24Reinvest

Diskusijos apie tarpusavio skolinimo platformas.
Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16
24Reinvest

Standartinė honestFIRE » Pen Geg 31, 2019 7:58 pm

Sveiki,

ar kam nors teko girdėti/naudotis 24Reinvest?

Turėjau galimybę pasikalbėti su įmonės CEO, tad nekantrauju interviu pasidalinti ir su Jumis.
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
T. J.
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:112
Užsiregistravo:Pir Geg 20, 2019 7:11 pm
Išsiųsta patiktukų: 14
Gavo patiktukų: 12

Standartinė T. J. » Šeš Bir 01, 2019 11:01 am

Perskaičiau ką tik tavo blogo įrašą, šaunuolis! Pati platformos idėja (ta dalis, kur tampi nuosavybės dalininku) mane tikrai domina, bet nuo investicijų kol kas dar susilaikysiu dėl tų pačių priežasčių, kurias paminėjai bloge. Nauja dar platforma, tai kol kas norisi pasižiūrėti, kaip jiems seksis toliau, galbūt ir pats pasidalinsi savo investavimo rezultatais bloge? Būtų įdomu paskaityti :)
O ir šiaip man tas NT jau truputį lenda per gerklę :D Kodėl niekas apie obligacijas nekalba? Ne taip fancy? :D Dar toks vienas ganėtinai protingas žmogus pasakė, kad krizės būna tada, kai pasidaro per daug visokių išvestinių instrumentų, tai dabartinė situacija kažkokia tokia ir darosi, bent jau man taip atrodo :)

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Pir Bir 03, 2019 8:16 am

T. J. rašė:
Šeš Bir 01, 2019 11:01 am
Perskaičiau ką tik tavo blogo įrašą, šaunuolis! Pati platformos idėja (ta dalis, kur tampi nuosavybės dalininku) mane tikrai domina, bet nuo investicijų kol kas dar susilaikysiu dėl tų pačių priežasčių, kurias paminėjai bloge. Nauja dar platforma, tai kol kas norisi pasižiūrėti, kaip jiems seksis toliau, galbūt ir pats pasidalinsi savo investavimo rezultatais bloge? Būtų įdomu paskaityti :)
O ir šiaip man tas NT jau truputį lenda per gerklę :D Kodėl niekas apie obligacijas nekalba? Ne taip fancy? :D Dar toks vienas ganėtinai protingas žmogus pasakė, kad krizės būna tada, kai pasidaro per daug visokių išvestinių instrumentų, tai dabartinė situacija kažkokia tokia ir darosi, bent jau man taip atrodo :)
Hi, T.J.,

ačiū už komentarą.

Jo, pasidalinsiu, kai tik bus kažkokių įdomesnių naujienų ar projektų :)

Obligacijos yra old-school ir boring, laiko patikrinta priemonė uždirbti pinigus, turbūt todėl niekas ir nekalba. :D
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

yo1o
Pradedantis Mustachian
Pranešimai:97
Užsiregistravo:Ant Geg 14, 2019 5:49 am
Gavo patiktukų: 6

Standartinė yo1o » Pir Bir 03, 2019 10:01 am

T. J. rašė:
Šeš Bir 01, 2019 11:01 am
O ir šiaip man tas NT jau truputį lenda per gerklę :D Kodėl niekas apie obligacijas nekalba? Ne taip fancy? :D Dar toks vienas ganėtinai protingas žmogus pasakė, kad krizės būna tada, kai pasidaro per daug visokių išvestinių instrumentų, tai dabartinė situacija kažkokia tokia ir darosi, bent jau man taip atrodo :)
Man irgi praplėst apie obligacijas akiratį norėtus bet infos nelabai radu. O NT lengva ir suprantama investicija ir kur dar su svertu 1:7 gali investuoti?

biogas
Mustachian
Pranešimai:223
Užsiregistravo:Tre Kov 06, 2019 12:37 pm
Išsiųsta patiktukų: 2
Gavo patiktukų: 11

Standartinė biogas » Pir Bir 03, 2019 10:27 am

Šitas labiausiai patiko:

"Reinvest24 nėra reguliuojama platforma. Kaip Jūs užtikrinate platformos ir SPV įmonių skaidrumą?

Kaip ir kitos Estijos sutelktinio finansavimo platformos, mes neprivalome būti reguliuojami. "

Toliau kaip ir nelabai svarbu, žinant įvairias istorijas su P2P (pvz Lendy iš naujesnių). Mane tik nustebino, kad estai jokio P2P nereguliuoja.

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Pir Bir 03, 2019 11:00 am

biogas rašė:
Pir Bir 03, 2019 10:27 am
Šitas labiausiai patiko:

"Reinvest24 nėra reguliuojama platforma. Kaip Jūs užtikrinate platformos ir SPV įmonių skaidrumą?

Kaip ir kitos Estijos sutelktinio finansavimo platformos, mes neprivalome būti reguliuojami. "

Toliau kaip ir nelabai svarbu, žinant įvairias istorijas su P2P (pvz Lendy iš naujesnių). Mane tik nustebino, kad estai jokio P2P nereguliuoja.
Čia pilnas atsakymas į klausimą:

Like other crowdfunding platforms in Estonia, we don’t have or need to be regulated. There are no obligations for audits, but it is our free will to have regular audits conducted by licensed auditors. Transparency is very important to us and we are constantly seeking ways to improve it. All our properties are operated through separate SPV ́s, these Estonian company’s have annual reports publicly available, which we will also upload to the property documents. The regulations will most likely come in the near future and we are already preparing for that.

I would rather not want to speculate about the upcoming regulations. But I am more than sure that it will bring investment caps per projects for the investors. For platforms it will bring a lot more reporting and most likely obligation for audits. All together we hope that it will bring more transparency and confidence for the investors.
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Pir Bir 10, 2019 10:30 am

Reinvest24 pasiūlė surengti loteriją skaitytojams - galite laimėti 2 prizus po €50. :)
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Pir Bir 17, 2019 4:54 pm

CEO pristatymas P2P konferencijoje. Pasakoja apie platformą, planuoja šiemet pasiūlyti pirmąsias investicijas Lietuvoje, nuo 11min pasakoja apie NT situaciją Baltijos šalyse.

https://www.youtube.com/watch?v=H1MTMhznRrY&t=44
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
honestFIRE
Pažengęs Mustachian
Pranešimai:376
Užsiregistravo:Ant Kov 05, 2019 9:30 am
Išsiųsta patiktukų: 47
Gavo patiktukų: 16

Standartinė honestFIRE » Pen Lie 05, 2019 10:56 am

Įdomus reportažas apie progresą. https://www.youtube.com/watch?v=2qGN3sQn0qc
:arrow: REVOLUT PASKOLA INVESTICIJOMS BONDORA. (ATNAUJINTA 10.15)

Bondora 688%, FinBee 18%%, FinBee.cz 0%, Omaraha, 12.9%, EvoEstate 11.41%, Reinvest24 13.2%

Vartotojo avataras
FI-Tech
Naujokas
Pranešimai:20
Užsiregistravo:Ket Sau 09, 2020 11:38 am
Gavo patiktukų: 7

Standartinė FI-Tech » Šeš Vas 01, 2020 9:49 am

Nežinau ar buvo kur diskusija, bet prie kokių investicijų jūsų nuomone reikėtų priskirti investicijas į nuomos objektus kaip reinvest24, ar equity objektus kurių yra evoestate? p2b ar NT? Man atrodo kad labiau prie NT tik su papildoma platformos rizika. Kaip atrodo Jums?
FI-TECH Kol kas tik dar vienas FIRE blogas

Skelbti atsakymą