Savy

Diskusijos apie tarpusavio skolinimo platformas.
Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29
Savy

Standartinė DariusA » Pen Rgs 25, 2020 2:49 pm

esu labiau įsigilinęs į PK užtikrinimo fondo niuansus - kad jis nesąmonė, nes susimoki iš anksto ir kadangi dauguma paskolų grąžinamos anksčiau arba nutraukiamos, tai dažniausiai tik eini į minusą. Patys PK atstovai nurodo, kad reali šio instrumento grąža siekia 3-5 proc. (iki mokesčių).
O kaip yra su Savy investuotojų fondu? Gal kas gilinotės? Ten nėra jokio mokesčio, gauni tik sumažintas palūkanas. Tai jei investuoji į 14% ir brangesnes paskolas, teoriškai gali tikėtis 10% grąžos. Tiek paskolos nutraukimo, tiek išankstinio grąžinimo atveju kaip ir niekas nesikeičia, už paskolos laikotarpį turi garantuotą 10% grąžą. Kažkaip per gerai atrodo, kur čia povandeniniai akmenys?
Nekalbu apie patį platformos patikimumą (ar jų lyginimą tarp PK ir Savy), bet būtent apie techninius niuansus (kurie PK atveju nėra akivaizdūs ir išaiškėja tik kai gerai įsigilini į visus apskaičiavimus).

icemenas
Naujokas
Pranešimai:10
Užsiregistravo:Ant Kov 17, 2020 11:49 am
Išsiųsta patiktukų: 2

Standartinė icemenas » Sek Rgs 27, 2020 8:02 am

Abu instrumentai skirtingi dėl savo potencialo bei rizikų.

Savy potencialus uždarbis didesnis naudojant investuotojų fondą. Tačiau fondas veiks tol kol jame bus lėšų. Lėšoms pasibaigus, niekas nieko negarantuoja. Šiuo metu tame fonde yra virš 31 tūkstantis rezervo. Tad investuotojai uždirbs minėtus 10% kol jame bus lėšų.

PK Užtikrinimo Fondo pagrindinė prasmė yra investuoti be rizikos, siekiant konservatyvios grąžos 3%-8%. Nors paslauga kainuoja, mokestis gali būti grąžintas jeigu investicijas neatsiperka. PK fondas turi 200 tūkstančių eurų rezervą. Fondo nesant lėšų, įmonės garantuoja savo turtu bei kas mėnesį surenkamu tarpininkavimo mokesčiu kuris šiai dienai yra 5,7 milijono eurų. Šiuo metu UF padengtų investicijų dydis yra 3 milijonai eurų.

Šiuo atveju nėra geresnės ar blogesnės paslaugos. Viskas atsiremia į Jūsų asmeninius poreikius, tikslus bei kelią jiems pasiekti. Vieni investuotojai nori saugumo ir minimalios grąžos, kiti linkę daugiau rizikos su didesniu grąžos potencialu. Nė vienas kelias nėra blogas. Blogas tik tada, kai juo einama prieš savo strategija.

Tuzas
Naujokas
Pranešimai:7
Užsiregistravo:Pen Sau 01, 2021 6:23 pm
Išsiųsta patiktukų: 1

Standartinė Tuzas » Ket Sau 21, 2021 5:39 pm

Sveiki, kadangi esu naujas gal galite pasakyti savo įžvalgas kas investuoja į savy. Kaip geriau investuoti: ar paprastai ar naudotis investicio fondo pagalba su mazesnemis palukanomis? kokie butu pliusai ir minusai? Ačiū

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Ket Sau 21, 2021 7:13 pm

Tuzas rašė:
Ket Sau 21, 2021 5:39 pm
Sveiki, kadangi esu naujas gal galite pasakyti savo įžvalgas kas investuoja į savy. Kaip geriau investuoti: ar paprastai ar naudotis investicio fondo pagalba su mazesnemis palukanomis? kokie butu pliusai ir minusai? Ačiū
Nerekomenduoju naudotis jokiais start-up'ų siūlomais užtikrinimo/investiciniais fondais. :)
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Tuzas
Naujokas
Pranešimai:7
Užsiregistravo:Pen Sau 01, 2021 6:23 pm
Išsiųsta patiktukų: 1

Standartinė Tuzas » Pen Sau 22, 2021 12:09 pm

O kodel taip rekomenduoji? :) gal gali apsviesti? :)

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Pen Sau 22, 2021 12:24 pm

Tuzas rašė:
Pen Sau 22, 2021 12:09 pm
O kodel taip rekomenduoji? :) gal gali apsviesti? :)
Ko gero, kad long-term`e naudodamasis tais draudimais uzdirbsi maziau. Siaip esu tuo tikras, bet kadangi irodymu pateikti negaliu tai sakau ,,ko gero``.

Tuzas
Naujokas
Pranešimai:7
Užsiregistravo:Pen Sau 01, 2021 6:23 pm
Išsiųsta patiktukų: 1

Standartinė Tuzas » Pen Sau 22, 2021 7:03 pm

Dėkui už įžvalgas :)

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Sek Sau 24, 2021 11:06 am

Tuzas rašė:
Pen Sau 22, 2021 12:09 pm
O kodel taip rekomenduoji? :) gal gali apsviesti? :)
https://www.honestfire.lt/buyback/
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Samogitian
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:37
Užsiregistravo:Ant Lap 12, 2019 9:57 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 7

Standartinė Samogitian » Ket Bal 08, 2021 10:37 am

Sveiki,

Kaip sekate kiek pinigų įnešėte į platformą?

nusprendžiau susivesti kiek esu investavęs nuo 2015m. , bet kadangi Savy sujungta su Paysera šiek tiek sudėtingiau surasti info. Paysera naudoju ir pirkiniams (kai duoda buyback), dabar prijungta ir heavy finance platforma. Ataskaitas išsitraukus iš Payseros sunku suprasti ar pinigai investuoti ar čia palūkanos reinvestuotos.

sprendimas
Naujokas
Pranešimai:21
Užsiregistravo:Sek Lie 07, 2019 5:24 pm
Gavo patiktukų: 4

Standartinė sprendimas » Ket Bal 08, 2021 4:49 pm

Nesu suinteresuotas asmuo, bet per savy skolinu (nesiverčia liežuvis investicijomis vadinti) nuo pradžios. Tikrai ne aš vienas su tokia strategija: visada max sumą -500 į paskolą, visada į A (dabar jau ir B) reitingus visada su užtikrinimo fondu. Kitų kriterijų neseku. Susukęs per juos šiai dienai virš 100000,dabar aktyvių virš 25000 Man 10% per akis. Per šešis metus uždirbau nemažai, fondas stabilus, pk apsauga man atrodo kaip "išdurk artimą savo" versija, nes turi mokėti mokesčius vmi nuo palūkanų, kurios nedengia to apsaugos mokesčio.

Skelbti atsakymą