Profitus

Diskusijos apie tarpusavio skolinimo platformas.
Kipras
Naujokas
Pranešimai:9
Užsiregistravo:Šeš Vas 29, 2020 6:49 pm
Profitus

Standartinė Kipras » Pir Rgs 28, 2020 2:31 pm

Sveiki,

Kadangi nėra temos apie platformą PROFITUS, todėl sukursiu atskirai. Įdomi forumo dalyvių nuomonė apie šią platformą, parašykite kas naudojate ir kaip sekasi, kokios jūsų nuomonės.
Kas dar nežinote, nors manau tokių bus mažai, tačiau tai yra lietuviškas produktas ir viena iš naujesnių platformų. Mano atžvilgiu ši platforma man kelia pasitikėjimą ir esu patenkintas jos komanda.

Taip pat, pirmą kartą išbandysiu pasinaudoti nuorodą, su kuria naujai prisijungę nariai gaus po 1% metinių palūkanų prie investuoto projekto.
www.profitus.lt/ref/y5vvp1ukny

DeiBal
Naujokas
Pranešimai:3
Užsiregistravo:Tre Bal 22, 2020 10:35 am
Išsiųsta patiktukų: 1
Gavo patiktukų: 1

Standartinė DeiBal » Tre Rgs 30, 2020 10:18 am

Praėjusią dieną kaip tik klausiau Profitus paskaitos įrąšą, visai sudomino. Būčiau registravęsis be koduko, tai tikiuosi, kad ir tau nauda iš to bus. Ačiū :)

Žvirblis
Naujokas
Pranešimai:1
Užsiregistravo:Ant Gru 17, 2019 7:26 pm

Standartinė Žvirblis » Pir Spa 05, 2020 12:23 pm

Man irgi kelią pasitikėjimą, turiu 5paskolas, palūkanos sukrenta tvarkingai, laiku.

Sami
Naujokas
Pranešimai:4
Užsiregistravo:Tre Rgp 25, 2021 5:42 pm

Standartinė Sami » Pen Rgs 17, 2021 11:01 am

Matau, kad profitus platforma nėra labai populiari tarp mustacherių :) PK, savvy, etc stipriai gyvesnės temos.
Daryčiau išvadą, kad siekiama didesnių procentų prisiimant didesnę riziką.
Aš turiu portfeliukus visose pagrindinėse p2p platformose ir visos turi savų niuansų...
Profitus galima gaut ~9-10%, o vėluojančios paskolos (kiek suprantu visoje platformoje) yra tik trys.

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Šeš Rgs 18, 2021 9:00 am

Sami rašė:
Pen Rgs 17, 2021 11:01 am
Matau, kad profitus platforma nėra labai populiari tarp mustacherių :) PK, savvy, etc stipriai gyvesnės temos.
Daryčiau išvadą, kad siekiama didesnių procentų prisiimant didesnę riziką.
Aš turiu portfeliukus visose pagrindinėse p2p platformose ir visos turi savų niuansų...
Profitus galima gaut ~9-10%, o vėluojančios paskolos (kiek suprantu visoje platformoje) yra tik trys.

Registruojantis per nuoroda gausit papildomai 1% pirmai investicijai.
www.profitus.lt/ref/ryjlfznkvw
Norint investuoti į NT paskolas reikia, ko gero, bent kelių tūkstančių eurų, kad išlaužti nors kokią diversifikaciją. Pas mane patį BulkEstate sukasi 500 Eur tai pastebėjau, kad tikrai per maža suma, nes vienai paskolai pakibus 10 proc. portfelio stoja. Ar yra kokia ,,golden rule" šitoj sutelktinio investaivmo srity (kaip kad pavyzdžiui įprastam p2p vyrauja nuomonė, kad reikia turėti pakankamai pinigų bent 200 paskolų)?

Sami
Naujokas
Pranešimai:4
Užsiregistravo:Tre Rgp 25, 2021 5:42 pm

Standartinė Sami » Ket Rgs 23, 2021 1:15 pm

Stoic rašė:
Šeš Rgs 18, 2021 9:00 am
Sami rašė:
Pen Rgs 17, 2021 11:01 am
Matau, kad profitus platforma nėra labai populiari tarp mustacherių :) PK, savvy, etc stipriai gyvesnės temos.
Daryčiau išvadą, kad siekiama didesnių procentų prisiimant didesnę riziką.
Aš turiu portfeliukus visose pagrindinėse p2p platformose ir visos turi savų niuansų...
Profitus galima gaut ~9-10%, o vėluojančios paskolos (kiek suprantu visoje platformoje) yra tik trys.

Registruojantis per nuoroda gausit papildomai 1% pirmai investicijai.
www.profitus.lt/ref/ryjlfznkvw
Norint investuoti į NT paskolas reikia, ko gero, bent kelių tūkstančių eurų, kad išlaužti nors kokią diversifikaciją. Pas mane patį BulkEstate sukasi 500 Eur tai pastebėjau, kad tikrai per maža suma, nes vienai paskolai pakibus 10 proc. portfelio stoja. Ar yra kokia ,,golden rule" šitoj sutelktinio investaivmo srity (kaip kad pavyzdžiui įprastam p2p vyrauja nuomonė, kad reikia turėti pakankamai pinigų bent 200 paskolų)?
Turbūt kiekvienas pasirenka savo strategiją, aš galiu pasidalinti savąja. Aš diversifikuoju per skirtingus produktus, o kiekviename produkte diversifikacija jau gali būti labai skirtinga, t.y.
Kai sakau, kad diversifikuoju per produktus, tai dalį nukreipiu į ETF, dalį į akcijas, dalį į p2p, dalį į p2p su nt užstatu ir t.t.
O tada kiekviename produkte elgiuosi skirtingai, jei tai mažos sumos (pvz p2p, tada skaidau į kelias paskolas), bet jei didesnės (NT, p2p su nt, etc, tada jau nebeskaidau). Manau neverta 'nusidiversifikuot' iki begalybės.

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Ket Rgs 23, 2021 6:03 pm

Sami rašė:
Ket Rgs 23, 2021 1:15 pm
Stoic rašė:
Šeš Rgs 18, 2021 9:00 am
Sami rašė:
Pen Rgs 17, 2021 11:01 am
Matau, kad profitus platforma nėra labai populiari tarp mustacherių :) PK, savvy, etc stipriai gyvesnės temos.
Daryčiau išvadą, kad siekiama didesnių procentų prisiimant didesnę riziką.
Aš turiu portfeliukus visose pagrindinėse p2p platformose ir visos turi savų niuansų...
Profitus galima gaut ~9-10%, o vėluojančios paskolos (kiek suprantu visoje platformoje) yra tik trys.

Registruojantis per nuoroda gausit papildomai 1% pirmai investicijai.
www.profitus.lt/ref/ryjlfznkvw
Norint investuoti į NT paskolas reikia, ko gero, bent kelių tūkstančių eurų, kad išlaužti nors kokią diversifikaciją. Pas mane patį BulkEstate sukasi 500 Eur tai pastebėjau, kad tikrai per maža suma, nes vienai paskolai pakibus 10 proc. portfelio stoja. Ar yra kokia ,,golden rule" šitoj sutelktinio investaivmo srity (kaip kad pavyzdžiui įprastam p2p vyrauja nuomonė, kad reikia turėti pakankamai pinigų bent 200 paskolų)?
Turbūt kiekvienas pasirenka savo strategiją, aš galiu pasidalinti savąja. Aš diversifikuoju per skirtingus produktus, o kiekviename produkte diversifikacija jau gali būti labai skirtinga, t.y.
Kai sakau, kad diversifikuoju per produktus, tai dalį nukreipiu į ETF, dalį į akcijas, dalį į p2p, dalį į p2p su nt užstatu ir t.t.
O tada kiekviename produkte elgiuosi skirtingai, jei tai mažos sumos (pvz p2p, tada skaidau į kelias paskolas), bet jei didesnės (NT, p2p su nt, etc, tada jau nebeskaidau). Manau neverta 'nusidiversifikuot' iki begalybės.

Registruojantis per nuoroda gausit papildomai 1% pirmai investicijai.
www.profitus.lt/ref/ryjlfznkvw

Tokiam nt p2p kaip Profitus nediversifikuoti į keliolika paskolų yra neracionalu. Taip pat nesuprantu kokia logika tavo strategijoje. Diversifikuoju per produktus, bet jų viduje galiu ir nediversifikuot, jei sumos didesnės? :/ tai prieštarauja pačiai diversifikacijos ,,formulei". Gi kaip tik stengiamės daugiau diversifikuot, kai kalba eina apie didelėsnes investicijas, kad per didelė dalis nebūtų sudėta į vieną krepšį.

,,Manau neverta 'nusidiversifikuot' iki begalybės" - šio sakinio prasmė ir vertė iś retorinės pusės man neaiški. Suprantu, kad kiekvieno mažmožio nepriargumentuosi, bet čia reiktų.

Sami
Naujokas
Pranešimai:4
Užsiregistravo:Tre Rgp 25, 2021 5:42 pm

Standartinė Sami » Ant Rgs 28, 2021 11:55 am

Stoic rašė:
Ket Rgs 23, 2021 6:03 pm
Sami rašė:
Ket Rgs 23, 2021 1:15 pm
Stoic rašė:
Šeš Rgs 18, 2021 9:00 am


Norint investuoti į NT paskolas reikia, ko gero, bent kelių tūkstančių eurų, kad išlaužti nors kokią diversifikaciją. Pas mane patį BulkEstate sukasi 500 Eur tai pastebėjau, kad tikrai per maža suma, nes vienai paskolai pakibus 10 proc. portfelio stoja. Ar yra kokia ,,golden rule" šitoj sutelktinio investaivmo srity (kaip kad pavyzdžiui įprastam p2p vyrauja nuomonė, kad reikia turėti pakankamai pinigų bent 200 paskolų)?
Turbūt kiekvienas pasirenka savo strategiją, aš galiu pasidalinti savąja. Aš diversifikuoju per skirtingus produktus, o kiekviename produkte diversifikacija jau gali būti labai skirtinga, t.y.
Kai sakau, kad diversifikuoju per produktus, tai dalį nukreipiu į ETF, dalį į akcijas, dalį į p2p, dalį į p2p su nt užstatu ir t.t.
O tada kiekviename produkte elgiuosi skirtingai, jei tai mažos sumos (pvz p2p, tada skaidau į kelias paskolas), bet jei didesnės (NT, p2p su nt, etc, tada jau nebeskaidau). Manau neverta 'nusidiversifikuot' iki begalybės.

Registruojantis per nuoroda gausit papildomai 1% pirmai investicijai.
www.profitus.lt/ref/ryjlfznkvw

Tokiam nt p2p kaip Profitus nediversifikuoti į keliolika paskolų yra neracionalu. Taip pat nesuprantu kokia logika tavo strategijoje. Diversifikuoju per produktus, bet jų viduje galiu ir nediversifikuot, jei sumos didesnės? :/ tai prieštarauja pačiai diversifikacijos ,,formulei". Gi kaip tik stengiamės daugiau diversifikuot, kai kalba eina apie didelėsnes investicijas, kad per didelė dalis nebūtų sudėta į vieną krepšį.

,,Manau neverta 'nusidiversifikuot' iki begalybės" - šio sakinio prasmė ir vertė iś retorinės pusės man neaiški. Suprantu, kad kiekvieno mažmožio nepriargumentuosi, bet čia reiktų.
Manau mes turime labai skirtingas strategijas. Nesiimu teigti kas racionalu kas ne ir turbūt neverta gilintis ir ginti savo pozicijas.
Aš turiu ~30 skirtingų investicijų portfelyje ir manau divesrifikacija pakankama.
Jei kalbame apie profitus (ar p2p lending su NT uzstatu apskritai) tai aš renkuosi atsakingai atrinkti keletą projektų (pasidomiu kiek galiu paskolos gavėju) ir investuoju į kelis (šiuo metu turiu 2 aktyvias paskolas profitus) ir matau tame daugiau naudos, nei kad investuoti po mažą sumą į 20 random paskolų (nes gilintis į visas 20 aš neturiu laiko :) )

Kanis_
Naujokas
Pranešimai:7
Užsiregistravo:Sek Kov 22, 2020 10:19 pm
Išsiųsta patiktukų: 8
Gavo patiktukų: 1

Standartinė Kanis_ » Pir Gru 06, 2021 2:14 pm

Sveiki ;)
Aš irgi naudoju Profitus nuo 2020.04. Vidutinės metinės palūkanos gaunasi - 6,47% (su vėlavimais nesusidūriau). Ta metinė grąža mažesnė, nei kitose panašiose platformose, bet leidžiu sau čia įnešti didesnes sumas, kadangi kelia daugiau pasitikėjimo jie. Iš daugumos Profitus prezentacijų susidariau įspūdį, kad būtent patikimumu bandys nukonkuruoti kitas platformas ir griežčiau reitinguoja pačius projektus. Pasitikėjimo prideda ir tai, kad įkūrėja - vadovė Viktorija yra ir NT vystymo įmonės CITUS bendrasavininkė.

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Pir Gru 06, 2021 8:17 pm

Gal aš seksistas, bet kai gavau kvietimą į Profitus video seminarą, o ten dvi panelės pradėjo apie “paskolytes” pasakoti tokiu stilium, kaip apie nagų lakavimą, nusispjoviau ir išjungiau, tuo ir baigėsi mano domėjimasis šia platforma :)

Skelbti atsakymą