HeavyFinance

Diskusijos apie tarpusavio skolinimo platformas.
bart5z
Naujokas
Pranešimai:5
Užsiregistravo:Pir Gru 07, 2020 12:02 pm
Išsiųsta patiktukų: 1
HeavyFinance

Standartinė bart5z » Pir Gru 07, 2020 5:36 pm

Sveiki, gal kas jau išbandėte https://heavyfinance.eu/lt ? LT projektas su sunkiosios technikos įkeitimu.
Naujas projektas, tai vat įdomu ar jau yra vėluojančių mokėti?

laurizas
Užkietėjęs Mustachian
Pranešimai:1322
Užsiregistravo:Ant Bal 16, 2019 8:28 am
Išsiųsta patiktukų: 145
Gavo patiktukų: 209

Standartinė laurizas » Pir Gru 07, 2020 7:43 pm

Jei nėra, tai neabejotinai atsiras. Per trumpas gyvavimo laikas šio projekto, kad būtų galima daryti kokias išvadas, bet kaip p2p platforma diversifikavimui, kodėl gi nepabandžius.

egiukas
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:32
Užsiregistravo:Sek Sau 10, 2021 12:41 pm
Išsiųsta patiktukų: 7
Gavo patiktukų: 5

Standartinė egiukas » Ant Sau 12, 2021 9:49 pm

Sveiki
Mane irgi sudomino, bet nepradėjau investuoti dar. Jei tai plėsis ne tik Lietuvos ribose, bet ir plačiau Europoje tai kaip ir patrauklu atrodo. Ką mano kiti?

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Ket Sau 14, 2021 7:57 am

egiukas rašė:
Ant Sau 12, 2021 9:49 pm
Sveiki
Mane irgi sudomino, bet nepradėjau investuoti dar. Jei tai plėsis ne tik Lietuvos ribose, bet ir plačiau Europoje tai kaip ir patrauklu atrodo. Ką mano kiti?
Čia investuotojas dalinasi savo patirtimi: grąža nedidelė, vėlavimų nėra. Dalis grafikų su mokėjimu termino gale, tad portfeliui dar reikia laiko.
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
besočiai
Naujokas
Pranešimai:6
Užsiregistravo:Ant Sau 26, 2021 8:12 pm

Standartinė besočiai » Pen Sau 29, 2021 7:29 pm

Nuotaikos pozityvios su HeavyFinance, nes tik pradžia.

Ūkininkai, sunkioji technika nišinis dalykas. Su bloga paskola įkeistą NT parduosi greičiau negu kombainą ar priekabą. Pirkėjų mažiau ir labai specifinė technika visgi. Kaip ten bebūtų projektas super įdomus.

Su šiuo projektu esu nuo 2020 spalio.
Paskolų skaičius 32.
Portfelio dydis 3.700 Eur.
Vėlavimų nėra, bet buvo kelios. Bet čia tik pradžia.
Uždirbau dar menkai 36 Eur.

Viskas dar auga, investuoju beveik į visas paskolas, tai tikrai pagriebsiu ir nemokių. Bus įdomu stebėti rezultatus ateityje.

Vartotojo avataras
Mr. BM.
Patyręs Mustachian
Pranešimai:726
Užsiregistravo:Ant Vas 26, 2019 12:13 pm
Išsiųsta patiktukų: 29
Gavo patiktukų: 83

Standartinė Mr. BM. » Tre Vas 03, 2021 12:46 pm

Na, kas duosite registracijos kodą? Nusprendžiau ir aš pabandyti
Naujausias straipsnis Balticmustache tinklaraštyje: BALTICMUSTACHE INVESTICIJŲ PORTFELIS. 2021 APŽVALGA.

Samogitian
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:37
Užsiregistravo:Ant Lap 12, 2019 9:57 am
Išsiųsta patiktukų: 4
Gavo patiktukų: 7

Standartinė Samogitian » Tre Vas 03, 2021 1:08 pm


Underit
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:60
Užsiregistravo:Ant Rgs 21, 2021 5:30 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 7

Standartinė Underit » Tre Sau 26, 2022 4:13 pm

Pastebėjau, kad lenkiškos paskolos grąžinimo grafikas sudarytas zlotais. Toks vaizdas, kad ir paskola išduodama ne eurais, o zlotais. Gal kas žinot, ar lenkiškose paskolose yra valiutų kursų svyravimų rizika? T. y. jei skolinu X eurų, finale ir atgausiu X eurų plius žadėtas palūkanas, nepriklausomai nuo zloto kurso? Ar visgi tie X eurų iš pradžių bus konvertuoti į zlotus, o įmokos zlotais bus konvertuojamos atgal į eurus pagal tuo metu esantį kursą?

Citi
Mustachian
Pranešimai:232
Užsiregistravo:Pir Kov 04, 2019 1:57 pm
Išsiųsta patiktukų: 10
Gavo patiktukų: 123

Standartinė Citi » Tre Sau 26, 2022 4:56 pm

Underit rašė:
Tre Sau 26, 2022 4:13 pm
Pastebėjau, kad lenkiškos paskolos grąžinimo grafikas sudarytas zlotais. Toks vaizdas, kad ir paskola išduodama ne eurais, o zlotais. Gal kas žinot, ar lenkiškose paskolose yra valiutų kursų svyravimų rizika? T. y. jei skolinu X eurų, finale ir atgausiu X eurų plius žadėtas palūkanas, nepriklausomai nuo zloto kurso? Ar visgi tie X eurų iš pradžių bus konvertuoti į zlotus, o įmokos zlotais bus konvertuojamos atgal į eurus pagal tuo metu esantį kursą?
Mano žiniomis paskola yra zlotais, bet valiutų kursų svyravimo rizika prisiima Heavyfinance.
Klausimas, kaip tas suderinama su faktu, kad platforma turėtų būti tik tarpininkas, o paskolų gavėjo skolininkai yra finansuotojai.

Vartotojo avataras
DariusA
Mustachian
Pranešimai:293
Užsiregistravo:Tre Kov 18, 2020 4:29 pm
Išsiųsta patiktukų: 32
Gavo patiktukų: 29

Standartinė DariusA » Ket Sau 27, 2022 12:20 pm

Citi rašė:
Tre Sau 26, 2022 4:56 pm
Underit rašė:
Tre Sau 26, 2022 4:13 pm
Pastebėjau, kad lenkiškos paskolos grąžinimo grafikas sudarytas zlotais. Toks vaizdas, kad ir paskola išduodama ne eurais, o zlotais. Gal kas žinot, ar lenkiškose paskolose yra valiutų kursų svyravimų rizika? T. y. jei skolinu X eurų, finale ir atgausiu X eurų plius žadėtas palūkanas, nepriklausomai nuo zloto kurso? Ar visgi tie X eurų iš pradžių bus konvertuoti į zlotus, o įmokos zlotais bus konvertuojamos atgal į eurus pagal tuo metu esantį kursą?
Mano žiniomis paskola yra zlotais, bet valiutų kursų svyravimo rizika prisiima Heavyfinance.
Klausimas, kaip tas suderinama su faktu, kad platforma turėtų būti tik tarpininkas, o paskolų gavėjo skolininkai yra finansuotojai.
gal ta rizika yra drausta? "hedžinta"?

Skelbti atsakymą