P2P: Estateguru

Diskusijos apie tarpusavio skolinimo platformas.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
HomoDeus
Naujokas
Pranešimai:19
Užsiregistravo:Ant Lie 23, 2019 12:45 pm
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 2
Re: P2P: Estateguru

Standartinė HomoDeus » Pir Rgs 28, 2020 3:42 pm

Aš naudoju Estateguru. Mano portfelyje nemokių paskolų nėra, grąža apie 10 %. Seedrs platformoje apie 1 milijoną eurų kapitalo pritraukė. Manau verta.

Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27

Standartinė Fumitto » Ant Rgs 29, 2020 7:15 am

Pradėjau investuoti prieš metus, portfelio nepildau pakolkas, tačiau gautas įmokas + palūkanas reinvestuoju į naujas paskolas. Būna įmokos vėluoja, bet galiausiai vistiek išmoka, tai kaip ir viskas tvarkoje. Į puslapį praktiškai neprisijungiu, gaunu el. laiškus apie įmokas, nebent tuo atvėju kai reikia investuoti į naują paskolą.

yo1o
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:97
Užsiregistravo:Ant Geg 14, 2019 5:49 am
Gavo patiktukų: 6

Standartinė yo1o » Ant Rgs 29, 2020 8:27 am

kolkas viskas gerai, bet čia gerai kol visur gerai.
didžiausias minusas kad investuotojų daugėja, palūkanos mažėja. Gerų paskolų negausi liks tik pačios prasčiausios.
Kipras rašė:
Pir Rgs 28, 2020 2:19 pm
Nors jau beveik puse metų praėjo, tačiau šiomis dienomis kyla klausimas ar verta pradėti į investicinį portfelį įtraukti ir Estateguru? Nes paskaičius metų senumo komentarus, susidaro nuomonė, kad daugelis nusivylę šia platforma. Ar vis dar yra naudojančių Estateguru ir ar patartumėte pradėti?

Vartotojo avataras
avelė
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:36
Užsiregistravo:Sek Geg 03, 2020 4:15 pm
Išsiųsta patiktukų: 8
Gavo patiktukų: 7

Standartinė avelė » Tre Rgs 30, 2020 11:15 am

Investavau, išeiti buvo sunku, bet išėjau ir dar su pliusu. Turėjau apie 10 proc. portfelio defaulto, investavau automatu.

Labiausiai baugino vertinimo skaidrumas, o kur dar statybų sritis, kuri nelabai skaidri. Mano akim rizikos lygis neatitiko grąžos.

Jeigu grįžti į platformą tai nebent atsirenkant pačiam visas paskolas ir analizuojant kiekvieną nt objektą atskirai.

Dar vengiu balioninių paskolų.
8-)

yo1o
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:97
Užsiregistravo:Ant Geg 14, 2019 5:49 am
Gavo patiktukų: 6

Standartinė yo1o » Ket Spa 01, 2020 11:09 am

Kas lietuvoj gyvena tai šita patirtis kaip ir neatitiks tikroves.

avelė rašė:
Tre Rgs 30, 2020 11:15 am
Investavau, išeiti buvo sunku, bet išėjau ir dar su pliusu. Turėjau apie 10 proc. portfelio defaulto, investavau automatu.

Labiausiai baugino vertinimo skaidrumas, o kur dar statybų sritis, kuri nelabai skaidri. Mano akim rizikos lygis neatitiko grąžos.

Jeigu grįžti į platformą tai nebent atsirenkant pačiam visas paskolas ir analizuojant kiekvieną nt objektą atskirai.

Dar vengiu balioninių paskolų.

Vartotojo avataras
avelė
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:36
Užsiregistravo:Sek Geg 03, 2020 4:15 pm
Išsiųsta patiktukų: 8
Gavo patiktukų: 7

Standartinė avelė » Ket Spa 01, 2020 1:39 pm

Galbūt galėtum plačiau?
yo1o rašė:
Ket Spa 01, 2020 11:09 am
Kas lietuvoj gyvena tai šita patirtis kaip ir neatitiks tikroves.

avelė rašė:
Tre Rgs 30, 2020 11:15 am
Investavau, išeiti buvo sunku, bet išėjau ir dar su pliusu. Turėjau apie 10 proc. portfelio defaulto, investavau automatu.

Labiausiai baugino vertinimo skaidrumas, o kur dar statybų sritis, kuri nelabai skaidri. Mano akim rizikos lygis neatitiko grąžos.

Jeigu grįžti į platformą tai nebent atsirenkant pačiam visas paskolas ir analizuojant kiekvieną nt objektą atskirai.

Dar vengiu balioninių paskolų.
8-)

Dr. Fake
Mustachian
Pranešimai:166
Užsiregistravo:Šeš Bir 08, 2019 7:24 am
Išsiųsta patiktukų: 5
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Dr. Fake » Pen Spa 02, 2020 6:40 am

avelė rašė:
Ket Spa 01, 2020 1:39 pm
Galbūt galėtum plačiau?
yo1o rašė:
Ket Spa 01, 2020 11:09 am
Kas lietuvoj gyvena tai šita patirtis kaip ir neatitiks tikroves.

avelė rašė:
Tre Rgs 30, 2020 11:15 am
Investavau, išeiti buvo sunku, bet išėjau ir dar su pliusu. Turėjau apie 10 proc. portfelio defaulto, investavau automatu.

Labiausiai baugino vertinimo skaidrumas, o kur dar statybų sritis, kuri nelabai skaidri. Mano akim rizikos lygis neatitiko grąžos.

Jeigu grįžti į platformą tai nebent atsirenkant pačiam visas paskolas ir analizuojant kiekvieną nt objektą atskirai.

Dar vengiu balioninių paskolų.
Turbūt turėjo omeny, kad mes negalim naudot auto investavimo. Tai gaunas, kad priverčia bent kažkiek pasižiūrėt, į ką investuoji. Pas mane irgi nėra default'ų, nors paskolų gal ir nedaugiausiai (~40).

Vartotojo avataras
T. J.
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:112
Užsiregistravo:Pir Geg 20, 2019 7:11 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė T. J. » Pen Spa 02, 2020 8:49 am

Aš tai jau ilgą laiką nebedidinu EstateGuru dalies portfelyje, nelabai man ji patinka. Turiu 43 paskolas, 3 labai seniai default'inusios (1-2 metai default'o), 2 vėluoja jau 60+ dienų, tai turbūt irgi bus default'ai. Labai laukiu, kol grąžins tas 2 metus default'inusias paskolas, nes turėtų gerai pasigadinti paskolų susigrąžinimo statistika, nes dabar deklaruoja, kad vidurkis default'ų susigrąžinimo berods yra 5-6 mėnesiai lol. Šiaip turto vertinimai dažnai yra visiškai nesąmoningi, turto likvidumas irgi dažnai prastas, užstato visokius pastatus kaimuose, tai reikia labai stipriai atsirinkinėti paskolas, bet gerosios būna iškart suinvestuojamos, tad nelabai, kas ir belieka. Tai kol kas palieku ten pinigus tik kaip eksperimentą.

yo1o
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:97
Užsiregistravo:Ant Geg 14, 2019 5:49 am
Gavo patiktukų: 6

Standartinė yo1o » Ant Spa 06, 2020 6:36 am

dėl defaultų nepergyvenu, stengiauosi investuoti į paskolas kurias galiu kažkiek įvertinti. Jei LT pasitikrinu aruode kainas ir matau ar +/- teisinga kaina.
Dabar iš 150 aktyvių paskolu 4 defaulte. labiausiai nedžiugina palūkanų mažėjimas vakar buvo paskola su 7,5% kai pradėjau investuoti turėjau virš 14% palūkanas.

Tuzas
Naujokas
Pranešimai:7
Užsiregistravo:Pen Sau 01, 2021 6:23 pm
Išsiųsta patiktukų: 1

Standartinė Tuzas » Ant Sau 05, 2021 11:05 pm

Sveiki, esu visiskai naujas susidomejes sita platforma :) tai noreciau patarimų iš zmoniu kurie cia jau senai investuoja :) kaip atsirenkate kokios paskolos vertingesnes, o kurios nevertos dėmesio? Gal kas pasidalins savo įžvalgomis :)

Skelbti atsakymą