P2P: Estateguru

Diskusijos apie tarpusavio skolinimo platformas.
Skelbti atsakymą
Fumitto
Mustachian
Pranešimai:233
Užsiregistravo:Pen Kov 01, 2019 7:05 am
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 27
P2P: Estateguru

Standartinė Fumitto » Pen Bal 12, 2019 11:24 am

Sveiki,
Ar yra investuojančių į Estateguru? Kokie pastebėjimai, patarimai, nuomonės?
Pats pradėjau visai nesenai ir turiu labai mažą portfelį, tai viskas tik testavimo stadijoje :)

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pir Geg 13, 2019 2:03 am

Sveikas.

Pradėjau ir aš naudoti Estate Guru neperseniausiai. Pradžioje dėjau pinigus rankiniu būdu, poto pasidariau auto, tai nustačiau man priimtinus kriterijus.

Patiko, kad jie teturėjo 1 default projektą, kurį greitai sutvarkė ir pinigai buvo grąžinti žmonėm. Per keletą metų darbo jie neprarado nė euro žmonių pinigų.

Viena paskola jau grąžinta pilnai anksčiau laiko.

Dabar stebėsiu ir kas mėnesį, o gal kas keletą, papildymą darysiu. Priklausys nuo rezultatų platformoj.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Pir Geg 13, 2019 9:44 am

Ar pasitikite pateiktais vertinimais? Galbūt teko naudotis lietuviškomis platformomis?
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Artur
Mustachian
Pranešimai:249
Užsiregistravo:Šeš Geg 11, 2019 4:17 am
Išsiųsta patiktukų: 16
Gavo patiktukų: 32

Standartinė Artur » Pir Geg 13, 2019 12:15 pm

honestFIRE rašė:
Pir Geg 13, 2019 9:44 am
Ar pasitikite pateiktais vertinimais? Galbūt teko naudotis lietuviškomis platformomis?
Jei turite omenyje turto vertinimo ataskaitas tai jos gali būti šiek tiek pagražintos. LTV vistiek jie nekelia didesnių nei 75% projektų. Aš asmeniškai skolinu su dar mažesniu LTV, mažiau rizikos.

Nordstreet pabandymui turiu 500 eurų, bet ten daugiau niekad nebeskolinsiu. Nepatiko kaip dirba jie, trūksta pastoviai vertinimo ataskaitų (kai naudojau bent taip buvo), arba vertinimai neoficialūs be parašų, kaip pvz "Numatoma turto kaina" tokios frazės. Čia tas pats kas aš atėjęs nustatyti jūsų turto kainą sakyčiau: "Manau kokį 250 000 eurų galėtų kainuoti".
Rašo žiūrėkite turo vertinimą, o failų taip ir nėra kur žiūrėti kelias dienas, o tik ir laukia, pokol pinigai bus paskolinti.

Profitus - nieko blogo, nieko gero negaliu pasakyt. Irgi 500 eurų yra pabandymui.

Esu apsistojęs ties savo pasirinktais P2P, praėjus daugiau laiko bus matyt progresas.
"Rule No. 1 is never lose money. Rule No. 2 is never forget Rule No. 1." - Warren Buffett.

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Pir Geg 13, 2019 1:47 pm

Artur rašė:
Pir Geg 13, 2019 12:15 pm
honestFIRE rašė:
Pir Geg 13, 2019 9:44 am
Ar pasitikite pateiktais vertinimais? Galbūt teko naudotis lietuviškomis platformomis?
Jei turite omenyje turto vertinimo ataskaitas tai jos gali būti šiek tiek pagražintos. LTV vistiek jie nekelia didesnių nei 75% projektų. Aš asmeniškai skolinu su dar mažesniu LTV, mažiau rizikos.

Nordstreet pabandymui turiu 500 eurų, bet ten daugiau niekad nebeskolinsiu. Nepatiko kaip dirba jie, trūksta pastoviai vertinimo ataskaitų (kai naudojau bent taip buvo), arba vertinimai neoficialūs be parašų, kaip pvz "Numatoma turto kaina" tokios frazės. Čia tas pats kas aš atėjęs nustatyti jūsų turto kainą sakyčiau: "Manau kokį 250 000 eurų galėtų kainuoti".
Rašo žiūrėkite turo vertinimą, o failų taip ir nėra kur žiūrėti kelias dienas, o tik ir laukia, pokol pinigai bus paskolinti.

Profitus - nieko blogo, nieko gero negaliu pasakyt. Irgi 500 eurų yra pabandymui.

Esu apsistojęs ties savo pasirinktais P2P, praėjus daugiau laiko bus matyt progresas.
Buvau profitus susitikimuose su investuotojais, visai faina komanda pasirodė. Tik panašu, kad jiems su investuotojų pritraukimu sunkokai, panašu, kad patys finansuoja projektus.
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Pir Geg 20, 2019 11:11 am

Su Profitus aš pats tik pabandymui 100€ įmetęs ir būtent į tą vieną projektą, kuris pakibęs kabo. Iš vienos pusės paskubėjau, nes nebuvo į ką invetstuot tuo metu pas juos iš kitos pusės - dėjau pinigus tam, kad pasibandyt ir pamatyt, kaip platforma veikia. Tai kadangi pataikiau ant to projekto, kur nuo pat pradžių aiški buvo jo baigtis, pasižiūrėsim ar veikia išieškojimas.
Tiesa, trūksta man pas juos statistikos ir apskritai nieko negalima pasižiūrėt, kas prognozuojama apart kas kelias savaites įkeliamų komentarų į naujienas prie projektų.
Mokėjimo grafiko paskolai nėra, kiek laiko paskola vėluoja nerodo, kiek sukaupta palūkanų irgi nematyt. Tai kaip prognozuotis viską ir planuot pinigų srautus, jei tarkim į visas jų turimas paskolas būčiau po 100€ įmetęs be visos šitos info?
Kol kas iš vartotojo patirties pusės, vertinu neigiamai, o kai bus matyt ar išieškojimas veikia ar ne, galėsiu vertint plačiau. Bet šiaip panašu, kad jiems dabar svarbiau yra daryti susitikimus su investuototojais, nei tobulint savo platformą, nes per pusmetį jokio tobulėjimo nepamačiau, o investuotojų susitikimai, jei neklystu, kas mėnesį vyksta.

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Pir Geg 20, 2019 11:21 am

Apie vėluojančias jie gana pozityviai kalba, tikisi greitai parduoti ir pardavinėja mintį, kad nuo to investuotojai tik papildomas palūkanas uždirba. :)
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

GKA
Mustachian
Pranešimai:284
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 7:41 am
Išsiųsta patiktukų: 49
Gavo patiktukų: 22

Standartinė GKA » Pir Geg 20, 2019 11:26 am

Tame ir esmė, kad jie apie viską pozityviai kalba, o kiek to pozityvo realybėje atsispindi, tai dar niekas nepasakys. Bet gal nebesiplečiam šioje temoje apie Profitus, nes tema ne apie juos, o apie EstateGuru. :)

Vartotojo avataras
Stoic
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Ket Vas 28, 2019 2:44 pm
Išsiųsta patiktukų: 143
Gavo patiktukų: 9

Standartinė Stoic » Pir Geg 20, 2019 4:40 pm

GKA rašė:
Pir Geg 20, 2019 11:11 am
Su Profitus aš pats tik pabandymui 100€ įmetęs ir būtent į tą vieną projektą, kuris pakibęs kabo. Iš vienos pusės paskubėjau, nes nebuvo į ką invetstuot tuo metu pas juos iš kitos pusės - dėjau pinigus tam, kad pasibandyt ir pamatyt, kaip platforma veikia. Tai kadangi pataikiau ant to projekto, kur nuo pat pradžių aiški buvo jo baigtis, pasižiūrėsim ar veikia išieškojimas.
Tiesa, trūksta man pas juos statistikos ir apskritai nieko negalima pasižiūrėt, kas prognozuojama apart kas kelias savaites įkeliamų komentarų į naujienas prie projektų.
Mokėjimo grafiko paskolai nėra, kiek laiko paskola vėluoja nerodo, kiek sukaupta palūkanų irgi nematyt. Tai kaip prognozuotis viską ir planuot pinigų srautus, jei tarkim į visas jų turimas paskolas būčiau po 100€ įmetęs be visos šitos info?
Kol kas iš vartotojo patirties pusės, vertinu neigiamai, o kai bus matyt ar išieškojimas veikia ar ne, galėsiu vertint plačiau. Bet šiaip panašu, kad jiems dabar svarbiau yra daryti susitikimus su investuototojais, nei tobulint savo platformą, nes per pusmetį jokio tobulėjimo nepamačiau, o investuotojų susitikimai, jei neklystu, kas mėnesį vyksta.
Prisidedu prie skepsio dėl jų informacijos pateikimo.

yo1o
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:97
Užsiregistravo:Ant Geg 14, 2019 5:49 am
Gavo patiktukų: 6

Standartinė yo1o » Tre Geg 22, 2019 7:02 am

estateguru šiai dienai 60 aktyvių paskolų, 0 vėluojančių. 1 defaulte. kas labai užknisa tai auto investavimas ten tragedija, dabar jau išjungiau po paskutinios investicijos kuri panašu scam kvepia.

Skelbti atsakymą