravo:Sek Spa 18, 2020 5:38 pm
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 12

Standartinė Miško Brolis » Tre Lap 08, 2023 3:20 pm

Na va, prasideda..: "informuojame, kad nuo 2024 m. vasario 1 d. pradėsime taikyti 1 Eur/mėn. Investuotojo aptarnavimo mokestį."

biogas
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 11

Standartinė biogas » Ket Lap 09, 2023 11:02 am

Miško Brolis rašė:
Tre Lap 08, 2023 3:20 pm
Na va, prasideda..: "informuojame, kad nuo 2024 m. vasario 1 d. pradėsime taikyti 1 Eur/mėn. Investuotojo aptarnavimo mokestį."
Tai jei pasinaudojus: 22.2. Vartotojas turi teisę nesutikti su pakeitimais ir turi teisę nutraukti šią Naudojimosi Sutartį. Toks nutraukimas neturi įtakos jo teisėms ir pareigoms pagal Paskolos ar vartojimo kredito sutartį (-is), sudarytas per Portalą, kurių šalis jis yra.

Kaip čia techniškai gaunasi? Kad savo portfelio įmokų gabaliukus man pačiam teks susirankioti? Ta prasme, kiekvienas skolininkas mano centus atskirai turi pervesti man į saskaitą? WTF?

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Ket Lap 09, 2023 2:04 pm

Techniškai turbūt negalėsi investuoti, galėsi tik išsiimti, kaip Finbee.

Skelbti atsakymą